Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nepravilnosti: Studentski izbori bit će poništeni!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Losos:D
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2010. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva smijurija... no jedno morate znate .. rektorice na voli povačiti svoje odluke.. tako da će puno toga učiniti da to i ne napravi..

taština rulz:D

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
principessa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2010. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laser je napisao/la (Pogledaj post): › Martin Curić se proziva APOLITIČAREM, a prije dvije godine HDZ ga je instalirao na mjesto predsjednika SZ ekonomije!

Ima svoju listu na kojoj su "apolitičari!" Kandidati Bičvić i Weber su pripadnici HDZ-ove mladeži!

Prave se mutavi i govore da nitko ne namješta! Gadite mi se svi! Neću ni za koga glasati!


osijek031.com smile

kada studente, i to veliku većinu, boli briga. svejedno im je tko će ih zastupati, ali kada im ne odgovara kako - onda se bune.

što se nepravilnosti tiče, možete reći, kao u jednom od komentara, kako paulić to radi iz osobnih razloga. samo, on je jedan od rijetkih koji se zanimaju uopce za to sve, koji brinu o pravilima i koji žele nešto promijeniti.

evo, ja nemam problema s ECTS bodovima pa mogu reći da sam uočila nepravilnost. u četvrtak prije podne ponuđeno mi je da dam potpis djevojci koja je već tada imala oko 170 potpisa, a lista i obrasci potrebni za prikupljanje potpisa i prijavu kandidature objavljeni su toga dana popodne.

odakle joj lista minimalno 7 sati prije svih drugih kandidata?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punjena paprika
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2010. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što je najsmiješnije nema to više toliko veze ni sa politikom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr.jubar
Offline
Ukupno postova: 132
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2010. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno da nema. ima veze s tim gdje će bti utrošeno 100.000 kuna proračuna sz unios koje će do kraja godine narasti za 100.000 do 500.000 kuna ovisno o tome koja od struja pobijedi na izorima.

nota bene, ovaj koncept studentskog predstavljanja otvara previše mogućnosti za malverzacije i pretvara predsjednike zborova u male begove te ga stoga treba mijenjati.

_________________
Svečano obećajem upravi Filozofskog fakulteta, Senatu Sveučilišta i Ministarstvu znanosti da ću prije crknut nego im dat i lipe na ime školarine kad uvedu linearni sustav naplate školarina ili budu naplaćivali prenošenje ECTS boda u sljedeću akademsku godinu.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2010. 1:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je to sve presmiješno.
Osobno nisam izlazio na te izbore.
Lijepo je kad je osoba ambiciozna ima vremena, volje i najbitnije ideju.
Gore 4 navedene stavke imaju rijetki.
Ali mi je žalosno gledati kako se ljudi ugledaju na loše političare.
I da se od svega kasnije pravi cirkus.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: