Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
garrincha077
Offline
Ukupno postova: 66
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2011. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
garrincha077 je napisao/la: ›
123456 je napisao/la: ›
garrincha077 je napisao/la: ›
Tristia je napisao/la (Pogledaj post): › 27-godišnjak.. baš je faca Rolling Eyes
Vidim počeli su lovit kriminalce, dobro da se i USKOK ne pocne njima bavit...
Nitko nije rekao da ne treba primjereno kazniti te pojedince, ali ne na način da ih se proziva po portalima ko da su ne znam šta napravili dok puno veće ribe izgrađuju most koji nije trebo ni biti izgrađen u tom sjaju. To je provokacija svim siromašnim ljudima
Tako je! Pustite balkanoide, primitivce i idiote da i dalje imaju poligon za iživljavanje - poligon koji se zove Osijek! Tooooooooooo buraz, samo razbij, uništi, pošaraj, pokenjaj....

bljuv!
Pa ja prvi ne cijenim ni taj most ni vas koji pljujete po tim ljudima. Most je totalno beskoristan, totalno van vremena u kojem se Osijek nalazi, nepotrebno izgrađen i sramota ovog grada. Umjesto da se štedi na ovakvim idiotarijama i novac ulaže u nešto potrebno, oni prave mostove, ovi drugi prave Pelješki most..ma sprdačina stvarno. I dok se hvalimo što hvatamo neznatne počinitelje sitnih prekršaja iliti kod nas kaznenih dijela, na ovom mostu je jedno 1000 puta više štete nastalo čak i prije njegove izgradnje. Ne očekujem od svih ovdje da shvate što sam htio reći, pa oni koji ne razumiju neka se suzdrže od komentara jer mi se ne da smijat kad je žalosno.


Ja shvaČam! Ajmo uništit most!!!
Nitko nije rekao da ne treba primjereno kazniti te pojedince, ali ne na način da ih se proziva po portalima ko da su ne znam šta napravili dok puno veće ribe izgrađuju taj isti most koji nije trebo ni biti izgrađen u tom sjaju jer nismo još ni država, a ni grad tog ranga. To je provokacija za sve normalne ljude, i uopce se ne cudim sto ga šaraju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

men se recmo ne sviDŽa onaj dvorac pejĆajtČeviČ kojeg obnjavljaju, umijesto da lovu daju navijaĆima!! trealo bi ga zapalit'!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › kakav usrani pederluk ... jebeni ... iskreno protiv sam bilo kakvog oblika vandalizma al ovo ne da je smiješno ovo je odvratno tužno i mrzim ovu državu i grad

s jedne strane imamo dvoje koje šara okolo po STAKLIMA !!! ... alo ... staklo ... alkohol + voda i pošaranost nestaje i ne može se grad oštetit za 7000kn nikako nego max za 50kn (tolko dođe boca etanola u ljekarni)

a s druge strane imamo jebene kriminalce i tajkune i pedere i licimure i demone koji su sahranili ovu državu i nikom ništ ... puj pik ne vrijedi ... pa serem se na ovu državu

ponavljam ... ovo dvoje oderat po džepu da se useru ... al brate kaznena prijava koja ostaje za na vijeke vjekova u dosiJeu zbog šaranja po STAKLU !!!! ... fuj


Nije fuj!

Treba svakome napraviti dosije i zapisivati perverzije koje radi, a posebno ovakvim manijacima koji to rade sriveno i bez ikakvog smisla osim štetočinstva.

Treba im udovoljiti priznanjem i zabilježiti njihove bolesne radnje, neka ostanu zabilježene i nakon što se ispere njihov našpricani "doprinos društvu".

Trebali bi sami sebi napisati dosije još bolje, pa skočit s mosta.

To je pitanje principa, a ne 50 ili 5000 kuna.

Kad bi ljudi više reagirali i osuđivali ovakva "mala" zla oko sebe nebi bilo ni tajkuna i velikih lopovluka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikad nisam razumio te koji idu unistavati gradsku imovinu :/ a hrpetina ih je, treba od svakoga koga se ulovi napraviti primjer, pa se mozda balavi debil (a ovaj bas i nije balav , bar po godinama...) zamisli sljedeci puta kad ide sarati, otrgnuti kos za smece, izvaliti klupu...

naravno da uvijek ima gorih "vandala" , "lopova" ali to nije nikakvo opravdanje, sve dok se islo takvom logikom nikada se nista nece promjeniti na bolje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › kakav usrani pederluk ... jebeni ... iskreno protiv sam bilo kakvog oblika vandalizma al ovo ne da je smiješno ovo je odvratno tužno i mrzim ovu državu i grad

s jedne strane imamo dvoje koje šara okolo po STAKLIMA !!! ... alo ... staklo ... alkohol + voda i pošaranost nestaje i ne može se grad oštetit za 7000kn nikako nego max za 50kn (tolko dođe boca etanola u ljekarni)

a s druge strane imamo jebene kriminalce i tajkune i pedere i licimure i demone koji su sahranili ovu državu i nikom ništ ... puj pik ne vrijedi ... pa serem se na ovu državu

ponavljam ... ovo dvoje oderat po džepu da se useru ... al brate kaznena prijava koja ostaje za na vijeke vjekova u dosiJeu zbog šaranja po STAKLU !!!! ... fuj


Nije fuj!

Treba svakome napraviti dosije i zapisivati perverzije koje radi, a posebno ovakvim manijacima koji to rade sriveno i bez ikakvog smisla osim štetočinstva.

Treba im udovoljiti priznanjem i zabilježiti njihove bolesne radnje, neka ostanu zabilježene i nakon što se ispere njihov našpricani "doprinos društvu".

Trebali bi sami sebi napisati dosije još bolje, pa skočit s mosta.

To je pitanje principa, a ne 50 ili 5000 kuna.

Kad bi ljudi više reagirali i osuđivali ovakva "mala" zla oko sebe nebi bilo ni tajkuna i velikih lopovluka.


ma daj ne budali ... da ga se opali po džepu s 5000kn ne bi mu palo nikad više na pamet kurčit se pred pičkom i šarat po jebenom staklu/zidu/mami/bilo čemu

a jajarenje i pokazivanje muda na ovakvim miševima da bi se, po tvome "utero kurac velikima", misliš da bi pomoglo, misliš da boli kurac ikoga koji je zavaljo državu za par miliJona kn ... pokro ... oštetio ... razjebo državu/firmu/bilo šta vrijedno ... misliš da im je stalo do ovoga, da će uhvatit poantu iz crtića "no no to se ne smije radit" ... poanta je u tome da će ovakve drkofuzere (koji da se razumijemo trebaju platit ... masno) oderat za šaranje po staklu, a netko, tko je recimo okro državnu rezervu pšenice šeće na slobodi.

iskreno boli me kurac za ovakve poluimbecilne koji šaruckaju po ičemu, al žao mi je što će on sa svojih 27 i ona sa svoje 22 bit obilježeni do kraja života zato što su pošarali staklo, jesu debili, da, ali ovo je smiješno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kazniti ih apsolutno, ali progonit po novinama, portalima je cirkus, a sa druge strane imate tipove koji su unistili domovinu kriminalom, a još budu i naši premijeri, predsjednici, župani, gradonačelnici, direktori i da ne nabrajam...u najmanju ruku zakon je na strani močnih...ili ne?

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tristia je napisao/la: ›
27-godišnjak.. baš je faca Rolling Eyes

 Nevjerojatno je kako klinci u Bijelom Brdu brzo sazrijevaju. 27 mu je godina tek, i već se uhvatio šaranja po mostovima. Što će biti kad napuni 40 ? Možda se upusti i u spolne odnose? Zlo ...

 Treba ih poslati da kupe desetak litara razrjeđivača ili nekog drugog otapala, i lijepo uz nadzor nekog odraslog, nek' polako redom brišu i svoja i tuđa sranja po gradu. Siguran sam da bi im to pomoglo u sazrijevanju.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › kakav usrani pederluk ... jebeni ... iskreno protiv sam bilo kakvog oblika vandalizma al ovo ne da je smiješno ovo je odvratno tužno i mrzim ovu državu i grad

s jedne strane imamo dvoje koje šara okolo po STAKLIMA !!! ... alo ... staklo ... alkohol + voda i pošaranost nestaje i ne može se grad oštetit za 7000kn nikako nego max za 50kn (tolko dođe boca etanola u ljekarni)

a s druge strane imamo jebene kriminalce i tajkune i pedere i licimure i demone koji su sahranili ovu državu i nikom ništ ... puj pik ne vrijedi ... pa serem se na ovu državu

ponavljam ... ovo dvoje oderat po džepu da se useru ... al brate kaznena prijava koja ostaje za na vijeke vjekova u dosiJeu zbog šaranja po STAKLU !!!! ... fuj




Nije fuj!

Treba svakome napraviti dosije i zapisivati perverzije koje radi, a posebno ovakvim manijacima koji to rade sriveno i bez ikakvog smisla osim štetočinstva.

Treba im udovoljiti priznanjem i zabilježiti njihove bolesne radnje, neka ostanu zabilježene i nakon što se ispere njihov našpricani "doprinos društvu".

Trebali bi sami sebi napisati dosije još bolje, pa skočit s mosta.

To je pitanje principa, a ne 50 ili 5000 kuna.

Kad bi ljudi više reagirali i osuđivali ovakva "mala" zla oko sebe nebi bilo ni tajkuna i velikih lopovluka.


ma daj ne budali ... da ga se opali po džepu s 5000kn ne bi mu palo nikad više na pamet kurčit se pred pičkom i šarat po jebenom staklu/zidu/mami/bilo čemu

a jajarenje i pokazivanje muda na ovakvim miševima da bi se, po tvome "utero kurac velikima", misliš da bi pomoglo, misliš da boli kurac ikoga koji je zavaljo državu za par miliJona kn ... pokro ... oštetio ... razjebo državu/firmu/bilo šta vrijedno ... misliš da im je stalo do ovoga, da će uhvatit poantu iz crtića "no no to se ne smije radit" ... poanta je u tome da će ovakve drkofuzere (koji da se razumijemo trebaju platit ... masno) oderat za šaranje po staklu, a netko, tko je recimo okro državnu rezervu pšenice šeće na slobodi.

iskreno boli me kurac za ovakve poluimbecilne koji šaruckaju po ičemu, al žao mi je što će on sa svojih 27 i ona sa svoje 22 bit obilježeni do kraja života zato što su pošarali staklo, jesu debili, da, ali ovo je smiješno.


Kad bih bio ciničan mogao bih reći da je taj što je zavaljao pšenicu bar nekom priskrbio nešto, pa mi je čak i taj zločin manje zlo od ovog šaranja koje nije ama baš nikome nikakva korist, samo šteta i kretenu i svima nama.

A sve te velike pljačeke o kojima pričaš krenule su od malih zločina na koje se šutjelo. Kad su se šarali grafiti prije dvadesetak godina većina je šaranje zajedničke imovine nazivala "nacionalnim osvještavanjem", kitila to koje kakvim epitetima, rušila sve vrijednosti, principe i institucije koje štite društvo od zla, a kad je sve rezultiralo pljačkom svi se pitali kako to. Nismo se za to borili!

To je šira tema, ali ukratko...

Ne treba šutjeti, treba sve nazvati pravim imenom, osuditi zlo i boriti se za opće dobro.

Koliko god nešto izgledalo banalno ili manje značajno.

P.S. Zašto je tebi žao kretena? Pa nije ga nitko tjerao, znao je da ne radi ništa dobro tim više što se maskirao, a vjerojatno je i ponosan na sebe, i nije mu žao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2011. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nego ... tko je pokupio milju kune nagrade ??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rokenrol
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam za dobrotvorni rad.....nek odrade tih 5 mikica cisteci takve iste grafite i skupljajuci smece po pijanoj....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kad bih bio ciničan mogao bih reći da je taj što je zavaljao pšenicu bar nekom priskrbio nešto, pa mi je čak i taj zločin manje zlo od ovog šaranja koje nije ama baš nikome nikakva korist, samo šteta i kretenu i svima nama.

A sve te velike pljačeke o kojima pričaš krenule su od malih zločina na koje se šutjelo. Kad su se šarali grafiti prije dvadesetak godina većina je šaranje zajedničke imovine nazivala "nacionalnim osvještavanjem", kitila to koje kakvim epitetima, rušila sve vrijednosti, principe i institucije koje štite društvo od zla, a kad je sve rezultiralo pljačkom svi se pitali kako to. Nismo se za to borili!

To je šira tema, ali ukratko...

Ne treba šutjeti, treba sve nazvati pravim imenom, osuditi zlo i boriti se za opće dobro.

Koliko god nešto izgledalo banalno ili manje značajno.

P.S. Zašto je tebi žao kretena? Pa nije ga nitko tjerao, znao je da ne radi ništa dobro tim više što se maskirao, a vjerojatno je i ponosan na sebe, i nije mu žao.


taj što je zavaljo pšenico priskrbio je samo sebi i nikom više, orušio dionice, sjebo monetu, a da ne pričam kolko je života razjebo, kolko je radnika tene i 100 drugih firmi u okolini đakova dobilo papak jer jebga nema se 'šence nemaš za šta radit kume (pričam to jer je tako prošla moja teta koja je na bolovanju s rakom dobila nogar jer je firma više nije mogla pokrit ... izravni krivac ... lopovluk u đakovštini)

vjeruj mi da nitko od "velikih" lapatora nije šaro po zidovima i uvodio se u rizik da ga lapi rija ... takve stvari rade papci s viškom alkohola u krvi i ovakvi imbecili iz cpbije da zadive pičku ... ti koji mažnjavaju se guraju po stranačkoj mladeži od svoje 16 godine, ljepe plakate, piju koktelčiće i dilaju za početak brzo, eksere il dim da si priušte standard dok im ne krene stranka ... il ližu guzicu lokalnom ratnom vojnom veteranu koji je zaradio vojnu invalidninu tako što je pao pijan iz birtije i razbio glavu nakon što je opljačko 3 stana i ubio par srba kod kožare pod pokroviteljstvom velikog "glavatora" il sličnog mu nekog genocidnog imbecila

što mi je žao kretena ? žao mi ga je što je glup ... ko pička ... što vucara sportsku torbu jer je vjerovatno bio na treningu il nekom drugom kurcu, nema školu, jedan od uspjeha u životu bi mu bilo neko probijanje u sportu ili eventualno neka državna firma s tom lošom srednjom školom koju ima (možda fax ma da sumnjam) a sad može dobit kurac u dupe jer je htjeo zadivit tu kalašturu grbavih nogu ... iskreno boli me kurac za oboje, ni iz džepa ni u džep al ovo je vijest koju ja moram popljuvat jer je država i državni organ opet zakazo i to onak masno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
7.000,00 kn ? volio bi !
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bvaaahahhaha
platit cu ih nikad a i taj dobrotvorni rad ce biti nikad, NIKAD!

koliko ja znam i podvožnjaci su gradska imovina pa se po njima smije šarati. mene su kaznili samo da bi opravdali masnu lovu koju su pokrali za taj "nathodnik" i video nadzor . ako to nekom nije jasno onda nek misli kako se kurčim pred curom i to je to !

neznam dal se sjechate al ovakva potraga nije bila ni kad su ubili onu baku kod tog istog nathodnika!

S R A M O T A !


( neko je spomenio da je bilo alkohola u igri - jebiga, je! )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
annnavi5
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 19:34 
Naslov:  Re: MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako se dobro sjećam, gledala sam tu vijest na glupoj STV i tamo su rekli da je to bilo u 4 ujutro. Dakle, "jadnik" ne ide s treninga i koliko su prikazali nije sarao po staklu, vec po konstrukciji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antifriz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lega, uzmi ogledalo pa demonstriraj sramotu. Tebe su kaznili jer si imbecil koji im je dao opravdanje vlastitom glupošću. Svaki dan prelazim preko tog mosta, i koliko god jest ružan, zbog Tebe (pod pretpostavkom da je iza '7.000,00 kn ? volio bi !' jest u članku spomenuta osoba) mi je prelazak preko njega dodatno žalosniji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
što mi je žao kretena ? žao mi ga je što je glup ... ko pička ... što vucara sportsku torbu jer je vjerovatno bio na treningu il nekom drugom kurcu, nema školu, jedan od uspjeha u životu bi mu bilo neko probijanje u sportu ili eventualno neka državna firma s tom lošom srednjom školom koju ima (možda fax ma da sumnjam) a sad može dobit kurac u dupe jer je htjeo zadivit tu kalašturu grbavih nogu ... iskreno boli me kurac za oboje, ni iz džepa ni u džep al ovo je vijest koju ja moram popljuvat jer je država i državni organ opet zakazo i to onak masno

hahahahahahaha sunce ti jebem, umro sam. Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: