Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Avenue Mall: Sudbina 600 radnih mjesta ovisi o državi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2011. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo neka nastave s takvim bahatim ponašanjem koje vodi državu u totalnlnu propast, ja i moji gladni biti necemo, a imat cemo i krov nad glavom jer znamo gdje ima i tko nam otima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2011. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a u čemu je tu problem?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komentator031
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2011. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="oftopik"]
komentator031 je napisao/la (Pogledaj post): › “Ne možemo to potpisati, dobit ćemo sutra kaznenu prijavu”, odvratio je Bubalo.

Tako se ponaša odgovorna gradska vlast. Neodgovorna prodaje van natječaja kioske, drugi se dodvoraavju biračima laptopima, ali samo odgovornim odnosom spram dužnosti može se naprijed. Kako god komentirali mi ovdje Avenue Mall će se otvoriti, siguran sam. Ako i kasni koji dan neće biti kraj svijeta. Slažem se da je vlasništvo svetinja, ali upravo zbog ovakvih događanja postoji mogućnost izvlaštenja i sudovi. To će se riješavati godinama, ali neće spriječiti otvaranje centra. Živi bili pa vidjeli. I da,Osijek ima vlast za kakvu je glasao, to je volja građana i ja ju poštujem. čak mi je simpatičnija od Kramarićeve klike koja baš ništa nije napravila, a i ovih poslje koji su krenuli raditi ali sve polulegalno.Građani će to znati honorirati i na idućim izborima, siguran sam.


vidi se po ovom kak su odgovorni. sam se ti vrpolji u smeđem području

mora da si dugo razmišljao da smisliš ovako dubokouman komentar, mislim da si zaslužio tjedan odmora za intelektualni rad. predlažem da stimulaciju tražiš i u stranci i predočiš im svoja promišljanja i dosege.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2011. 12:49 
Naslov:  Re: Avenue Mall: Sudbina 600 radnih mjesta ovisi o državi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerojatno se pokušava pomoći Bilošu, no pitanje je da li mu itko može pomoći.
Zaboravlja se da jedan veliki centar "Eurodom" neće biti niti otvoren, a da se ta sudbina može dogoditi i Avenue Mall i Bilošu.
Priča o novim radnim mjestima je za malu djecu. Neke prodavaonice u centru će se zatvoriti. Sam centar je obično ruglo, sa hrpom zatvorenih lokala. Kako izgleda i Esseker centar (kojeg je otvorio Ivo Sanader) će se uskoro zatvoriti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2011. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="komentator031";p="348624"]
oftopik je napisao/la: ›
komentator031 je napisao/la (Pogledaj post): › “Ne možemo to potpisati, dobit ćemo sutra kaznenu prijavu”, odvratio je Bubalo.

Tako se ponaša odgovorna gradska vlast. Neodgovorna prodaje van natječaja kioske, drugi se dodvoraavju biračima laptopima, ali samo odgovornim odnosom spram dužnosti može se naprijed. Kako god komentirali mi ovdje Avenue Mall će se otvoriti, siguran sam. Ako i kasni koji dan neće biti kraj svijeta. Slažem se da je vlasništvo svetinja, ali upravo zbog ovakvih događanja postoji mogućnost izvlaštenja i sudovi. To će se riješavati godinama, ali neće spriječiti otvaranje centra. Živi bili pa vidjeli. I da,Osijek ima vlast za kakvu je glasao, to je volja građana i ja ju poštujem. čak mi je simpatičnija od Kramarićeve klike koja baš ništa nije napravila, a i ovih poslje koji su krenuli raditi ali sve polulegalno.Građani će to znati honorirati i na idućim izborima, siguran sam.


vidi se po ovom kak su odgovorni. sam se ti vrpolji u smeđem području

mora da si dugo razmišljao da smisliš ovako dubokouman komentar, mislim da si zaslužio tjedan odmora za intelektualni rad. predlažem da stimulaciju tražiš i u stranci i predočiš im svoja promišljanja i dosege.


eo još jednog iz iste lokalne zajednice ko i ovaj prošli. samo hrabro dečki, nekad izađite da udahnite zraka kako ne bi izgubili vas i vaše komentare.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komentator031
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2011. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oftopik tebi je očito teško nositi se sa činjenicom da je tvoj glas otišao neko tko nije i neće doći na vlast. No trebaš znati da je većina za ovu i županijsku vlast, što se pokazalo i na izborima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2011. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

komentator031 je napisao/la (Pogledaj post): › oftopik tebi je očito teško nositi se sa činjenicom da je tvoj glas otišao neko tko nije i neće doći na vlast. No trebaš znati da je većina za ovu i županijsku vlast, što se pokazalo i na izborima.


lega, malo si previše opterećen politikom. moraš malo stati na loptu. stvar je u dobrim ili lošim odlukama vlasti, a ne u tome tko je na vlasti. svaku dobru odluku treba pohvaliti, a lošu (kao što je ova, gdje se gradi, a tek onda ide u legalizaciju) pokuditi.
malo otvori oči ili ako su ti otvorene, proširi vidike, nemoj samo stranački gledat i smiri malo doživljaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2011. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osim ovog problema treba ukazati na jednu činjenicu koja se uvijek prešućuje. Obzirom da se kod nas ne potiče proizvodna djelatnost već samo trgovačka, neće biti 600 ljudi manje na burzi rada kada se objekat otvori. Razlog tome je što će umjesto onih koji se ovdje zaposle isto toliko njih ostati bez posla u drugim trgovinama.

Jedino u slučaju zapošljavanja u proizvodnim djelatnostima možemo računati na smanjenje nezaposlenosti. Samo u tom slučaju je i opravdano otvaranje trgovačkih centara koji prate kupovnu moć građana.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.02.2011. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=137000 Komentar našeg gradonačelnika pročitajte.Obratite pozornost na zadnju rečenicu gdje spominje pravnu državu. Izgleda da je njima Glava jebeno pomutio razum,gradonačelniće evo ja koji nisam pravnik poručujem vam kako je glavni postulat države i obnašanje vlasti u toj državi poštivanje i provođenje prava i pravičnosti.Molim neka mu netko od suradnika(ako uopče ima takvog koji če shvatiti na što im pokušavam obratiti pozornost) objasni što je izvalio kada je izjavio tu zadnju rečenicu u tekstu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2011. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="komentator031";p="348564. Slažem se da je vlasništvo svetinja, ali upravo zbog ovakvih događanja postoji mogućnost izvlaštenja i sudovi. To će se riješavati godinama, ali neće spriječiti otvaranje centra. Živi bili pa vidjeli. I da,Osijek ima vlast za kakvu je glasao, to je volja građana i ja ju poštujem. čak mi je simpatičnija od Kramarićeve klike koja baš ništa nije napravila, a i ovih poslje koji su krenuli raditi ali sve polulegalno.Građani će to znati honorirati i na idućim izborima, siguran sam.[/quote]

Vlasništvo je svetinja i kada je u pitanju javni interes onda postoji mogućnost izvlaštenja, ali ovdje se radi o privatnom interesu i takova moguućnost je nedopustiva. Ko želi nečije tuđe mora za to platiti cijenu koštanja ukoliko vlasnik želi prodati svoju imovinu. Ukoliko prolistate Novine koje su se bavile ovom pričom recimo prije 2 do 2,5 godine vidjećete sasvim drugačije stavove današnnjih protagonista ove osječke priče, čak i drugačiji stav novinara. I Tada je netko dao zeleno svjetlo da se krene u posao uz obećanja da će se to riješiti u hodu. I sada je taj neko prešao u "ekipicu" i "ekipica" ga mora zaštiti da im ne propadne ulog u budućnost.
P.S. i ja sam građanin grada Osijeka i znati ću im to honorirati na način da moj glas ukoliko iziđem na izbore mogu samo sanjati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.02.2011. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo to, i naravno naš gradonačelnik sada kao problematični pubertetlija koji je zbog problema doveden pred zid doziva "taticu" da riješi stvar i izvuče ga iz problema. Kad zaškripi država treba pomoći ili država koči itd. Gospodo vlast ste dobili na slatkorječivost ali da bi posao napravili treba ipak nečeg više osim puke riječi. Niste sposobni i neznate ,zato prepustite vlast onima koji znaju i hoče .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.02.2011. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igospodo novinari kakav je to naslov da radna mjesta ovise o državi,nit ih je država dovodila nit im je obečavala rješenje problema ,za sve i jedino tko je odgovoran je gradonačelnik i gradska vlast u sprezi sa čelnicima GTC-a koji su im sljepo vjerovali na riječ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2011. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la (Pogledaj post): › Igospodo novinari kakav je to naslov da radna mjesta ovise o državi,nit ih je država dovodila nit im je obečavala rješenje problema ,za sve i jedino tko je odgovoran je gradonačelnik i gradska vlast u sprezi sa čelnicima GTC-a koji su im sljepo vjerovali na riječ.


own

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: