Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Masovno zatvaranje trgovina u najelitnojoj osječkoj ulici!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2010. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za sve su krivi bubalo i feil, to je valjda svima jasno!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.02.2010. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Prolazeći Kapucinskom, primjetila sam kad je Kenvelo prije nekoliko dana zatvorio svoja vrata, a isto tako, osim tih fensi trgovinica, u samo nekoliko tjedana zatvorile su se još 3 manje trgovinice s jako povoljnom robom, a 2 od te 3 nalazile su se u Županijskoj ulici.

Žalosno je kud sve ovo ide, jednostavno propada...hoćemo li za 2 godine imati prazan grad i mnogobrojne prazne izloge s natpisom: "Iznajmljuje se"?


ne, jer i dalje u ovom gradu imamo 100,000 ljudi koji se moraju obući.
vlasnici lokala će spustiti cijene da uspiju iznajmiti prostor, vlasnici trgovina će spustiti cjene da nešto prodaju..
jedna lijepa stvar ekonomije je što se sama balansira..

a ovo za 50 soma kuna..koji je to lokal?mcdonalds?

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2010. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači da je promet nekima od trgovina sve ovo vrijeme pokrivao ovih 50 soma najamnine, plus su i dobro zarađivali... Za kupce ništa tragično - kolo sreće se okreće, a tržište ima svoja pravila.
Mislim da je tu neki drugi problem, ne samo previsoke najamnine. Centar je postao totalno nekonkurentan velikim trgovačkim centrima - prvo zbog dragocjenih parkirališta, a drugo i zato jer centri imaju i supermarkete, pa svu moguću i nemoguću kupnju možeš obaviti u jednom potezu. Ljudi sve više cijene i svoje vrijeme, kojeg imaju premalo da bi lunjali svaki put od trgovine do trgovine - ako sve mogu obaviti na jednom mjestu, popiti kavu i još i pojesti nešto. A ne moraš produžavati parkiranje!
Kad se ovim razlozima doda i opći pad kupovne moći, nezaposlenost, recesija, kriza - centar ostaje prazan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Karen Ole
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2010. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj shit, sad moram preseliti u neku drugu ulicu jer ova više nije ELITNA!!! Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2010. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina je da te kvazi trgovinice bubaju enormne cijene. Koliko puta čujem kako je neka super skupa stvarčica kupljena u takvim trgovinama nakon mjesec dana postala neupotrebljiva jer je nekvalitetna pa se pokidala, a cijena da boli glava...dok u nekoj znatno povoljnijoj trgovini roba traje jako dugo.

Baš sam večeras prolazila Ulicom Republike i ona trgovina Mustang sa super skupim stvarčicama u izlogu ima žensku kožnu jaknu, boje govneta...neka čudna ružna svijetlo smeđa boja, ružno, ružno...i pogodite koliko košta? 899 kn. To je toliko ružno i toliko jadno izgleda, da ne bih to obukla na sebe ni da je besplatno! Baš sam stala i pogledala jer sam vidjela koliko je to ružno, a kontam da je cijena enormna, pa da provjerim koliko je ta govnasta jakna.

Ima toliko ružnih odjevnih predmeta koje, ne bi vjerovali, ali ljudi kupuju. Pa se onda pitam jel to zato što im je to lijepo, zbog toga što misle ako je to masno plaćeno da je super kvalitetno, što se u dosta slučajeva pokaže sasvim suprotno ili jednostavno da mogu reći: "Platio sam ovo 1000 kn" i sl. Ako im je to lijepo, onda, mislim stvarno...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.02.2010. 3:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što ako se nađe netko kome se ta govnasta jakna sviđa? Laughing

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 7:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
U neke trgovine na Korzu ušla sam jedanput i nikad više: prodavačice uobražene kao da su svaka ponaosob lady Diana,više su zabavljene same sobom ili nekom legicom koja im je došla u posjet nego mogućim kupcem, o dobr dan još nekako ali doviđenja nikako čuti! A zatim cijene-roba je jednostavno PREcijenjena.


Ovo je općenito moj najveći argument protiv kupovine u većini novopečenih butika.
Najbolje prođem u Slavoniji, Varteksu, Borovu ili Peku. Tamo prodavači i prodavačice već s vrata znaju koju veličinu nosim i što bi meni možda odgovaralo.
Najbolje mi je kad mi klinka, preživačica žvakače, kaže 'tamo su vam hlače pa si probajte'. WTF?!
Daj mi savjet, jebote, ne znam koji broj nosim, do prije par godina me mater oblačila i sad ti tako?! Smile
Ukratko - nisam zadovoljan!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2010. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
A što ako se nađe netko kome se ta govnasta jakna sviđa? Laughing

Sumnjam da bi se TO ikome normalnom svidjelo, s imalo dobrog ukusa za modu. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.02.2010. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la: ›
U neke trgovine na Korzu ušla sam jedanput i nikad više: prodavačice uobražene kao da su svaka ponaosob lady Diana,više su zabavljene same sobom ili nekom legicom koja im je došla u posjet nego mogućim kupcem, o dobr dan još nekako ali doviđenja nikako čuti! A zatim cijene-roba je jednostavno PREcijenjena.


Ovo je općenito moj najveći argument protiv kupovine u većini novopečenih butika.
Najbolje prođem u Slavoniji, Varteksu, Borovu ili Peku. Tamo prodavači i prodavačice već s vrata znaju koju veličinu nosim i što bi meni možda odgovaralo.
Najbolje mi je kad mi klinka, preživačica žvakače, kaže 'tamo su vam hlače pa si probajte'. WTF?!
Daj mi savjet, jebote, ne znam koji broj nosim, do prije par godina me mater oblačila i sad ti tako?! Smile
Ukratko - nisam zadovoljan!


jebiga ako želiš pažnje odi u welness Very Happy

svaka prodavačica ti MORA dat ono što tražiš ili procjeniti koji bi ti broj odgovarao.to je meni dovoljno, to što s ulaza ne zna tko sam i što se ne smješka, ne zanima me.tamo sam zbog robe a ne nje..

dal mi netko napokon može reć koji je to lokal 50 soma kuna???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2010. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
za sve su krivi bubalo i feil, to je valjda svima jasno!


ti si u tolikoj zabludi da se to riječima ne može opisat...

bazooka_joe je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
U neke trgovine na Korzu ušla sam jedanput i nikad više: prodavačice uobražene kao da su svaka ponaosob lady Diana,više su zabavljene same sobom ili nekom legicom koja im je došla u posjet nego mogućim kupcem, o dobr dan još nekako ali doviđenja nikako čuti! A zatim cijene-roba je jednostavno PREcijenjena.


Ovo je općenito moj najveći argument protiv kupovine u većini novopečenih butika.
Najbolje prođem u Slavoniji, Varteksu, Borovu ili Peku. Tamo prodavači i prodavačice već s vrata znaju koju veličinu nosim i što bi meni možda odgovaralo.
Najbolje mi je kad mi klinka, preživačica žvakače, kaže 'tamo su vam hlače pa si probajte'. WTF?!
Daj mi savjet, jebote, ne znam koji broj nosim, do prije par godina me mater oblačila i sad ti tako?! Smile
Ukratko - nisam zadovoljan!


potpis Very Happy
Stella1989 je napisao/la: ›
Istina je da te kvazi trgovinice bubaju enormne cijene. Koliko puta čujem kako je neka super skupa stvarčica kupljena u takvim trgovinama nakon mjesec dana postala neupotrebljiva jer je nekvalitetna pa se pokidala, a cijena da boli glava...dok u nekoj znatno povoljnijoj trgovini roba traje jako dugo.

Baš sam večeras prolazila Ulicom Republike i ona trgovina Mustang sa super skupim stvarčicama u izlogu ima žensku kožnu jaknu, boje govneta...neka čudna ružna svijetlo smeđa boja, ružno, ružno...i pogodite koliko košta? 899 kn. To je toliko ružno i toliko jadno izgleda, da ne bih to obukla na sebe ni da je besplatno! Baš sam stala i pogledala jer sam vidjela koliko je to ružno, a kontam da je cijena enormna, pa da provjerim koliko je ta govnasta jakna.

Ima toliko ružnih odjevnih predmeta koje, ne bi vjerovali, ali ljudi kupuju. Pa se onda pitam jel to zato što im je to lijepo, zbog toga što misle ako je to masno plaćeno da je super kvalitetno, što se u dosta slučajeva pokaže sasvim suprotno ili jednostavno da mogu reći: "Platio sam ovo 1000 kn" i sl. Ako im je to lijepo, onda, mislim stvarno...


stella sve je to zbog branda. kao ja furam mustang koji je ono kuis marka i po i ima se para a vi ostali ne. kontaš??

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2010. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdrale je napisao/la: ›
stella sve je to zbog branda. kao ja furam mustang koji je ono kuis marka i po i ima se para a vi ostali ne. kontaš??

Kontam ja to sve, samo...pokakim im se ja na onu govnastu jaknu koja košta kao 4-5 normalnih i lijepih jaknica, a gadna je k'o porez! Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2010. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čekaj čekaj kad malo "spuste" cijene počet će je viđat po gradu xd

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2010. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdrale je napisao/la: ›
čekaj čekaj kad malo "spuste" cijene počet će je viđat po gradu xd

Da...kad bude rasprodaja pred zatvaranje...Totalna rasprodaja, cijene snižene do 50%...a i dalje je cijena ajme...400-500 kn... Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
question
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
U neke trgovine na Korzu ušla sam jedanput i nikad više: prodavačice uobražene kao da su svaka ponaosob lady Diana,više su zabavljene same sobom ili nekom legicom koja im je došla u posjet nego mogućim kupcem, o dobr dan još nekako ali doviđenja nikako čuti! A zatim cijene-roba je jednostavno PREcijenjena.


Ovo je općenito moj najveći argument protiv kupovine u većini novopečenih butika.
Najbolje prođem u Slavoniji, Varteksu, Borovu ili Peku. Tamo prodavači i prodavačice već s vrata znaju koju veličinu nosim i što bi meni možda odgovaralo.
Najbolje mi je kad mi klinka, preživačica žvakače, kaže 'tamo su vam hlače pa si probajte'. WTF?!
Daj mi savjet, jebote, ne znam koji broj nosim, do prije par godina me mater oblačila i sad ti tako?! Smile
Ukratko - nisam zadovoljan!


dap. preživačice žvaki i zabavljane same sobom. ukratko fuj. toliko je ljudi nezaposleno,ali sigurno se nije mogao naći netko ljubazniji i kulturniji na burzi rada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2010. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
svaka prodavačica ti MORA dat ono što tražiš ili procjeniti koji bi ti broj odgovarao.to je meni dovoljno, to što s ulaza ne zna tko sam i što se ne smješka, ne zanima me.tamo sam zbog robe a ne nje..


Upravo o nedostatku osnovne usluge i govorim. Ja ne želim vući za rukav nekoga čiji je posao da me usluži... Ok, razumijem da one baš i nisu nešto super plaćene, ako uopće i jesu, ali svatko ima izbor; ako radiš posao - radi ga pošteno!
Uglavnom, kad nabasam na takvu/takve/takvog - lijepo se okrenem i odem bez pozdrava, upravo kako sam bio i primljen. Pa nek' se žale ćelavi baje kako im butici i trgovine propadaju...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: