Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slovenska tvrtka Ditta trade - novi vlasnik Osječke pivovare

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2011. 19:18 
Naslov:  Re: Slovenska tvrtka Ditta trade - novi vlasnik Osječke pivovare
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je glavni problem oko promjene vlasnika u tome što će se tim potezom mjenjati i radne navike zaposlenih-čitaj morat će zaraditi svoje plaće..koje su bdw. glede proizvodnje najveće u Osijeku.. Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zec965
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2011. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la: ›
mislim da je glavni problem oko promjene vlasnika u tome što će se tim potezom mjenjati i radne navike zaposlenih-čitaj morat će zaraditi svoje plaće..koje su bdw. glede proizvodnje najveće u Osijeku.. Cool


Impliciraš da, do sada, radnici nisu zarađivali svoju plaću i koliku bi plaću, po tebi, trebali imati?

_________________
Radnici, studenti, nezaposleni, umirovljenici
i sve ostale potlačene skupine u društvu

VRIJEME JE ZA OTPOR!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DarkMan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2011. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: ›
JBTe, a bio vam je dobar Gucić koji je kupio pivovaru za 1 kn i icicao sva dugovanja prema pivovari na privatni račun te nakon toga vratio istu pivovaru HFP-u? Vjerujem samo zato što je bio hrvat.
Pivovara nje bila u vlasništvu HFP-a već dosta dugo. Ako ćete prema svakom kupcu (a koji nije državljanin RH) privatnog vlasništva (jer je pivovara već dosta dugo većinski privatna tvrtka) biti odvratni, zapitajte se u kojem vi mentalnom nacional socijalizmu živite.


Joooj crveni crveni nije problem nacionalizam negdje prije sam dosao do zakljucka da nama slavoncima svima na celu pise kreten. Za boljeg sunca se cak i vidi kao tetovaza,ja sam uvjeren da ti sigurno imas super posao i da ti cvatu ruze,ne samo ti da mi se sada tu ne uvrijedis zaista nemislim nista lose. Hocu reci da nas slavonce guze sve neki doslje.benneton talijani,cammeo makedonce,hora varazdinec ajd on je nas, ali gdje je tu kraj. Dali me itko razumije,odi si fino radi malo bez novaca ili lomi kicmu kod nekog od inih ima ih jos samo nemogu sada se sjetit.Pa onda tvrdi kako smo mi nazionalisti,rasisti i koje kaki ...isti. Very Happy

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience!!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2011. 14:48 
Naslov:  Re: Slovenska tvrtka Ditta trade - novi vlasnik Osječke pivovare
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odgovor zecu, ne imliciram nego znam, radnik na viljuškaru 5000 kn, šef labosa 12 000 kn, tri kave dnevno + šetanja preko svake mjere, čitanje Glas Slavonije od 13 do 15 sati, samo kad pređeš cestu malo niže, obaveze šefa labosa 20 puta veće plaća 5000 kn, plaća radnik 3500 kn,nitko ne stigne ni na WC, jedna kava i to ona koja se zove službena pauza..razlog vlasnik je iz zemlje u kojoj se cijeni rad..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mandra
Offline
Ukupno postova: 44
Lokacija: TAMO NEGDJE
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2011. 17:06 
Naslov:  Re: Slovenska tvrtka Ditta trade - novi vlasnik Osječke pivovare
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se ako g.Komak dokaže da je sve legalno njegovo može raditi sa svojom firmom šta hoće ali ne može to raditi sa njegovim radnicima koji nisu njegovo vlasništvo! Oko Osječke pivovare se toliko rasprava vodilo a nitko ništa ne vidi i ne čuje,pitam se koliki imaju korist od nje kad se prave gluhi i njemi! Pada vlada i oko nje ko kruške; nadam se da će netko početi odgovarati za privatizaciju Hrvatskih poduzeća pa kako g.Sanader treba dokazati odakle mu toliko i drugi bi trebali dokazivati odakle im! Zaposlenici borite se za sebe i svoje jer ta " Hrvatska " je ionako sve ovo dopustila , više nije ni bitno čija je pivovara. U Novoj 2011. godini vam želim posla , tolerancije, ljudskosti i snage za izdražati mobing i presing koji proživljavate! I by the way- nadam se da neće morati dolaziti do štrajka , nego da će biti razumjevanja,dogovora i posla bez otkaza , premještaja i zakulisnih igara!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mandra
Offline
Ukupno postova: 44
Lokacija: TAMO NEGDJE
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2011. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la: ›
odgovor zecu, ne imliciram nego znam, radnik na viljuškaru 5000 kn, šef labosa 12 000 kn, tri kave dnevno + šetanja preko svake mjere, čitanje Glas Slavonije od 13 do 15 sati, samo kad pređeš cestu malo niže, obaveze šefa labosa 20 puta veće plaća 5000 kn, plaća radnik 3500 kn,nitko ne stigne ni na WC, jedna kava i to ona koja se zove službena pauza..razlog vlasnik je iz zemlje u kojoj se cijeni rad..
Alaj si ti upučen/a!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2011. 19:29 
Naslov:  Re: Slovenska tvrtka Ditta trade - novi vlasnik Osječke pivovare
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mandra ...što u mojem tekstu ne odgovara istini?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: