Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gaudeamus traži objavu rezultata državne mature

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kissmyasthma99
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2010. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to su 70% djeca koja ne mogu/nemaju socijalni život i onda pošto mama i tata imaju novaca, se plati da ide u privatnu gimnaziju jer pitaj boga kako bi se dijete snašlo u učioni sa 25+ druge djece. kake su to šeme da njih 10tak ide u jedan razred i da profesor 45 min skače od jednog do drugog...oprostite vi meni ali da nemaju take rezultate kao škola bilo bi žalosno i kriminalno, jer je ovo maltene oblik konzultacija na fakultetu... katastrofa..a sigurno po godini postoje 2-3 učenika koji gaudeaus smatraju elitističkom školom, koja je namijenjena za taake fine guze kao što su oni... u svakom slučaju svaka čast šakiću što je skonto način na koji će pokupit pare...a ovo ostalo...dajte molim vas ne bi se snašli u bilo kojoj drugoj osiječkoj gimnaziji... čast iznnimkama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaksa123
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2010. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Luzer13 je napisao/la (Pogledaj post): ›
jaksa123 je napisao/la: ›
a taj gaudeamus se uvijek hvali da su najbolji i stalno se nest reklamiraju, a u globalu su prosjecni ko i svi drugi,ako ne i losiji od ostalih gimnazija

znaš ? ili lupetaš?


pa znam neke ljude otamo i oni nisu neki genijalci,a oni su jedina skola u gradu koja bas ima plakate tipa dođi i upiši se,mi smo najbolji...a po rezultatima na natjecanjima mislim da su najjace skole u gradu matematicka,opca i klasicna,pa onda tek gaudeamus

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2010. 14:50 
Naslov:  Re: Gaudeamus traži objavu rezultata državne mature
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tu pričati kako se neće rušiti učenika zato što plaća školarinu jest notorna glupost. Isto se tako govori i za privatne fakultete, npr. Vern pa opet tamo studenti padaju godinu i to bez ikakvih problema. Poznajem dvoje profesora iz te gimnazije i ruše oni bez problema. Gaudeamus nudi određene mogućnosti zbog toga što ima dovoljno novčanih sredstava i zato što je mali broj učenika u razredu. Na učenicima je hoće li te mogućnosti iskoristiti ili ne. A reći da su to učenici koji nemaju socijalnih vještina pa se ne bi snašli u drugim gimnazijama gdje je puno više učenika isto je samo obično nagađanje. Naravno, nepošteno je da moraš platiti da bi imao tako kvalitetno obrazovanje, ali i u ostalim se gimnazijama može dobiti odlično obrazovanje, koliko je nas završilo državnu gimnaziju i ništa nam ne fali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.06.2010. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Umjesto pljuvanja po gaudeamusu, mozda bi bilo konstruktivnije da se pljuje na drzavni sustav koji dopusta 30+ ucenika po razredu, koji dupusta podplacene i nemotivirane profesore ... itd itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krisla
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2010. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jaka mi je fora to oko Gaudeamusa.
Priča se da su osnivači srednje škole ljudi sa završenom srednjom školom. Bez fakulteta (?).
Osnivaču su propale sve firme i ostao je dužan državi desetine milijuna kuna. Ali kažu da dobro igra tenis. I vozi bemve.
Mlađa sestra osnivačice pohađa srednju školu i nije upisala Gaudeamus već pohađa Isusovačku Gimanziju.
Plaće nastavnika, većinom suradnika, su, priča se, bijedne, pa ne ostaju dugo na školi.
Škola koju je za siboličan iznos najma na 99 godina dodijelio Kramba dok je gradonačelnikovao izvana izgleda vrlo zapušteno.
Toliko o kvaliteti škole.
No, priča se - kad masno platiš - više cijeniš.
Mašala...

Ajmo komentari.....
Treba demantirati priče....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2010. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U mojoj skoli predaju profesori koji su predavali i u Gaudeamusu.....kazu da Gaudeamus laze nadugo i nasiroko o svojim rezultatima i da je tamo razina znanja toliko losa da su profesori cak odbijali predavati!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.06.2010. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ovo su budalaštine sa tim gaudeamusom. Sestrična mi je pala razred u općoj i onda su joj starci platili gaudeamus i tamo je lakoćom prolazila sa vrlo dobrim. Meni je također jedan prof iz gaudeamusa predavao i sam je rekao da ima dvostruke kriterije za nas i njih. No naravno i tamo ima iznadprosječnih ljudi koji ostvaruju vrhunske rezultate, samo nije baš bajka kako oni navode

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2010. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne može nitko osporiti da su uvjeti bolji u privatnim školama i da one daju solidnu naobrazbu i prosječnim učenicima kojima roditelji to mogu priuštiti. Dakle - kriterij je novac, a ne talent. Nikola Tesla, na pr. izašao je iz male seoske škole...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nobody
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2010. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm...ok...ljudi koji pljuju po Gaudeamusu..očito nisu nikada niti prošli pokraj te škole, a kamoli čuli nešto o njoj iz prve ruke...Većina Vas cijenjenih zlobnika je do nekih tu informacija došla "od treće susjede njene tetke bake..." Jer od 12 ljudi koji su upisali Gaudeamus 2006. godine 7 je bilo s prosjekom 5,00 i sa zavidinim rezultatima na natjecanjima (školskim, općinskim i državnim)...tako da, oni su mogli upisati bilo koju od državnih gimnazija, u Osijeku...ili negdje dalje i garantiram da bi se tamo snašli puno bolje nego 90% ljudi koji su trenutno tamo i ljudi koji su te škole završili...Što se tiče imovinskog stanja razreda...dajte molim vas!...to da se tamo upisuju samo mamini i tatini sinovi to je takva laž!...Dalje...Slijedeća laž je ta da se tamo plaća i prolazi...Znate li vi da ljudi tamo ako imaju zaključenu jedinicu na kvartalu ili polugodištu tu jedinicu plaćaju 1000kn, a ako padnu godinu školarina im raste za određeni postotak...tako da naklapanja o tome da kako je Šakić namlatio neke pare..sumnjam...jer da su mu cilj pare...vjerojatno bi više ljudi padalo...Što se tiče ljudi koji padnu u državnoj školi, pa dođu u Gaudeamus i proslave se...istina ima takvih ljudi..al znate zašto? Jer je u Gaudeamusu stalo profesorima i vlasniku da ljudi napreduju..svaki tjedan kontaktiraju starce takve djece, razgovaraju kako i što dalje...Toga u državnim školama nema! A Gaudeamus nije tome kriv!...I da za kraj... @KRISLA ...Mlađa sestra osnivačice Gaudeamusa je još uvijek osnovna škola!...p.s. samo se sramotiš lažnim izjavama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2010. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nobody je napisao/la: ›
tako da naklapanja o tome da kako je Šakić namlatio neke pare..sumnjam...jer da su mu cilj pare...vjerojatno bi više ljudi padalo...

...inače ljudi u poduzetničke pothvate ulaze radi viših interesa; nikako zbog novca...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvinko
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2010. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina je da su profesori u Gaudeamusu nevjerojatno malo placeni i da zato mnogi odlaze i daju otkaze u toj skoli jer jednostavno s tom mizerijom koju dobiju ne mogu zadovoljiti najvaznije potrebe. Tesko da uopce mozemo sve te profesore nazvati "profesorima" jer je velik broj njih jos uvijek apsolvent ili jos nije ni to...

Osim toga u Gaudeamus idu ucenici koji imaju ozbiljnih psihickih problema i na taj nacin ugrozavaju zivote i profesora i ostalih ucenika, jer se radi o nekontroliranoj agresiji itd. Naime, isti nikad nisu izbaceni iz skole, dok se događalo da se neki iznace iz skole zato sto nemaju vise novaca za platiti, pa se nađe nacin da ih se istjera.
Problematicni ucenici u toj skoli ostaju i svi ih moraju trpiti, zato sto vlasnik trpa novac od strane njihovih roditelja. To vam je ono: "Nemoj mi malog/malu izbacit iz skole dat cu sto zelis!". I sad mi moze bilo tko reci da to nije istina, necu vjerovati, jer je to ČINJENICA! U tu skolu ide hrpa opasno problematicnih pojedinaca koji u svakoj drugoj skoli bi davno letili van.

Ukoliko ste stipendist u Gaudeamusu to vam je nesto kao da ste prodali dušu vragu. U svako vrijeme, u svakom trenu, gdje god bili...nadređenima se morate odazvati i odraditi sto traze od vas, pa makar to bilo spremanje u Tikvešu (njihova škola u prirodi) poslije integriranog programa...inace, ako odbijes ti se zaprijeti izbacivanjem, ukorom...

A znanje...ne dobijete ga...vjeruj te mi...nema ga...jer nastava kako se god cinila kvalitetnom to nije (čast iznimkama). I da...u skoli se nazivaju profesorima oni koji imaju samo SSS.

Ne znam sto da vam jos kazem. I da, istina je padnu u drzavnoj i onda dođu u G. i prolaz s 5. I ono sto je jos jadnije ta skola koja se naziva tako vrhunskom i velikom...ta skola nema PSIHOLOGA...a 70% ucenika skole obavlja posao tajnice, spremacice...

Ako ne vjerujete...malo se bolje raspitajte. Drugo vam ne mogu rec.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2010. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@kvinko ovdje si naveo nekoliko istina, ali bome i nekoliko gluposti... a što je to što nam nemožeš reći? Very Happy

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nobody
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2010. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
nobody je napisao/la: ›
tako da naklapanja o tome da kako je Šakić namlatio neke pare..sumnjam...jer da su mu cilj pare...vjerojatno bi više ljudi padalo...

...inače ljudi u poduzetničke pothvate ulaze radi viših interesa; nikako zbog novca...

ja nisam rekao da je Šakić ušao u posao radi viših ciljeva...naravo da je gleadao i osobni interes...kao i svatko tko je krenuo u nešto privatno, bila to škola ili nešto deseto..samo kažem da nije istina da ljudi koji su u toj školi prolaze samo zato jer su platili...ali dobro..u ovoj državi se još dugo godina neće cijeniti uspjeh privatnog...jer još uvijek pokušavamo živjeti u sustavu od prije 20 godina...u kojemu su najviše nagrađivani bili oni koji su najmanje radili...

_________________
Slava donosi zavist... Exclamation
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krisla
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2010. 9:26 
Naslov:  Re: Gaudeamus traži objavu rezultata državne mature
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo me prozvalo (nobody), pa se javljam:

nobody reče:
"@KRISLA ...Mlađa sestra osnivačice Gaudeamusa je još uvijek osnovna škola!...p.s. samo se sramotiš lažnim izjavama..."

Vidim da si informiran. Kad je već tako, pitaj ravnateljicu Gaudeamusa da li je njen muž razrednik osnivačicine sestre u Isusovačkoj Gimnaziji (a jest - ha, ha, ha).

Ne znam zašto se, po tebi, sramotim ukazujući na, nekome, neugodnu istinu .

Sram bilo "nobody-ja" što na ovako proziran način lažima opravdava traljavu ekipu iz Gaudeamusa.

Ova tema je ionako sišla sa naslove strane portala.

Ovo samo čitaju prozvani, razni Gaudemusovci i, možda, roditelji sadašnjih i budućih (ha, ha) učenika Gaudeamusa.

Mašala...

Voli Vas Krisla

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nobody
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2010. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krisla je napisao/la: ›

Vidim da si informiran. Kad je već tako, pitaj ravnateljicu Gaudeamusa da li je njen muž razrednik osnivačicine sestre u Isusovačkoj Gimnaziji (a jest - ha, ha, ha).



znam sve o tome tko radi i gdje...al sorry još uvijek sam 1000% siguran kako osnivačicina SESTRA nije još ni srednja škola..jer ih znam osobno...a ne preko neznam koga i preko koje priče...

_________________
Slava donosi zavist... Exclamation
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: