Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sudbina Juga 4 u rukama države

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2010. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Taj zločesti čika Glavaš, mora da ima svoje prste i u Ličko -Senjskoj i Slavonsko Brodskoj županiji, s obzirom da su oni u istim ili čak i gorim govnima od nas. Sve što se radilo za vrijeme rata i poraća u Hrvatskoj je bila direktiva iz Zagreba ili je u najmanju ruku imalo blagoslov iz državnog vrha.

Ajde ti bolje prvo nauči imena županija i kako se citira tuđi post pa onda eventualno i možemo dalje diskutirati tko je najodgovornija osoba u Slavoniji i Baranji bila (i još uvijek je) u zadnjih 20 godina za ovakvo stanje.

Dali te je više uzrujalo moje nepoznavanje imena županija i način na koji sam citirao, ili činjenica da Branimir Glavaš nije kriv i što su dinosaurusi izumrli? Glavaš je bio (kao uostalom i mnogi drugi) samo figura na šahovskoj ploči koju je posložila ekipa iz Zagreba. Ne tvrdim da nije imao velik utjecaj u gradu Osijeku i da ga možda nema još i sad. Vjerojatno je taj utjecaj iskoristio za svoju osobnu korist ( jer da nije bio bi budala) , ali definitivno nije prva karika u lancu koja je odgovorna za propast Slavonije i Baranje.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2010. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dali te je više uzrujalo moje nepoznavanje imena županija i način na koji sam citirao, ili činjenica da Branimir Glavaš nije kriv i što su dinosaurusi izumrli? Glavaš je bio (kao uostalom i mnogi drugi) samo figura na šahovskoj ploči koju je posložila ekipa iz Zagreba. Ne tvrdim da nije imao velik utjecaj u gradu Osijeku i da ga možda nema još i sad. Vjerojatno je taj utjecaj iskoristio za svoju osobnu korist ( jer da nije bio bi budala) , ali definitivno nije prva karika u lancu koja je odgovorna za propast Slavonije i Baranje.

Ne, nego me najviše "uzrujalo" što se javljaš na ovu temu, a ne znaš ni nazive županija.
A sudeći po tvom razmišljanju, ispada kao da si zadnjih 20 godina spavao zimski san i odjednom se probudio u trenutku kad se Glavaš preobratio na regionalizam (kao i svi ostali njegovi sljedbenici koji nisu s njim vezani rodbinskim, financijskim i/ili kriminalnim vezama).
Ne simo031, nije Glavaš kriv, jok. Kriv je Bruxelles, krivi su vanzemaljci Rolling Eyes Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2010. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dali te je više uzrujalo moje nepoznavanje imena županija i način na koji sam citirao, ili činjenica da Branimir Glavaš nije kriv i što su dinosaurusi izumrli? Glavaš je bio (kao uostalom i mnogi drugi) samo figura na šahovskoj ploči koju je posložila ekipa iz Zagreba. Ne tvrdim da nije imao velik utjecaj u gradu Osijeku i da ga možda nema još i sad. Vjerojatno je taj utjecaj iskoristio za svoju osobnu korist ( jer da nije bio bi budala) , ali definitivno nije prva karika u lancu koja je odgovorna za propast Slavonije i Baranje.

Ne, nego me najviše "uzrujalo" što se javljaš na ovu temu, a ne znaš ni nazive županija.
A sudeći po tvom razmišljanju, ispada kao da si zadnjih 20 godina spavao zimski san i odjednom se probudio u trenutku kad se Glavaš preobratio na regionalizam (kao i svi ostali njegovi sljedbenici koji nisu s njim vezani rodbinskim, financijskim i/ili kriminalnim vezama).
Ne simo031, nije Glavaš kriv, jok. Kriv je Bruxelles, krivi su vanzemaljci Rolling Eyes Rolling Eyes


Glavaš je sigurno kriv i što ja ne znam imena županija . Za to će mu se suditi u objedinjenom optužnom prijedlogu sa slučajem "dinosaurusi". A možda bi se tom istom Glavašu moglo suditi i poskupljenje plina, struje žrtve Haitija itd.
Nisam niti u jednom trenutka tvrdio da ne postoji dio odgovornosti za sranja u Slavoniji i Baranji na Glavašu ali za to postoji pravosuđe. Sama činjenica da su optužnice protiv njega počele pljuštati nakon razlaza sa HDZ-a govori tko je prva karika u lancu odgovorna za propast Slavonije i Baranje.

Što da se radi, čak i ja koji ne znam imena županija, imam pravo na vlastito mišljenje, ma što god drugi mislili o tome.

Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
arsen1
Offline
Ukupno postova: 77
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2010. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet država kriva! Daj manite se države, imate preko milijardu kuna proračunskih prihoda i već jednom s tim nešto napravite. Samo lakše je za sve druge krivit. Pogledaj Istru, ljudi šute, rade, uživaju i svima nam se smiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2010. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Glavaš je sigurno kriv i što ja ne znam imena županija . Za to će mu se suditi u objedinjenom optužnom prijedlogu sa slučajem "dinosaurusi". A možda bi se tom istom Glavašu moglo suditi i poskupljenje plina, struje žrtve Haitija itd.
Nisam niti u jednom trenutka tvrdio da ne postoji dio odgovornosti za sranja u Slavoniji i Baranji na Glavašu ali za to postoji pravosuđe. Sama činjenica da su optužnice protiv njega počele pljuštati nakon razlaza sa HDZ-a govori tko je prva karika u lancu odgovorna za propast Slavonije i Baranje.

Što da se radi, čak i ja koji ne znam imena županija, imam pravo na vlastito mišljenje, ma što god drugi mislili o tome.

Smile

Vidiš kako je zgodno nekog braniti kada ti to paše, a drugog kriviti za iste stvari...
Vidiš kako si ti vrlo lagano okrivio HDZ, Dragana i Antu, a eto Glavaševu krivicu relativiziraš i umanjuješ i rukama i nogama... Vidiš kako je HDZ kriv što ti ne znaš imena županija, i što su izumrli "dinosaurUSI", a Glavaš nije za stanje u Slavoniji i Osijeku jer eto, valjda bi već bio na sudu radi toga...
Isto kao što je i Bubalo najavljivao da će Đapića strpati u zatvor pa smo eto još uvijek tu di jesmo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2010. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Glavaš je sigurno kriv i što ja ne znam imena županija . Za to će mu se suditi u objedinjenom optužnom prijedlogu sa slučajem "dinosaurusi". A možda bi se tom istom Glavašu moglo suditi i poskupljenje plina, struje žrtve Haitija itd.
Nisam niti u jednom trenutka tvrdio da ne postoji dio odgovornosti za sranja u Slavoniji i Baranji na Glavašu ali za to postoji pravosuđe. Sama činjenica da su optužnice protiv njega počele pljuštati nakon razlaza sa HDZ-a govori tko je prva karika u lancu odgovorna za propast Slavonije i Baranje.

Što da se radi, čak i ja koji ne znam imena županija, imam pravo na vlastito mišljenje, ma što god drugi mislili o tome.

Smile

Vidiš kako je zgodno nekog braniti kada ti to paše, a drugog kriviti za iste stvari...
Vidiš kako si ti vrlo lagano okrivio HDZ, Dragana i Antu, a eto Glavaševu krivicu relativiziraš i umanjuješ i rukama i nogama... Vidiš kako je HDZ kriv što ti ne znaš imena županija, i što su izumrli "dinosaurUSI", a Glavaš nije za stanje u Slavoniji i Osijeku jer eto, valjda bi već bio na sudu radi toga...
Isto kao što je i Bubalo najavljivao da će Đapića strpati u zatvor pa smo eto još uvijek tu di jesmo.


Niti sam isključivao čiju krivicu, niti sam bilo koga osuđivao . Jedino što sam želio reći, je to da krivac za sva ta sranja nikako nije jedan čovijek. Mislim da bi sad bilo mudro zatvoriti ovu ionako besmislenu raspravu. Ili ti možda misliš da ne bi ?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2010. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

arsen1 je napisao/la (Pogledaj post): › Opet država kriva! Daj manite se države, imate preko milijardu kuna proračunskih prihoda i već jednom s tim nešto napravite. Samo lakše je za sve druge krivit. Pogledaj Istru, ljudi šute, rade, uživaju i svima nam se smiju.

Usporedba ti je svakako na mjestu. Istra i Slavonija su isto stradali u ratu, pa su skladu s time krenili s iste startne pozicije, jel?
Odnos prema Slavoniji se najbolje pokazao ovih dana kada je Vlada odbila oprostiti dugove Đakovštini s jedne strane, a s druge strane brodogradilištima oprašta milijarde kuna dugova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2010. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebo vas više glavaš, da vas jebo. taj je uteko u bosnu, a sutra će u čile. jebo vas i hadeze (postoji li to u osijeku), jebo vas i esdepe koji u osijeku vodi ameba, jebo vas i haenes i ona ličinka koja koalira sa svima koji ponude mjesto dogradonačelnika, jebo vas... nema više jel...

šta ste pičkice i plačipičke, zar ste svi zaboravili da je ovo naš grad, a ne njihov.
Do kada ćemo dopuštati da o našim sudbinama odlučuju bjegunci sa dvojim državljanstvom, oni koji prije nego nešto kažu pitaju zorana (žabokrečinu) milanovića ili građevinski lobi kada je vrdoljak/pušikurac u pitanju.
Imamo li alternativu? Imamo! Alternativa smo svi mi kojima je pun kurac podobnih sisača kuraca, lizača šupaka, onih koji se p(r)odaju za 100 eura jeftiniji kvadrat stana preko veze, radno mjesto za pičku koji karaju ili 50 posto popusta na plaćanje prolaza na ispitu.


Baj d vej, šta je topik... Jug 4, a??

jebo vas i jug 4 i jug 5 i nizozemski i izraelski građevinski lobi da vas jebo. plačipičke usrane, kukavice i poluljudi! u ovom gradu nema pet ljudi koji imaju muda pljunuti im u lice i boriti se za ono što je jedino pravedno - za pravo da žive u gradu koji je uljuđen, kulturan, obrazovan, civiliziran...

jebite se gospodo!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2010. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imas pravo. petak je . idem prcat!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2010. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da nije samo i isključivo Glavaš kriv. Ali da je itekako za abrem 80% toga kriv je. Htjeli priznati ili ne Glavaš je bio ovdje bog i batina do nedavno i da je zaista htio mogao je nešto napraviti za ovaj kraj. možda ne nešto preveliko i puno ali puuuuuno bolje nego što je stanje sada zasigurno da je. Imao je direktnu kontrolu nad svim direktorima svih relevantnih tvrtka i institucija i ako ni s time nije mogao ništa napraviti onda ne samo da je kriv nego je i nesposoban. no unatoč njemu i Šeks je odavde pa je mogao i on puno toga napraviti. Da je htio naravno. Jer ako se u 4 godine vlasti moglo dobiti od države na poklon 200 milijuna kuna godišnje za proračun jednog Osijeka, onda su mogli svakako i Glavaš i Šeks puno toga kao državni dužnosnici dovući ovdje. Ali nisu. To je činjenica sviđala se ona nekome ili ne. Al kao što kaže centurion petak je ajmo na pivo Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2010. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
imas pravo. petak je . idem prcat!


predobro:)........i najpametnije

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: