Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Aquapark - ništa od vodene atrakcije prije ljeta 2014. godine

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2012. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam zasto ne naprave zabavni park...najblizi je gardaland....

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2012. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la: ›
ne znam zasto ne naprave zabavni park...najblizi je gardaland....


Zato što se tu radi o milijunima eura

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2012. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.07.2012. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
a koliko dugo radi Petroland? Pričekaj malo rezultate... jel' bilo isplativo raditi tolike shoping centre u Osijeku pa još niti jedan nije zatvoren
MissTake je napisao/la: ›
a koliko dugo radi Petroland? Pričekaj malo rezultate... jel' bilo isplativo raditi tolike shoping centre u Osijeku pa još niti jedan nije zatvoren

MissTake nije zatvoren, ali su svi pred bankrotom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2012. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba napravit Glavaš park gdje bi se izložili svi terori i nasilje koje je glavaš širio i pokro za vrijeme rata da ljudi nikad nezaborave to..

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2012. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › Ne shvaćam poantu gradnje ovog Aqua parka kad je već napravljen drugi park jako blizu, a polako se već regija okrece tome aqua parku. Koliko sam čuo dosta je ljudi i iz Osijeka bilo i kažu da je fenomenalno. Aqua park kod nas možda nije loša stvar, ali je po meni sada promašaj. Već je izgubljena utrka sa Srbima.
Ingo je napisao/la: ›

slazem se ... ali mene muci i lokacija ... zasto rusiti sasvim funkcionalnu kopiku ? ... nema dalje nigdje mjesta ?


Da li možemo konačno dobiti ODGOVOR od sugrađana koji znaju (ili čitaj ovih koji vladaju) - ZAŠTO AQUAPARK??

Zašto rušiti Kopiku, koja nam je svima draga i graditi nešto novo i onda još bolje zbog cijene ulaza, jednostavno onemogućiti većini ljudi da se kupa na gradskom kupalištu???? Ne zaboravimo na mlade - studente, srednjoškolce koji pune Kopiku i preko tjedna, a što će oni????

ZNAČI TRAŽIMO ODGOVORE!! NAROD ŽELI ČUTI ODGOVORE, PUNI SMO GORČINE! Sad ODGOVORITE NAM ILI U SUPROTNOM POKAZUJETE KAKVA STE GAMAD!

Ja evo bih voljela čuti koja je to i kakva analiza, sa stručnim podlogama, brojkama i drugim statističkim podacima dovela do odobravanja ovakvog projekta, i zanima me, ako živimo u demokraciji, zašto se ne čuju naši glasovi, svi (pardon, većina) su protiv ovog projekta?? Mi kažemo NE, da li nas tko čuje i kako možemo rješiti da nas se čuje??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2012. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

luka_os@ očito ni petrolend nema nekakvu zaradu kad ovako privlače posjetitelje

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2012. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba preuredit grad kao iz 91. tenk je već na ulicama.

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2012. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi najavljeni projekti su bile dude varalice za naivne gradjane.

Tvornica etanola ce ici u Vukovar, ponajvise jer Ameri ne zele imati posla s ratnim zlocincem i njegovom svitom. To je sasvim otvoreno i jasno izrekao veleposlanik SAD-a + vidi ovo, samo sto niti jedan lokalni tzv. medij (odnosno stranacki bilten) nije objavio.


Ovaj Aquapark je od samog pocetka bio sumnjiv. Sumnjiv, jer se prezentirao kao maltene gotova prica, a nedostaje ono najvaznije - investitor.

Kao sto smo vidjeli u primjeru SAD-a (koje slijede i druge drzave) - investitori Osijek zaobilaze u sirokom luku, jer znaju da nema sigurnosti za kapital u gradu kojeg vodi ratni zlocinac. U Osijek ce doci li kapital bez mozga (EU fondovi), ili sumnjivi i sivi kapital kojem ovakva kaljuza odgovara - npr. nekakva potencijalna eko bomba, izrabljivacnica ili slicno.

No, vratimo se na Aquapark - dakle, ekipa iz Grada je prezentirala projekt, kakva ta spanjolska firma radi k'o na traci - godisnje i vise od 100 komada. Ekipa sjedne za soft, ubaci mjere, malo crtka, malo boja, malo ubaci drvo ovdje, bazen ondje, nekakve pseudokalkulacije po kojima bi se investicija kao isplatila za X godina i to je to.

Ekipa naplati taj svoj rad, zahvali se onome kome treba ispod stola, a onda prica staje, jer treba naci ono najvaznije - investitora.

Kao sto smo imali prilike vidjeti - investitora za ovo do sada nije pronadjen. No, valja primjetiti da je bilo investitora koji su se raspitivali i odlucili graditi dalje [Zagorje]. Kao sto mozemo vidjeti - investitori iz nekog razloga izbjegavaju ulagati u Osijek... a vi se zapitajte zasto...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: