Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Cibaliji polufinale Kupa, Osijeku neizbrisiva sramota!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.11.2012. 3:49 
Naslov:  Re: NK Osijek: Cibaliji polufinale Kupa, Osijeku neizbrisiva sramota!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otišao sam sa stadiona bez teksta...ali prošlo je samo 5 kola od vašeg silnog slavljenja i NK Osijeka i Stanka Mršića i kako je Osijek hit prvenstva itd...pa zar jedan klub NE SMIJE ući u rezultatsku krizu? Šta sad ne volim ni ja Cibaliju ali su nas pošteno pobijedili i to je to,jer ih treba ubit sad zbog toga? Ni autor ovog članka niti većina vas nikad nije ni igrala nogomet tako da možete samo stfu. Već sutradan nakon poraza sam shvatio da i dalje volim NK Osijek i da ću ga i dalje voljeti ma kakav on bio,vi se sramite svojih licemjernih komentara jer ste još prije koji tjedan hvalili taj isti Osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.11.2012. 3:53 
Naslov:  Re: NK Osijek: Cibaliji polufinale Kupa, Osijeku neizbrisiva sramota!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djmarac je napisao/la (Pogledaj post): › Činjenica da nije bilo dobro ali ne vrijedi ništa potjerao cijelu ekipu. Da bude iskren Cibalia je danas u svemu bila bolja. Navijači ultrasi su posramili kohortu, imali su odgovor na svako navijanje. Takodjer su za razliku mojih kohortasa cijelo vrijeme pjevali.


Ovdje se slažem,koliko god sam im htio vrat iščupat bili su dobro pripremljeni,ova naša balavurdija iz "Kohorte" se može sakrit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: