Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U dvorani ljudi masovno pušili bez ikakvih sankcija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2010. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve ja to kontam, ali otići na koncert, a ne moći zapaliti je kao da odeš 1.svibnja roštiljat mesine, a pojedeš mješanu salatu. jednostavno to nije to.
btw, bivši sam pušač.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2010. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bocic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam ostao sokiran kada sam vidio da se u sportskoj dvorani toci pivo.
pa nisam dosao u birtiju da mi okolo podriguju i smrde po pivu.
pogotovo zato sto se radi o sportskoj dvorani koja bi trebala promicati sport i zdrav zivot ... a ne lokanje piva.
sportska dvorana nije mjesto gdje se konzumira hrana i pice.


Zaboravio si smajlića...?


da da ... zaboravio sam puno smajlica ... evo ti Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): › sve ja to kontam, ali otići na koncert, a ne moći zapaliti je kao da odeš 1.svibnja roštiljat mesine, a pojedeš mješanu salatu. jednostavno to nije to.
btw, bivši sam pušač.


i ne samo to .... nego jos ostalima koji rostiljaju i jedu meso prigovaras da ti se gadi smrad pecenog mesa i zamolis ih da ugase vatru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ingo

Ili ovako, kao ti, prigovaraš drugima što im smeta tvoje pušenje.

Između odlaska na roštilj i na koncert razlika je očita- prilikom odlaska na roštilj posve je jasno da će se jesti meso i da će biti dima, a kod odlaska na koncert posve je jasno da će biti glazbe, a dima ne bi trebalo biti.

Ponekad pomislim da svi pušači kolektivno gube racionalnost kad se radi o raspravama o cigaretama, onda mi bude drago da postoje neki npr. poput Brke, koji pokazuju da nije tako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to je presmješno... ako nekom smeta što ima piva na koncertu i što se puši nek ode i organizira u umirovljeničkom domu koncert, a kontam da bi se i tamo pušilo... hmmm... najbolje u vrtić...

pa ljudi, to je koncert... normalno da će se zapaliti ( oni koji puše ), pogotovo ako vidiš nekoga da puši... normaln oda ćeš si pivu koju popiti da ti grlo suho ne bude...

samo serete po pušačima... ko da smo mi neke životinje neartikulirane koje kidamo, divljamo i jedemo male bebe... neki pušači imaju više kulture od onih koji seru po njima.... Wink

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
@ingo

Ili ovako, kao ti, prigovaraš drugima što im smeta tvoje pušenje.

Između odlaska na roštilj i na koncert razlika je očita- prilikom odlaska na roštilj posve je jasno da će se jesti meso i da će biti dima, a kod odlaska na koncert posve je jasno da će biti glazbe, a dima ne bi trebalo biti.

Ponekad pomislim da svi pušači kolektivno gube racionalnost kad se radi o raspravama o cigaretama, onda mi bude drago da postoje neki npr. poput Brke, koji pokazuju da nije tako.


ti se to možda nadaš da neće biti pušenja, ali navedi mi barem jedan koncert ovakvog tipa na kojem se nije pušilo... ne mislim na zumbiće i takve, već na bajagu, prljavce, hladno pivoo, thompsona, škoru i ostale hrvatske estradnjake ( o stranima da i ne govorim )...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam, ne mogu se sjetiti. No ni ne vidim kakve veze bi imala činjenica da se dosad na svim koncertima pušilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › @ingo
Ili ovako, kao ti, prigovaraš drugima što im smeta tvoje pušenje.
Između odlaska na roštilj i na koncert razlika je očita- prilikom odlaska na roštilj posve je jasno da će se jesti meso i da će biti dima, a kod odlaska na koncert posve je jasno da će biti glazbe, a dima ne bi trebalo biti.
Ponekad pomislim da svi pušači kolektivno gube racionalnost kad se radi o raspravama o cigaretama, onda mi bude drago da postoje neki npr. poput Brke, koji pokazuju da nije tako.


Prvo, mislim da krivom odgovaraš, a kao drugo, da malo bolje čitaš vidio bi da je bilo više nas koji nismo pušili na koncertu. Ali smeta što se do cuge ne može. Nismo došli u dvoranu stajati u redu za pivo, a normalno je da će u gužvi i vrućini ljudi ožedniti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Ne znam, ne mogu se sjetiti. No ni ne vidim kakve veze bi imala činjenica da se dosad na svim koncertima pušilo.


činjenica je da je to sasvim normalno ( doduše ne po zakonu i redu ), ali normalno je da ako odeš na koncert da će se i pušiti... jel očekuješ kad odeš u kafić da se ne puši... ne očekuješ... naveo si primjer od inga kada je napisao za roštiljadu, da na roštiljadi očekuješ miris pečenog mesa i smrad vatre, pa sam se nadovezao na tu tvoju izjavu sa svojim komentarom Wink

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bocic je napisao/la: ›
zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › @ingo
Ili ovako, kao ti, prigovaraš drugima što im smeta tvoje pušenje.
Između odlaska na roštilj i na koncert razlika je očita- prilikom odlaska na roštilj posve je jasno da će se jesti meso i da će biti dima, a kod odlaska na koncert posve je jasno da će biti glazbe, a dima ne bi trebalo biti.
Ponekad pomislim da svi pušači kolektivno gube racionalnost kad se radi o raspravama o cigaretama, onda mi bude drago da postoje neki npr. poput Brke, koji pokazuju da nije tako.


Prvo, mislim da krivom odgovaraš, a kao drugo, da malo bolje čitaš vidio bi da je bilo više nas koji nismo pušili na koncertu. Ali smeta što se do cuge ne može. Nismo došli u dvoranu stajati u redu za pivo, a normalno je da će u gužvi i vrućini ljudi ožedniti...


po njegovom su na rock koncertu trebali prodavati mlijeko i pepsiku ( pepsika kao žestoko jel ) osijek031.com smile

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): ›
zen031 je napisao/la: ›
Ne znam, ne mogu se sjetiti. No ni ne vidim kakve veze bi imala činjenica da se dosad na svim koncertima pušilo.


činjenica je da je to sasvim normalno ( doduše ne po zakonu i redu ), ali normalno je da ako odeš na koncert da će se i pušiti... jel očekuješ kad odeš u kafić da se ne puši... ne očekuješ... naveo si primjer od inga kada je napisao za roštiljadu, da na roštiljadi očekuješ miris pečenog mesa i smrad vatre, pa sam se nadovezao na tu tvoju izjavu sa svojim komentarom Wink


Pa evo, sad kažeš da bi po zakonu i redu bilo normalno da se ne puši. Znači, kažeš da je pušenje u dvorani protiv zakona i protiv "reda". Pa kako onda podržavaš nešto što je protiv zakona i reda?

U posluživanje mlijeka, pepsike kao žeste (Very Happy) i piva nisam i ne bih ulazio, to nije tema.

@bocic
Odgovorio sam na ingov post jer je on povukao paralelu između odlaska na koncert i odlaska na roštilj.
Pročitao sam sve komentare i vidim da je bilo i pušača koji tvrde da nisu pušili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="zen031";p="300200"]
... je napisao/la (Pogledaj post): ›
zen031 je napisao/la: ›
Ne znam, ne mogu se sjetiti. No ni ne vidim kakve veze bi imala činjenica da se dosad na svim koncertima pušilo.

@bocic
Odgovorio sam na ingov post jer je on povukao paralelu između odlaska na koncert i odlaska na roštilj.
Pročitao sam sve komentare i vidim da je bilo i pušača koji tvrde da nisu pušili.


Ja sam mogao i izaći, budući da sam bio u backstageu, ali onda koncert gubi svaki smisao. Dakle, za mene ostaju samo koncerti na otvorenom...

No, i dalje smatram najvećim problemom nedostatak tekućine... Sramota...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
... je napisao/la (Pogledaj post): ›
zen031 je napisao/la: ›
Ne znam, ne mogu se sjetiti. No ni ne vidim kakve veze bi imala činjenica da se dosad na svim koncertima pušilo.


činjenica je da je to sasvim normalno ( doduše ne po zakonu i redu ), ali normalno je da ako odeš na koncert da će se i pušiti... jel očekuješ kad odeš u kafić da se ne puši... ne očekuješ... naveo si primjer od inga kada je napisao za roštiljadu, da na roštiljadi očekuješ miris pečenog mesa i smrad vatre, pa sam se nadovezao na tu tvoju izjavu sa svojim komentarom Wink


Pa evo, sad kažeš da bi po zakonu i redu bilo normalno da se ne puši. Znači, kažeš da je pušenje u dvorani protiv zakona i protiv "reda". Pa kako onda podržavaš nešto što je protiv zakona i reda?

U posluživanje mlijeka, pepsike kao žeste (Very Happy) i piva nisam i ne bih ulazio, to nije tema.

@bocic
Odgovorio sam na ingov post jer je on povukao paralelu između odlaska na koncert i odlaska na roštilj.
Pročitao sam sve komentare i vidim da je bilo i pušača koji tvrde da nisu pušili.


istina, nije po zakonu i redu, ali brate na balkanu si, šta možeš očekivati... ja osobno kad odem na koncert ( bio na otvorenom ili zatvorenom, tak mi svejedno ) zdrobim po pol kutije cigareta... na takvim manifestacijama totalno je glupo zabraniti ili očekivati da se neće pušiti i piti... pogotovo kada su rock koncerti u pitanju... nemojte me držati za riječ, ali sumnjam da je igdje u svijetu drugačije što se tiče ovog pitanja... i pušenje na koncertima uopće nije stvar opće kulture...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
jel očekuješ kad odeš u kafić da se ne puši... ne očekuješ...

očekivao sam jedno vrijeme, i nadam se da ću uskoro opet očekivati.

što se koncerata i sličnih događanja tiče, iako sam ne pušim, ne smeta mi dim (dok ne dođem kući i onda svu robu sa sebe moram odmah baciti na pranje), ali brate, mašu s tim cigaretama k'o nespašeni! ne možeš se opustiti, jer moraš paziti da te netko tko uživljeno maše okolo cigaretom ne sprži!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2010. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): ›

po njegovom su na rock koncertu trebali prodavati mlijeko i pepsiku ( pepsika kao žestoko jel ) osijek031.com smile


ti nisi normalan. sve bi nas pobio.

mlijeko sadrzi tesko razgradive tvari i nikako ga ne bi smjeli konzumirati odrasli .. a o stetnosti pepsike, tog vrazijeg slatkog i gaziranog pica ne treba ni govoriti.

eventualno svjeze iscjedjena organski uzgojena naranca i sok od cikle.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ nick "..."

"Pušenje na koncertima nije po redu i zakonu"..."nije stvar opće kulture"...pa daj dogovori se.

To što smo mi na Balkanu nije opravdanje. A i čak da se na drugim kontinentima, u drugim državama, drugim gradovima puši sve u 16, pa ajmo mi bit drukčiji, bolji, koliko god možemo. Takav stav nas može dovesti do napretka. S druge strane, ako ćemo tražiti opravdanje u drugima, nikad nećemo napredovati. Uvijek je bilo i biti će gorih; pa nećemo se valjda uspoređivati s Moldavijom ili Mongolijom?!

I eto, ja sam vidio brdo koncerata u Teatru dok se nije smjelo pušiti, i bilo je milina za disat, a pušači su lijepo izašli van kad im se pušilo; budući da su to morali raditi, manje njih je pušilo, i-ovi s kojima sam razgovarao-bili su zbog toga zadovoljni.

@ingo
Čudi me da nisi imao nešto komentirati u vezi teme, nego si okrenuo na šalu.

-------
Pisao sam tu po forumu o pušenju i protiv pušenja, pa se više ne bih htio ponavljati. Ionako uskoro stupa na snagu novi zakon.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: