Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GOGO: Odgovor ministarstva uprave: Odluka o sniženju komunalnog doprinosa mora se provesti!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.05.2013. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Snimka je genijalna..zna li tko o kojoj se "veš mašini" radi?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panonskimornar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2013. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Bitno da si ti rekao svoje. Što se tiče nemanja programa, tu si se sada izvalio prekrasno...

http://gogo.hr/index.php/o-nama/gogo-program
Ovo nije program? Zašto? Zato što nema neostvarivih obećanja u njemu?


ja ovo vidim kao bla,bla,bla,pa opet bla,bla,bla

za mene i većinu (ne vas na forumu,naravno),Šimić je "političar" bez pokrića i rezultata.nije dokazan i netko ga gura u nebesa,bez razloga.
šta je on konkretno napravio.gdje su rezultati ?
program ? pih...svatko ga ima i svi su vrlo slični.
to ne dokazuje njegovu sposobnost.ja čak mislim da je vrlo bahat za svoje godine i vjerujem da bi mu se jako krila otvorila....
kako je brzo došao,tako će brzo i otići u zaborav....
ne samo on,nego i ostatak ekipe kojoj je jedini cilj srušiti ovu vlast i to su joj jedine ambicije,a tko će voditi grad i brinuti o njemu,nema veze,samo da ovi izgube...
jadno....jadno....jadno....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2013. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panonskimornar je napisao/la: › šta je on konkretno napravio.gdje su rezultati ?


Piše u članku što je napravio. A i na videima se vidi. Jesi pročitao i pogledao?

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.05.2013. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mostarski ne zna čitati. Sekta ne treba obrazovane, samo male od palube

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freedom.fighter
Offline
Ukupno postova: 199
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2013. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma boli PanonskogMornara (šteta dobrog nicka) za bilo koga drugog. Za njega je očito vladavina HDZSSBa i njihov program nešto najrazumljivije i normalnije što je čuo. On voli jedne te iste ljude u politici koji govore blablabla jer je to jedini pravi program koji on razumije. Suvisle riječi su za njega majstorska zagonetka. On je član, on je zaposlen u gradskoj firmi, on je junak svih nas, on je se kune da je zadnjih pet godina grad procvjetao, on je ovca za šišanje.

_________________
Sudba kleta jednaka je, bio gospodin ili drug!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
panonskimornar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2013. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freedom.fighter je napisao/la: ›
Ma boli PanonskogMornara (šteta dobrog nicka) za bilo koga drugog. Za njega je očito vladavina HDZSSBa i njihov program nešto najrazumljivije i normalnije što je čuo. On voli jedne te iste ljude u politici koji govore blablabla jer je to jedini pravi program koji on razumije. Suvisle riječi su za njega majstorska zagonetka. On je član, on je zaposlen u gradskoj firmi, on je junak svih nas, on je se kune da je zadnjih pet godina grad procvjetao, on je ovca za šišanje.


a šta bi me trebala boliti još i neka stvar za tebe ?
hahahah....

nema para na svijetu za koje bi ja radio u nekoj gradskoj firmi,pa da mi bude neki hebivjetar šef,bez pola mozga(naravno,vi ćete sada to povezat sa HDSSB-om.doći će drugi i dovesti svoje seljačine uhljebljivače,a vi ćete opet pljuvati...)
hvala Bogu,imam svoj obrt i odlično mi ide i ne oskudijevam u ničemu i sve sam napravio sa svoje 2 ruke,a ovdje vas sve mogu sprdati,jer MOGU,hahahha

a ovo što se događa u ovome gradu,neke nenormalne koalicije,novi kvazi političari,koji nemaju veze sa životom,a kamoli da vode ovaj grad,to je sramota.
ova vlast je za sve njih premija !

a sad se nastavite ložiti,jer vas ja dobro ložim..Smile

brmmm,brmmmm,brmmmm....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2013. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panonskimornar je napisao/la: ›
a šta bi me trebala boliti još i neka stvar za tebe ?
hahahah....

nema para na svijetu za koje bi ja radio u nekoj gradskoj firmi,pa da mi bude neki hebivjetar šef,bez pola mozga(naravno,vi ćete sada to povezat sa HDSSB-om.doći će drugi i dovesti svoje seljačine uhljebljivače,a vi ćete opet pljuvati...)
hvala Bogu,imam svoj obrt i odlično mi ide i ne oskudijevam u ničemu i sve sam napravio sa svoje 2 ruke,a ovdje vas sve mogu sprdati,jer MOGU,hahahha

a ovo što se događa u ovome gradu,neke nenormalne koalicije,novi kvazi političari,koji nemaju veze sa životom,a kamoli da vode ovaj grad,to je sramota.
ova vlast je za sve njih premija !

a sad se nastavite ložiti,jer vas ja dobro ložim..Smile

brmmm,brmmmm,brmmmm....

Rafa jes' to ti?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Miroslav Šimić
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek, Dubrovačka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2013. 21:50 
Naslov:  Re: GOGO: Odgovor ministarstva uprave: Odluka o sniženju komunalnog doprinosa mora se provesti!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › evo jedno pitanje za g. Šimića...Glavaš Slavonije u današnjem broju objavljuje nekakve ankete "Promocije plus" po kojima u drugi krug idu Bubalo i Vrkić iz kojeg Bubalo izlazi kao pobjednik i postaje gradonačelnik..isto tako HDSSB osvaja najviše mandata u Gradskom vijeću ali ne dovoljno za većinu pa me zanima moguća situacija u kojoj je Bubalo gradonačelnik a "oporba" ima većinu u GV.. što u tom slučaju, tko vodi grad, tko odlučuje o bitnom pitanjima za grad Osijek,kako "oporba" u GV misli (ili ne misli) surađivati sa gradonačelnikom i obratno gradonačelnik sa GV, postoji li mogućnost krize vlasti u gradu Osijeku pa opet novi izbori itd.

Oprostite što ste malo duže čekali. Gužva mi je na poslu, a poslijepodne i u kampanji.

U slučaju pobjede Krešimira Bubala, a s druge strane gubitka većine HDSSB-a u GV, Gradonačelnik realno upravlja gradom. Gradsko vijeće najviše dolazi do izražaja prilikom izglasavanja proračuna. To je osnovni financijski i politički dokument koji procjenjuje prihode i određuje smjer potrošnje.
Za razliku od dosadašnjeg zakona, sada su na snazi odredbe prema kojima se ukoliko Gradsko vijeće ne usvoji proračun raspisuju novi izbori za Gradonačelnika i Gradsko vijeće. Do prošle godine, u navedenom slučaju bili bi raspisani izbori za Gradsko vijeće, a Gradonačelnika su mogli smijeniti samo građani na referendumu.
Ipak to su sve loše varijante. Za građane je najbolje da (uz preduvjet poštenog i odgovornog upravljanja) Gradonačelnik u Gradskom vijeću ima podršku većine vijećnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
panonskimornar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2013. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miroslav Šimić je napisao/la: ›
Za građane je najbolje da (uz preduvjet poštenog i odgovornog upravljanja) Gradonačelnik u Gradskom vijeću ima podršku većine vijećnika.


Ovo ni malo ne drži vodu. Ako je po vašoj logici, onda bi bilo najlogičnije da u gradu pobijedi onaj tko vodi i državu,jer tako bi grad imao podršku države ?
Znači,u gradskom vijeću, većina vijećnika po vašem "mora" podržavati gradonačelnika, jer u suprotnom dolazi do rasula ? Po čemu ste bolji od drugih,onda ?
Gdje je tu demokracija? Ako su građani odabrali na demokratskim izborima svog gradonačelnika,tko ste Vi dvadesetorica "PREPLAĆENIH" kvazipolitičara koji to mogu srušiti?
Vi ste ti koji ne poštujete legitimno izabranog gradonačelnika i iskoristili ste i dobro odglumili "žrtvu i janje" kako bi skupili šačicu glasova i pobrinuli se za sebe.
Samo vaše prijavljivanje na ovaj forum pod pravim imenom(kao i gosp.Varge) je totalno ulizivanje šačici od 30-setak forumaša koji konstantno,bez argumenata pljuju gradonačelnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2013. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panonskimornar je napisao/la: ›
Ovo ni malo ne drži vodu.


Za ovakvu ocjenu treba shvatiti napisano. Mornaru, ajde ponovo, i to nekoliko puta, čitati tekst.

Dakle, bilo bi najbolje da ne postoji sukob gradskog vijeća i gradonačelnika, pa to je logično i shvatio bi svatko, ako se potrudi. Sukob će neminovno dovesti do novih izbora već pri izglasavanju slijedećeg proračuna.

To ne znači da se taj sukob može izbjeći. Dapače. Kako stvari stoje, niti jedan gradonačelnik neće imati većinu u vijeću. Hdssb, kao najjača stranka, nema potencijalnog koalicijskog partnera, koliko znamo. Ostali bi mogli imati većinu samo da svi zajedno koaliraju. To pretpostavlja koaliciju Hdz-a, Sdp-a, Hns-a, Laburista, a možda i Đapićevih nezavisnih, te GOGO Miroslava Šimića. Treba li uopće pisati kakva bi to lakrdija bila, i treba li uopće napominjati da bi takva koalicija trajala nekoliko mjeseci, ako bi uopće ikada nastala. Ne mogu vjerovati da bi Karamarko i Milanović ušli u takav eksperiment, jer bi na nacionalnojh razini od svojih, ionako oslabljenih stranaka, napravili ruglo. Umjesto toga, trebali su ponuditi ozbiljne kandidate, i ozbiljne liste, koji bi mogli građane navesti da glasaju za, a ne protiv, pa bi rezultati bili bolji.

Nisam htio pisati o tome, ali Osijek će imati izbore vrlo brzo, opet. To je cijena demokracije. Građani bi pak trebali uočiti tko je za to kriv, i kazniti ih na izborima. Pružiti šansu drugima, ne držati se stranačke stege, otvoriti vrata novim licima, neopterećenima stranačkim okovima i voljom nekog udaljenog stranačkog šefa, bio on u Zagrebu ili Mostaru. Zato sam za GOGO.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
freedom.fighter
Offline
Ukupno postova: 199
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Panonski mornar, ti si naš idol! Uspješan u gradu Osijeku i navijač HDZSSBa! Kapa do poda! Volimo te!

_________________
Sudba kleta jednaka je, bio gospodin ili drug!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panonskimornar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2013. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›

Nisam htio pisati o tome, ali Osijek će imati izbore vrlo brzo, opet. To je cijena demokracije. Građani bi pak trebali uočiti tko je za to kriv, i kazniti ih na izborima. Pružiti šansu drugima, ne držati se stranačke stege, otvoriti vrata novim licima, neopterećenima stranačkim okovima i voljom nekog udaljenog stranačkog šefa, bio on u Zagrebu ili Mostaru. Zato sam za GOGO.


Sa ovime si sve rekao.Nesloga koalicijskih partnera će biti pogubna za grad,tako što će grad ponovo pljuniti 4 M kuna za izbore ?
Čekaj.I to je vama normalno? Normalne su vam koalicije HDS-SDP,bla,bla,samo da bi skinule Bubala sa trona ?
Ma smiješni ste.....
Upravo radi te nesloge osječkih koalicija,HDSSB ima najveću snagu,jer nijedna stranka ne može ponuditi kandidata koji će konkurirati Bubalu !

Vrkić je očigledno izgubio poprilično glasova zbog one mutave debate,a ni drugi se nisu pokazali.
To što Bubalo nije bio,to mu je plus.On nema šta tamo tražiti među onim poltronima tipa Pecnik i sl....Čovjek da se spušta na nivo jednog zatucanog fosila Pecnika ili prodane duše Vrkića,koji je promijenio više stranaka nego ja gaća...Smile

20.05. je dan POBJEDE OSIJEKA !
A kada se general koji je obranio ovaj grad vrati uskoro,onda ćemo svi zajedno koračati uzdignutih glava !

GO ! GO ! plesačice....Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
panonskimornar je napisao/la: ›
Ovo ni malo ne drži vodu.


Za ovakvu ocjenu treba shvatiti napisano. Mornaru, ajde ponovo, i to nekoliko puta, čitati tekst.

Dakle, bilo bi najbolje da ne postoji sukob gradskog vijeća i gradonačelnika, pa to je logično i shvatio bi svatko, ako se potrudi. Sukob će neminovno dovesti do novih izbora već pri izglasavanju slijedećeg proračuna.

To ne znači da se taj sukob može izbjeći. Dapače. Kako stvari stoje, niti jedan gradonačelnik neće imati većinu u vijeću. Hdssb, kao najjača stranka, nema potencijalnog koalicijskog partnera, koliko znamo. Ostali bi mogli imati većinu samo da svi zajedno koaliraju. To pretpostavlja koaliciju Hdz-a, Sdp-a, Hns-a, Laburista, a možda i Đapićevih nezavisnih, te GOGO Miroslava Šimića. Treba li uopće pisati kakva bi to lakrdija bila, i treba li uopće napominjati da bi takva koalicija trajala nekoliko mjeseci, ako bi uopće ikada nastala. Ne mogu vjerovati da bi Karamarko i Milanović ušli u takav eksperiment, jer bi na nacionalnojh razini od svojih, ionako oslabljenih stranaka, napravili ruglo. Umjesto toga, trebali su ponuditi ozbiljne kandidate, i ozbiljne liste, koji bi mogli građane navesti da glasaju za, a ne protiv, pa bi rezultati bili bolji.

Nisam htio pisati o tome, ali Osijek će imati izbore vrlo brzo, opet. To je cijena demokracije. Građani bi pak trebali uočiti tko je za to kriv, i kazniti ih na izborima. Pružiti šansu drugima, ne držati se stranačke stege, otvoriti vrata novim licima, neopterećenima stranačkim okovima i voljom nekog udaljenog stranačkog šefa, bio on u Zagrebu ili Mostaru. Zato sam za GOGO.


ne kužim o čemu ti pričaš...kakve koalicije?zašto bi netko s nekim trebao koalirati? uostalom, tko je s kim koalirao kad se rušio Vrbošić? "oporba" se ujedinila u namjeri da ga smjeni ali nitko s nikim nije koalirao.."oporba" se složila da se komunalni doprinos smanji i svi su glasali za to a opet nitko s nikim nije koalirao..znači, mogu se donosit zajedničke odluke bez da netko s nekim mora koalirati...
"oporba" sigurno ima većinu u novom Gradskom vijeću..to je jasno kao dan..ako se svi slože da će radit u interesu grada i tako donositi odluke, ne vidim zašto bi netko s nekim morao koalirati da bi se složio u nekim pitanjima važnima za grad Osijek..ako se "oporbi" ne sviđa prijedlog proračuna grada Osijeka za 2014. ne moraju koalirati da bi digli ruku protiv proračuna.. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2013. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Panonski je izgleda plaćen po slovu pa drobi li ga drobiiiiiiii.
Inati se Slavonijoooooooooo dok možeš, piši kućiiii prooopaaalooooooooo hahahaha!
Koprcaju se ko riba na suhom Laughing

Glas za Šimića u GV obavezno !

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2013. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
zašto bi netko s nekim trebao koalirati? znači, mogu se donosit zajedničke odluke bez da netko s nekim mora koalirati...


Potpuno se slažem. Ja nisam napisao da netko mora koalirati. Samo da u realnoj perspektivi očekujemo izbore za godinu dana, dvije najkasnije (gotovo sigurno pred slijedeće parlamentarne izbore, ali i u drugim gradovima je to sasvim realna mogućnost). Meni se to čini politički realno. Nekome možda ne. Ako ti misliš da će se proračuni donositi tako da se nekakva većina složi bez koalicijskog sporazuma, nema problema, daj Bože da je i inače tako. No 25-godišnje iskustvo hrvatske politike te demantira. Uostalom, kod donošenja posljednjeg zagrebačkog proračuna moglo se vidjeti što će uslijediti i drugdje.

Ovo ne pišem da bih demotivirao birače, dapače, samo izlaskom na izbore mogu se promijeniti stvari. Osim toga, novi izbori odgovarat će novim listama, a kako ću glasati za GOGO, imat će vremena do slijedećih izbora dodatno se profilirati (ili propasti, svejedno), a druge stranke će imati vremena promijeniti vodstvo (što je također dobro). Ako se uspješno provede misija smjenjivanja Hdssb-a, koja nije upitna, u narednom razdoblju morat će se pokrenuti i drugi dio priče, a to je rad buduće vlasti. Osijek se neće promijeniti samom činjenicom da Hdssb nije na vlasti, i to mi se čini također realno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: