Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ponovno blokada prometnica [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rale2505
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2011. 23:35 
Naslov:  Re: Ponovno blokada prometnica [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grissom je napisao/la (Pogledaj post): ›
Čovjek bi pomislio, ako ta nesretna pšenica stalno donosi gubitak, kog vraga je siješ?


Ako si ti primjerice uložio u proizvodnju plastičnih cjevi i vidiš da to ne ide pa ćeš sad proizvoditi betonske cjevi: Možeš li prebaciti proizvodnju bez novih ulaganja?
Ista stvar je u poljoprivredi, ako je seljak uložio u ratarstvo i ne može se on prebaciti u vočarstvo ili stočarstvo bez dodatnog ulaganja. I što je najgore ako i promjeni proizvodnju desit će mu se isto kao i sa pšenicom.
Problem je ovdje monopola Ivice Todoriće što hoće otkupiti jeftino pšenicu izvesti je i onda će uvesti kakav krš. Ja se ne sjećam kad sam zadnji put jeo pošten kruh koji drugi dan neće smrditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.07.2011. 5:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo je onih koji rade u ovoj državi a da su zadovoljni.Isto je sa seljacima imaju svoje probleme koje mogu ili ne mogu razumjeti.Ali ono što me svaki put raspizdi do ludila su njihove blokade cesta.Daj odjebite više.Svaki dan moram na drugu stranu zbog posla i samo strepim gdje će biti zasjeda i traktori.Vozam se kilometrima okolo gubim i vrijeme i novac koji nitko neće nadoknaditi.Šta smo Vam mi obični građani krivi.Odite blokirajte ministrastvo,upravu Agrokora,Žita šta ja znam tko Vam je sve kriv za probleme . Maltretirajte one koji su Vam obećali med i mlijeko . Ovakvo iživljavanje na običnim građanima je suludo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2011. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne podržavam blokade prometnica,mislim da to nije dobar način rješavanja problema!


Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 13:14; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freedom.fighter
Offline
Ukupno postova: 199
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2011. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ponovno blokada prometnica...i na izborima ponovno glas za hdz.

_________________
Sudba kleta jednaka je, bio gospodin ili drug!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2011. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freedom.fighter je napisao/la (Pogledaj post): › Ponovno blokada prometnica...i na izborima ponovno glas za hdz.

Pa znaš kako to na selima ide, mafija sve zna pa tako i tko nije glasao za HDZ, a tko ne glasa za HDZ crkne mu krava!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.07.2011. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ forsty ajde ti ne seri... ti znaš čim se se ja u životu bavim, ajde ne laprdaj... to nisu seljaci, to su SELJAČINE koje u 90% slučaja nemaju nikakvu naobrazbu koja je bitna za poljoprivredu osim one tako je moj deda sadio... Kao da je netko postao ''doktor'' jer mu je baba liječila po selu... Nije mi žao tih panjina jer bi oni bili najsretniji da je cijena kile 5kn a mi ostali da pocrkamo kad kruh bude 20... ne opravdavam ja ni ove lopine iz silosa i mlinova da se razumijemo... Taj seljak je umno radio 2 minute u životu a živio bi kao car..e neće moći.. iako najveću prijavu poreznoj ove godine prijavio je seljak..znači taj čovjek može zaradit a ovi ne mogu ..hmmm


300 000 ljudi u ovoj državi nema posao i NEMA SUBVENCIJE i ne glume kretene po cestama i ne postavljaju uvijete i bili bi sretni s tih PIŠLJIVIH 5000kn.. šta se buniš onda kad je vama seljačinama 5000 pišljivo.. vi izgleda navikli furat nove traktore i kombajne na kredu za onih 3 hektara zemlje u prosjeku... jaki ste mi vi poljoprivrednici kada cvilite svake godine u ovo vrijeme..pravi poduzetnici

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2011. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i nadodo bi još da se malo zalete do kuća tih najvećih galamdžija da vide velebna zdanja po slavoniji i vozni park fendtova/klaasova/john deerova itd ... a žali bože ovih podguznih muva u imt-ovima iz 43 koji su uvjereni da to ovi rade za njihovo dobro ... rade za kurac ... ljudi izbori će, uozbiljite se ... umjesto što se prepucavate oko tih poluimbecilnih kretenoida koji si tehnički ne znaju cipele svezat snagu čuvajte za izbore

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2011. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: