Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na proizvodu cijena 23 kune, a na blagajni joj naplatili 26!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2010. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni su na benzinskoj, paket bunrova, od 4 komada, bio je 3+1 gratis, i piše na polici "burn 3+1" gratis 29,99.
Kada sam došao na blagajnu, cijena je bila 39,99....ja odvedem dečka koji radi na blagani i pokažem mu, policu na kojoj piše 29,99 Laughing, da bi on počeo kako ne zna šta je to...kako su oni obnavljali cijene u računalu i da mi ne može dati to osim za cijenu koja je u računalu, tj. 39,99...

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.03.2010. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pureća ninja stoji 26.71 kunu

omfg I NINJE JEDEMO SAD!

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
passati5
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2010. 21:35 
Naslov: Beark ! Re: Na proizvodu cijena 23 kune, a na blagajni joj naplatili 26!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko puta vidimo kod promjene cijena goriva na benzinskim postajama jedna cijena na jambo reklami a druga kad kreneš tociti, gdje tu onaj "potrošac", nego j....e ove ljude koji rade sedam dana u tjednu za crkavicu radi neke "purece ninje" ili necem slicnom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.03.2010. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko vidim ovdje se napravila ogromna vijest i ogromna zbrka oko 10 20 kn..evo slobodno mi se može javiti gospođa da joj dam tih 20Kn i steram u kurac.Ova država ima previše drugih problema nego da bi se pravile priče i vijesti oko nekog tko je bio prevaren za 20Kn u trgovini...

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.03.2010. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: › omfg I NINJE JEDEMO SAD!

kriza je, jebiga osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2010. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni i dalje nitko nije objasnio kakve pobogu imaju veze ninja i pinta s puretinom?! pitam staru koju smatram vrsnom kuharicom i ni ona nije čula za tako šta

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.03.2010. 23:44 
Naslov:  Re: Na proizvodu cijena 23 kune, a na blagajni joj naplatili 26!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
meni i dalje nitko nije objasnio kakve pobogu imaju veze ninja i pinta s puretinom?! pitam staru koju smatram vrsnom kuharicom i ni ona nije čula za tako šta


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2010. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se to često desi, nikad ne pregledam račun u trgovini...
u dm-u mi se često dešavalo, posebno u DG, neka sasvim deseta cijena na računu...
a kad i skužim ne vratim jer mi nekak bad...ali ne radi se o tome da su mi presudne te dvije kn, ali ono, čemu...

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
annai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2010. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako sam ja u Biljemerkantu prošla...
Na polici je kruh bio 4 kn, na blagajni 6 kn.
Jesu to samo 2 kn, ali 2 kn za jedan kruh je velika razlika...
Osim toga, da je i 5 lipa razlike, zašto bi nas valjali?

Treba im reći na blagajni, a u većim slučajevima otići i u udrugu za zaštitu potrošača i da vidiš.. Vjerujte mi da državni inspektorat čuda radi Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.03.2010. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ak ljepa cura radi još joj i ostaviš XD haha

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2010. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daleko najviše neugodnih iskustava sam imao sa prodavačicama u Biljemerkantu.
Jednom sam pred kraj radnog vremena (10 do 21h) došao kupiti vino, piše da je na akciji 15,99kn, kad ono mi na blagajni naplati 3kn više. Rekoh da tamo lijepo istaknuto piše da je na akciji. Prodavačica se počela pravdati da oni njima iz uprave mijenjaju cijene svakog 1. u mjesecu i da one nisu stigle izmjeniti sve cijene u trgovini, također mi se izjadala da ona na svakih 14 dana ima pravo jedan dan slobodno itd itd. Bilo je kasno i nisam stigao u drugu trgovinu i kupio sam to vino. U protivnom bih je stjerao u kurac, i nju lijenu i njene kolegice koje se očito povode onom "ne možeš ti mene toliko malo platiti koliko ja malo mogu raditi", jer one za cijeli radni dan nisu uspjeli izmjeniti cijenu na tom vinu. Znam, radi se o pišljive 3kn, ali se isto tako radi o mojim pravima kao kupca i o principu kao i o njihovoj lijenosti.

Isto tako, u Merkatoru sam jednom kupovao četku za WC, piše ispod nje da je 13kn. Dođem na blagajnu, naplati mi 36kn. Rekoh, nešt ne štima. Dođe voditeljica odjela i uvjeri se zajedno samnom da zaista ispod proizvoda piše da je 13kn. Objašnjenje je bilo da su se ove jeftine sve prodale, a da je netko od kupaca ove skupe četke pomakao pod cijenu jeftinih. Rekoh, baš ljudi nemaju pametnijeg posla nego vama preslagivat proizvode i cijene po policama. I ona mi se počela žaliti kako oni ne stignu stalno pregledavat police i vamo tamo. Ovaj put nije bio kraj radnog vremena pa sam ju stjerao u kurac.

Uglavnom, poanta je da se greške rade, ali su prava kupaca jedno, odvojeno od toga i moraju se poštovati. Isto tako, važno je biti upoznat sa pravima koja imamo. Zašto bi mene netko zajebao pa makar i za 3kn svojom, a ne mojom greškom?

P.S. Pureću Ninju uvijek kupujem i uz Dimcek mi je najbolja i najkvalitetnija salama. Ima cca 20g proteina na 100g proizvoda i gotovo 0% masti što je fantastično! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: