Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Miroslav Varga: 'Slavoniju ću povezati sa svijetom, vijećnicu pretvoriti u učionicu'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kaže kolega 2004. godine! Iako ne znam baš,ali vjerovat ćemo( uvjetno). Ako ti kažeš da su bijesni, sigurno jesu. Ja tvrdim da nisu i tako do 2045. godine... Prije bih rekao iskreni,ali opet rasprava ne vodi nigdje. Razmatram još koji mi je najbolji za župana. Imam nekih dvojbi vezano za programe, ali radim na tome:) županija i nije ne znam koliko bogata, tako da onaj koji ponudi najbolje za plivanje u to malo para dobije moj glas. Ti si za Vargu, ok, legitimno. Netko je za Šiška, Hajdukovića, Laca...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Taraksakumo
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 17:28 
Naslov:  Re: Miroslav Varga: 'Slavoniju ću povezati sa svijetom, vijećnicu pretvoriti u učionicu'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovjek je pao s Marsa ili s već nečega. Ne mogu vjerovati da se upustio u ova izborna sra... a zna da neće dobiti ni 1,2 posto. Ako troši svoju lovu - nije dobro i nije za poslovanje. Ako troši tuđu lovu za ovo netko ne kuži da je to propala investicija, a u oba slučaja kak može prodavat pamet, a unaprijed fura propalu investiciju... Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
modri
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospodin varga je bar gospodin i za to ima moj glas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj gospodin je promasio mjesto i vrijeme, ovo nije Helsinki ili Malmö, ovo je vukojebina od osjecko-baranjske zupanije u kojoj prolazi adssb sa becarcima i besplatnim kobasicama, a ne tamo neki gugl i pi...m...razlog vise da mu dam glas....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2013. 7:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miroslave, živila ti općina! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2013. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...g.Varga, voljela bih čuti Vaš komentar na ovu temu.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2013. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo isprika svima koji su čekali odgovore jer sam u zadnjim danima kampanje pa sam strašno zauzet aktivnostima na terenu.

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...g.Varga, voljela bih čuti Vaš komentar na ovu temu.


Žao mi je što je fokus uglavnom na soft projektima. Ali, svaka lipa koja se uloži u neki razvojni projekt je dobrodošla i osigurat će pozitivni pomak, ma kako mali bio.
Ukratko - pozdravljam projekt i kamo sreće da nam sve općine uspiju osigurati neki EU-projekt.

audioworld je napisao/la: › Prelazak iz SDP-a u Laburiste nije promjena dresa? Zahvaljući SDP-u čovjek je bio pročelnik, ali nije bio aktivni političar? Kada je napustio SDP?


Istina, promjenio sam dres, ali ne i stavove. SDP je postao zagovornik liberalnog kapitalizma u većoj mjeri nego što je meni prihvatljivo. Prestao sam stranački djelovati 2004 kada je Biljana Borzan postala predsjednica gradske organizacije. Nisam se slagao s njom niti načinom na koji je izabrana. Ali poštovao sam odluku većine.
Biti pročelnik je bila stručna funkcija. Ne treba biti naivan i slažem se da ne bih nikada to postao da nisam bio u SDP-u. Ali aktivan političar nikada nisam bio. Barem ne u onom profesionalnom smislu.
Napustio sam SDP kada mi je kap prelila čašu, ali to je bio kraj jednog procesa, ne i događaj. Tako da je točno reći da od 2004 nisam više bio član, iako formalno nisam od njih ni do danas dobio neku isključnicu ili ispisnicu. Član sam Hrvatskih Laburista i mislim da je to dovoljno.
Moj program je utemeljen. Spomenuti ću Vam samo da je Zavod za javno zdravstvo potrošio više na reprezentaciju nego što je subvencija za 'moje' letove. Ne želim ni spominjati ostale Županijske tvrtke i njihovu dobit koja će se usmjeriti u poticanje razvoja.
Godišnje je to 1,2 milijuna kuna za dnevne letove u našu Županiju iz Beča, Minhena i Londona.
Prosječna potrošnja turista u kontinentalnom turizmu je cca 100€/dnevno. Ako ostvarimo 12000 turist-dana, vratili smo taj novac. Ako nam ostanu 3 dana i ako uzmete broj mjesta u prosječnom avionu, cijeli je projekt vrlo izvediv i utemeljen.
Dovest ću i više jer to radim internetskim tehnikama koristeći Google, Yandex i nešto malo Facebook.

_________________
Kandidat Hrvatskih laburista za župana Osječko-baranjske županije
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2013. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miroslav Varga je napisao/la: ›
SDP je postao zagovornik liberalnog kapitalizma u većoj mjeri nego što je meni prihvatljivo.


Moj glas će ići Miroslavu Vargi, neovisno o ovom laburističkom ispadu koji je citiran. Sdp je toliko udaljen od liberalnog kapitalizma, kao i ostale hrvatske stranke, da bi na ljestvici udaljenosti od liberalnog kapitalizma dalje bili samo Kuba, Venezuela i Sjeverna Koreja.

Liberalni kapitalizam u državi u kojoj je 75% gospodarstva još uvijek pod javnom kontrolom ? To su floskule koje treba izbjegavati u kampanji za lokalne izbore.

Što se tiče Sdp-a u Osijeku, Miroslav Varga je napisao suštinu. Zbog Biljane Borzan, antitalenta za politiku, kojoj je smisao političke karijere ulizivanje Milanoviću, Sdp u Osijeku zapravo ne postoji (ne postoji ni Hdz, jer je još uvijek neorganiziran od Glavaševog odlaska, i nije u stanju ponuditi ozbiljno vodstvo). Tako Sdp Biljane Borzan već druge izbore za redom nema svog kandidata (prvo Vrbošić sada Vrkić, što je najgore, dva vrlo slična lika, sa potencijalno sličnim političkim epilogom). U županiji Sdp nudi nekog dečkića, koji se već uvalio u Sabor pa ga ne smeta što će ga samljeti na lokalnim izborima. U gradu nudi Ivicu Vrkića, tj. ne nudi ga, nego sluša Vrdoljaka i Hns, a kao svog zamjenika potura nekog arhitekta bez karijere u arhitekturi (koji plagira "projekte"). Dakle, nije Hdssb toliko jak, koliko su protivnici slabi.

Sdp i Hdz odgovorni su što Osijekom vladaju fanatici mostarskog zatvorenika, i treba ih na ovim izborima kazniti. Zato ću glasati za Vargu (ionako je najbolji kandidat), ali čak i za laburiste (za koje nikad ne bi glasao na parlamentarnim izborima, jer lažnih komunjara imamo u Hdz-u i Sdp-u dovoljno), jer Sdp-u i Hdz-u građani trebaju objasniti da im je politika ovdje sramotna (neovisno o državnoj razini), a ljudi koji vode osječke organizacije katastrofalni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svidio li Vam se moj program ili ne, moja zadnja poruka vezana uz izbore je vrlo jednostavna. Molim Vas da izađete na izbore i pogledate zašto:

http://youtu.be/DDOEP2bAMuM

_________________
Kandidat Hrvatskih laburista za župana Osječko-baranjske županije
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: