Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Platili taksi 160 kuna, a nisu dobili ni račun

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2011. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sleepwalker je napisao/la: ›
S@ky c@r je napisao/la (Pogledaj post): › a što se reketa tiče, sumnjam da je stvar u tome, neo je stvar u tome da su ljudi više popizdili i da im je pun kurac šiptara, cigana, makedonaca i ostale kompanije koji dolaze u našu državu i lijepo nas pljačkaju pred našim nosevima...


Nacionalnost je mjera poštenja? Shocked Laughing
Um, pa da, i ja svašta pitam.

Nitko ne potkrada Hrvatsku, kao Hrvati. Ali, vjerujem da to rade iz čistog domoljublja.

A gornji slučaj treba istražiti. Nije stvar u cijeni,(kolikogod visoka bila) ali ako se ona odmah najavi. Nije uredu od nekoga praviti budalu.


nije nacionalnost mjera poštenja... sa svojim postom sam samo htio reći kako dolaze ljudi iz drugih zemalja, najčešće navedeni, te rade što god hoće i žive bolje od pola hrvata i boli ih kurac jer znaju da ih nitko neće dirati... eto to je bila poanta mog posta... meni je svejedno tko je koje nacionalnosti, vjeroispovjesti, rase ako se ponaša normalno, ali obitelj minovski se ponaša svakako, a najmanje pošteno i normalno...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2011. 1:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cammeo skupa sa njegovim vlasnikom - mafia
Very Happy nema se tu sta pametno rec, nije to nista kolke pare vrti

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JERKO35
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.01.2011. 2:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poćeli su muljat i tu nema opravdanja..nemojte ih branit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2011. 5:19 
Naslov: Hehehe ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ej, i ono, 15 ili koliko, se ljudi ovo sviđa, je sasvim neprimjereno.

Kako im se može sviđati: "Platili taksi 160 kuna, a nisu dobili ni račun"?

Ili su poptu Darkstorma, i one njegove: "It is always easier to be EVIL" - odličan animirani film, Visonaries (taj Darkstormj je glavni negativac).

Uglavnom, u usporedbi s čestitijem Galasom, ovi majstori jeftinog prijevoza i mužnje para nisu ni zagrabili u korito sa lovom, gdje Glas, pa ohoho godina, zaista, za prijemčljive nofce, već lijepi niz godina dila informacije:)

A još su se i modernizirali, surfaju tu i tamo. Nađu. Dok je ovdje riječ, zaista o istraživačkom novinarstvu. Uđoše u samu srž. A, tko bi drugi, ipak je riječ o sasvim pristojnoj cifri. Iako, od jednih regionalnih novina, pa i pored ove očite nepravednosti, se zaista očekuje više. No, to je do njih, na diku i obraz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2011. 6:08 
Naslov:  Re: Platili taksi 160 kuna, a nisu dobili ni račun
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodin Klajn kaže:

ne kaže, ne mogu naći sada, kada Jauques Paul Klein kaže da voli jest' svinjetinu... Al' ko' da govori mađarski:



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2011. 6:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Veznano za račune i izvješćivanje Glasa, npr. svratite do pošte. One preko pouta tvorze npr., tj. velike pošte, glavne isl (u Stepinčevoj ulici)... Vidjet će te simpatičan komad papira na kojem je isprintano niz računa. Jedan na drugome. Oni rade nešto duže od ovih šatro full cool prijevoznika, a PAZI vraga, time i izdaju duže račune. Doduše jedan na drugome, na istom papiru, ali nećemo cijepidlačiti.

To je ono što podriva društvo, kako nam Glas, Bi-La-Kaifa ukazuje.

Izdavanje i ne izdavanje računa.

Kamen spoticanja.

Hvala vam, Glas.

Bez vas, ni nas ne bi bilo. Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sicka
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2011. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam zvao Taxi Cammeo 31.12 i to negdje oko 10 kako bi narucili taxi oko 15 do 11. Htjeli smo se vozit od juga do trga, rekli su nam da je u jednom smjeru 160kn i plus jos 60 kn rezervacije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ninaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2011. 10:47 
Naslov:  Re: Platili taksi 160 kuna, a nisu dobili ni račun
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam čula da su vozači dobili naloge koliko moraju ostvariti prometa za tu noć, a vi koji ste se tek prijavili na portal predstavljajući se kao zadovoljnji putnici ste presmiješni.
Iz avion je vidljivo što radite, a sad svim silama pokušavate zataškati nebi li si možda neku inspekciju navukli.
Grozna je ova država koja na ime zapošljavanja ljudi gleda kroz prste nekim kvazi mafijašima i dopušta im da rade što hoće.
Moj brat pozna tog Klajna koji je prije 10-15 godina bio glavni delikvent u gradu, a sad tu glumi nekog voditelja, pa ja mu nebih dala da vodi ovce na pašu.
Očito je da poslodavcu odgovara da mu takav tip bude voditelj jer osim uloge voditelja ima i ulogu zastrašivanja djelatnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zocker
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2011. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je klasična hrvatska priča. Čovjek otvori firmu, koja je kao na dobrobit građana i pošteno posluje no čim se ukaže prilika počinje pljaćka na hrvatski način. I ja sam pokušao dobiti taxi na novogodišnju noć i nije bilo šanse da se netko sat vremena javi na telefon jer nije bilo ni potrebe za time. taxisti su poslani na mjesta gdje ima raje i tamo su kupili putnike te im masno naplaćivali. I nisu oni slučajno zaboravili ispisati račun nego je to bila čista para koja ide u džep vlasnika bez da i 1 kn završi u proračunu. I naravno kad se traži krivac onda su vozači krivi. Pa da i jedan vozač tako što napravi bez znanja vlasnika, odmah bi dobio otkaz jer na toj prijevari sam vlasnik ne participira. Tu su vozači čisti robovi. I još da potvrdim tu teoriju. Išao sam se u 9 sati prijepodne odvesti do centra i pokupi me jedan taxsist iz navedene firme. Zatim sam u ponoć u Tvrđi opet uzeo taxi i zamislite tko je bio unutra??? Opet isti vozač.Dakle ti ljudi rade i po dvije smjene dnevno što je svakako protivno zakonu o radu a pogotovo što oni prevoze putnike i moraju biti odmorni da nebi uzrokovali nekakvu nesreću. A to se sve zato događa jer firma ne može naći dovoljan broj vozača da pokriju sve smjene. I onda se zapitajte zašto ta firma ne može naći dovoljan broj vozača u regiji koja ima toliki broj nezaposlenih. Toliko o poštenom poslu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.01.2011. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo mi nije jasno kako može raja sad biti toliko začuđena, šokirana, iznenađena.
I kako možete optuživati vozače da kradu pare, sram vas bilo. Kao da ste pali s marsa, i ne znate kako funkcionira šiptarski biznis (nemam namjeru vrijeđat po nacionalnoj osnovi, generalizirati ni slično, samo govorim kako je to kod nas, činjenica je da rade što hoće i kako hoće i da im nitko ništa ne može/ne želi).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2011. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lambodara je napisao/la: ›
..isto tako je u tom Cameu radila tona debilnih vozača koji su otkaze dobili jer su debili..ako ti je rečeno na koji način i kojom rečenicom se javljaš na vezu onda se ne javljaš nijednom drugom..a vidio sam i čuo svakakve..

Kao što sam rekao,nemam baš nikakve veze s njima...


ako nemaš nikakve veze s njima, kako znaš kojom rečenicom se moraju javljati na vezu?

lambodara je napisao/la: ›
Muka mi je kad vidim ekipu da piše samo zato što je frajer MAkedonac..lega otvori sam svoju firmu pa da te onda vidim koliko bi bio pošten,koliko pošteno bi plačao radnike..


znači svi koji otvore svoju firmu i dođu u tu mogućnost da zaposle još kojeg djelatnika, po difoltu ih moraju varati i iskorištavati?


Stvar je jednostavna. Bez računa ne bi platio. Račun je dokaz koliko naplaćuju usluge. Bez njega možeš pričat da su ti naplatili i 1600 kn, tko će ti vjerovati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2011. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je tu najzanimljivije što je ta firma odradila VRHUNSKU JAVNU "pljačku" građana i što je još jače svjedoka ima kao u priči i nitko ništa ne poduzima! da bi se netko bar sjetio ispitati malo šta se tu dogodilo, bar malo škicnut!

...a onaj jadan lik ukrade laptop poslodavcu da bi namirio dvije plaće i čovjek guli godinu dana.

i sad gle ovo:
laptop u vrijednosti npr. 5000 kn = 1 godina zatvora,
hrpa kunića = posluj dalje kao da ništa nije bilo + ohrabrenje za ponavljanje takvog načina poslovanja

navedena firma u naslovu 1 : 0 građani

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
question
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2011. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S@ky c@r je napisao/la: ›
i btw. zaboravio sam se osvrnti na još jedan dio tvog posta, ako te baš zanima zašto svi toliko pljuju po tom taxiu, onda odi tamo radi tjedan dana pa mi javi kako ti je bilo i hoćeš li ih i dalje tako lijepo podržavati... tebi je bitno da se ti fino vozikaš po povoljnoj cijeni, a što neki tamo makedonac tlači ko stoku tvoje sugrađane... eh ko ih jebe, sami su si krivi... jesam li u krivu možda?

thumbs up!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2011. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam čitao sve postove, ali vidim da se spominje cijena od 50kn za Silvestrovo. Ja sam pak vožnju, istu večer, platio 40kn (i ostao neugodno iznenađen jer mi to nitko prethodno nije najavio). Dakle, očito da nisu bila čista posla tu večer jer je svaki auto naplačivao kako je htio. Također nisam dobio račun, ali ni to nije problem, nego je stvar u tome da me vozač nije ni pitao je li mi treba. Isto tako, to je isključivo moja krivica što sam dao da me Minovski i njegov vozač zajebu. Trebao sam lijepo platiti 20kn i izaći iz taksija pa da vidim kome bi se dotični vozač i njegov šef, žalili.

I za kraj, nisam mislio da će doći i taj dan kada ću hvaliti GPP, ali s dočeka Nove sam kući išao tramvajem za 2 kn (!!!) i s obzirom kakav je doček bio, to mi je još ostao i najbolji dio večeri Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dooplee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2011. 17:32 
Naslov:  Re: Platili taksi 160 kuna, a nisu dobili ni račun
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Djevojka i ja smo zvali nakon ponoći i dispečer/ka nam je rekla da bi nas voznja koja inace kosta 40 kn, kostala 80kn...no osim toga čuo sam razno razne price, cak da je nekome voznja naplačena i 400kn...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: