Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anto Đapić novi predsjednik osječkog Gradskog vijeća!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
repro
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2013. 14:28 
Naslov:  Re: Anto Đapić novi predsjednik osječkog Gradskog vijeća!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesu li ovi što izabraše Đapića na dosadašnje funkcije živjeli u gradu prije nekoliko godina?

To je isto kao da Sanadera osude za sav lopovluk i onda ga opet postave na funkciju premijera. Shocked

Ove promjene su stvarno promjene!

Nevezano uz temu, mislim da nije u redu da grdonačelnik kaže kako nema veze s izborom predsjednika Nadzornih odbora gradskih tvrtki, direktora i sl. Nije lijepo čuti da da nema veze s onim s čim ima zapravo jako puno veze.
Izgleda kao da unaprijed pere ruke od mogućih posljedica time štose distancira od odluka govoreći da su to odlučile stranke. da, jesu, ali on je gradonačlnik. Te stranke koje su ga podržale moraju isto tako dopustiti gradonačelniku da radi a ne ga vezati lancima zbog toga što su ga podržale. Ako su mu vjerovale , neka vjeruju i odlukama koje će donosti kao gradonačelnik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2013. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne znam da li samo meni sve ovo zvuči suludo ili što???.....sve mislim - probudit ću se, a kad ono.....sve gore i gore....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2013. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Standing ovations! Bravo, to su te promjene koje smo čekali! Hahaha, toliko o tome da će nam biti bolje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2013. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cirkus se nastavlja. A Vrkić svakim potezom potvrđuje da je samo marioneta, čak se ne trudi ni glumiti da je drukčije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OPORBENI
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2013. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi iz jednog jada u drugi još veći jad.Vrkiću sam vjerovao al sad vidim da je ona stara narodna poslovica istinita.OD GOREG POSTOJI GORE a nažalost brzo ćemo se uvjeriti da su ovi izbori ustvari čista prevara i obmana raje.Još čemo žaliti za prepotentnim Bubalom i svitom kad nam ovi šareni zaduže grad za tri generacije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2013. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tragičan razvoj događaja se nastavlja. Osijek je grad u kojemu se sve najružnije glasine pokažu istinitima, pa tako i ova o Đapiću.

Imamo gradonačelnika kojeg ne zanima tko su direktori gradski tvrtki, i članovi nadzornih odbora, imamo Đapića za predsjednika Gradskog vijeća, 7 političkih opcija dijeli vlast, i da, zaista, mi jesmo glasali da se smijeni Hdssb, ali ovo ruglo nitko nije očekivao. Ovako katastrofalan razvoj događaja imat će za posljedicu procvat Hdssb-a na bilo kojim sljedećim izborima, pa je "poduhvat" njihovog smjenjivanja ispao jalov posao.

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Funkcija predsjednika GV je funkcija bez ikakvih ovlasti, jedino vodi sjednicu, te ima svoj ured i osobnog vozača. Ovlasti nema nikave...

GOGO je rekao da će podržati bilo koga tko bude predložen ako se prihvate naši uvjeti


GOGO je glasao za, i tu prestaje svaka priča. Čak i svjesni toga da njihove "uvjete", odnosno par na brzinu smišljenih ideja, ostali članovi koalicije nisu prihvatili. Taman kad smo očekivali spas liste GOGO, kao projekta sa dobrim potencijalom, i istupanje iz koalicije koja nije u stanju ispuniti niti uvjet o 5 godina iskustva za nadzorne odbore, GOGO napravi suprotno, i podrži Đapića, iako su ta dva glasa GOGO liste tu bila potpuno beznačajna.

Kao birač koji je glasovao za listu GOGO mogu rezmirati, ta je priča završena. Nisam glasao za GOGO da bi se oni par tjedana kasnije družili s Đapićem. Pa još nedavno sam ovdje trošio vrijeme ukazivajući da ne valja Đapić, a sad bi svi trebali prihvatiti ponovno rođenje Đapića, jer eto, on je prvi podržao Vrkića, pa iako njegovi glasovi nisu potrebni za većinu, Vrkić ga je morao uključiti. To je smiješno. GOGO je sada politički mrtvac, kojeg će progutati ostali članovi sedmeročlane koalicije, tako da se na slijedećim izborima nitko neće sjećati da je GOGO uopće postojao. Valjda je nekoliko mjesta u nadzornim odborima prevelik mamac, da bi se razmišljalo dugoročno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
roger
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2013. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bastro je napisao/la: ›
Đapić je jednin nedvojbeno podržao Vrkića u drugom krugu.

Mene više zanima zbog čega se ovih 15 sad inatilo? Demonstrativno su napustili skupštinu. Zbog čega? Zato što su u manjini? To je njihovo viđenje demokracije? Pa ni gubiti ne znaju dostojanstveno. Sramota.

to mi nije bilo jasno ni u članku?! tko je napustio sjednicu?!? koliko sam ja informiran(a dobro sam informiran) nitko nije napustio sjednicu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2013. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la: ›
Bravo, to su te promjene koje smo čekali! Hahaha, toliko o tome da će nam biti bolje...

Gdje li je sad onih bezbroj novih nickova koji su se javili uoči izbora i pljuvali po svakom suvislom postu koji je upozoravao na ovo što se sad događa?
Tražili su "mlade i sposobne" - birali matore i nesposobne. Jooooj
E, moj narode!!! E, moje kokoši naivne!!!! :->o=

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2013. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

     Do grla smo u demokraciji.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2013. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ne znam da li samo meni sve ovo zvuči suludo ili što???.....sve mislim - probudit ću se, a kad ono.....sve gore i gore....

 Ako se slučajno probudiš, tad ti je vrijeme da popiješ tabletu za spavanje.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2013. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›

GOGO je glasao za, i tu prestaje svaka priča. Čak i svjesni toga da njihove "uvjete", odnosno par na brzinu smišljenih ideja, ostali članovi koalicije nisu prihvatili. Taman kad smo očekivali spas liste GOGO, kao projekta sa dobrim potencijalom, i istupanje iz koalicije koja nije u stanju ispuniti niti uvjet o 5 godina iskustva za nadzorne odbore, GOGO napravi suprotno, i podrži Đapića, iako su ta dva glasa GOGO liste tu bila potpuno beznačajna.



Što se tiče uvjeta, strpi se par dana Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2013. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
     Do grla smo u demokraciji.


Ispade da kod nas demokracija izgleda ovako Sranje Sranje Sranje Sranje Sranje Sranje Sranje

Sad Crying or Very sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.06.2013. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto se sada Glavaseve marionete ljute? Pa ljudi Djapica kao sposobnog gradonacelnika ste vi stvorili. Se ne sjecate prostitucije 2005 kada ste ga nagradili mjestom gradonacelnika sa samo 2500 glasova i 4 vijecnika dok je vasih 9 drzalo ruke u zraku za njega? Jel to tad nije bila prostitucija? A da tad ste sebi trpali u dzepove pa se to ne racuna. Da ga tada niste stvorili sad ga ne bi imali kao problem. Pokazao je da je politicki 10 puta sposobilniji od glavasa a o ovim sektaskim pobocnicima da i ne govorim. I zato mu i ja cestitam. Gori od bubala i vrbosica definitivno nije...

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2013. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovjek koji bi ,da je nekog razuma u biračima,trebao biti politički mrtav a praktično u zatvoru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
modri
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2013. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čestitke i puno sreće gosp đapiću i svima koji obnašaju vlast da rade za boljitak svih građana jer 4 god jako brzo prođu i polažu se računi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
 



 Skoči u forum: