Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prlić: Bez prijemnog smo upisivali djecu naših kolega i članove obitelji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
voditelj_smjene
Offline
Ukupno postova: 121
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2010. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
Ocijene u osnovnoj nije pokazatelj znanja, inteligencije, sposobnosti pojedinca. Ima puno odlikaša koji su zaronili kad su došli u srednu školu, a i ima onih koji su se puno iskazali u srednjoj.
Zašto da netko nepromijeni školu ako mu zanimanje neodgovata ili se nije našao u tome, barem to učini na vrijeme. U svakoj srednjoj školi uvijek ima mijesta za učenike, i svatko se bori za sebe.
A kako neki razmišljaju da je njegovo dijete bolje od tuđeg djeteta, e tu je veliki zaj**.

Ne laprdaj, kriteriji za upis su jasni i treba ih se pridržavati. Zar ćemo djeci u osmom razredu osnovne škole reći sve što ste do sada radili je zajebancija sad počinjete ispočetka.?!
Trud treba nagraditi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2010. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kada će već jednom netko reći da je KORUPCIJA popala ovo društvo totalno!!!!!
Tu se kao ljutimo na nekakvog Bajića, Jadranku, Glavaša, Mirka i Slavka, a SVI smo isti......

Ovu državu je popapala KORUPCIJA!!!!!!

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2010. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la (Pogledaj post): › Ovu državu je popapala KORUPCIJA!!!!!!
pa naravno, kad se nasim balkancima korupcija ne svidja samo ako od nje nemaju koristi - no ako se mitom moze uciniti nesto za vlastite interese, onda im korupcija i nepotizam ni najmanje ne smetaju, dapace, to je onda normalni dio zivota.

jebeni balkan, fuj osijek031.com smile

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2010. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

---


Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 10:24; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.09.2010. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što mene sablažnjava u ovom slučaju su izjave pojedinih ravnateljica i ravnatelja. Dakle po njihovom to je sasvim normalno i oni to misle i dalje raditi. E pa gospodo JAVNE škole nisu privatne prćije u kojima ćete se vi ponašati kao lokalni šerifi. Kad ste tako veliki mlatimudani slobodno si osnujte svoje privatne škole pa tamo primajte kako god želite i koga god želite. Dok god su škole javne ovo je apsolutno nedopustivo. Ovdje nema drugog rješenja nego trenutačni otkaz i kazneni postupak. Pa će i drugi sljedeći put malo promisliti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.09.2010. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

voditelj_smjene je napisao/la: ›
davorccc je napisao/la: ›
Ocijene u osnovnoj nije pokazatelj znanja, inteligencije, sposobnosti pojedinca. Ima puno odlikaša koji su zaronili kad su došli u srednu školu, a i ima onih koji su se puno iskazali u srednjoj.
Zašto da netko nepromijeni školu ako mu zanimanje neodgovata ili se nije našao u tome, barem to učini na vrijeme. U svakoj srednjoj školi uvijek ima mijesta za učenike, i svatko se bori za sebe.
A kako neki razmišljaju da je njegovo dijete bolje od tuđeg djeteta, e tu je veliki zaj**.

Ne laprdaj, kriteriji za upis su jasni i treba ih se pridržavati. Zar ćemo djeci u osmom razredu osnovne škole reći sve što ste do sada radili je zajebancija sad počinjete ispočetka.?!
Trud treba nagraditi...


O čemu ti baljezgaš?

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Intro
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2010. 20:12 
Naslov:  Re: Prlić: Bez prijemnog smo upisivali djecu naših kolega i članove obitelji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam išla u medicinsku školu,i ove sam je godine završila.Nije mi jasno zašto su sada to objavili,jer se u medicinsku školu već odavno upisivali preko veze,par ljudi iz razreda su na priznali da su upisani preko veze jer im roditelji rade u KBC Osijek..
Ta vijest nije ništa novo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.09.2010. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Intro je napisao/la: ›
Ja sam išla u medicinsku školu,i ove sam je godine završila.Nije mi jasno zašto su sada to objavili,jer se u medicinsku školu već odavno upisivali preko veze,par ljudi iz razreda su na priznali da su upisani preko veze jer im roditelji rade u KBC Osijek..
Ta vijest nije ništa novo

Pa u sve škole se upisuje već godinama preko veze, samo je sad razlika u tome što neko nije upao pa se išao potužit javnosti.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2010. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bambi os 84 je napisao/la: ›
kao prvo, upravo su ocjene iz osnovne pokazatelj inteligencije i urođenih talenata, a poslije - u srednjoj i na fax-u veću ulogu igra trud i rad! ovakve izjave može davati samo netko totalno neupućen.


Uvijek sam govorio da smo mi najinteligentnija i najtalentiranija nacija na svijetu, ova izjava to samo potvrđuje! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: