Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanin jurio autocestom Slavonika 205 km na sat!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2010. 12:33 
Naslov:  Re: Osječanin jurio autocestom Slavonika 205 km na sat!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi ste vi face na gasu, dok netko ne pobije sebe i jos njih tko zna koliko. To sto djelatnici hitne po cestama i poljima traze dijelove tijela i slazu slagalice, sto neduzni po jedinicama int. lijecenja leze kao biljke (jos su i ""sretni"" ako dospiju tamo...), sto necija mater i otac sjede u cekaoni i iscekuju nalaz mozdane smrti...
Ili "faca" kojim slucajem prezivi, pa ko zadnja pickica place i roni suze...kao, joj, nisam htio...
Svi si misle, sad nema nikoga, prazna cesta..bla bla...a kad ono krvi i letecih tijela na sve strane svaki dan. Cudno, a bio je 100% siguran da moze nagazit, jer je "sigurno".

Malo se sjetite takvih stvari kod navale adrenalina i tiskanja papucice gasa. Ili radije proljevate krv?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.01.2010. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): ›
btw. što se corse tiče, kontm da bi i mogla povući, jer ja sam 20 godina star auto sa motorom 1.3 75 KS navukao na 175 kn/h, pa kontam ako sam ja to s tim šporetom mogao, onda može i neka turbo jurilica...


ma može,frend mi ima punta(85ks,97 god.) i tjera ga 170..
i baš su zločesti ti presretači, pa svatko želi potjerati auto barem jednom, da vidi koliko može.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hren
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Lokacija: osk
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2010. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomi je napisao/la: ›
Svi ste vi face na gasu, dok netko ne pobije sebe i jos njih tko zna koliko. To sto djelatnici hitne po cestama i poljima traze dijelove tijela i slazu slagalice, sto neduzni po jedinicama int. lijecenja leze kao biljke (jos su i ""sretni"" ako dospiju tamo...), sto necija mater i otac sjede u cekaoni i iscekuju nalaz mozdane smrti...
Ili "faca" kojim slucajem prezivi, pa ko zadnja pickica place i roni suze...kao, joj, nisam htio...
Svi si misle, sad nema nikoga, prazna cesta..bla bla...a kad ono krvi i letecih tijela na sve strane svaki dan. Cudno, a bio je 100% siguran da moze nagazit, jer je "sigurno".

Malo se sjetite takvih stvari kod navale adrenalina i tiskanja papucice gasa. Ili radije proljevate krv?


BRAVO TOMI,KONAČNO JEDNO MUŠKO HLADNE GLAVE.
Nitko ne razmišlja kakav je život mladog čovjeka nakon teže prometne nesreće.Med.sestra ti dolazi u kućnu njegu,kupa te ,presvlači ti pelene-jer si oduzet,hrani te netko drugi-ako imaš koga.to košta svaki dolazak oko 60-80 kn.Ne plaća sve HZZO.Život je za tebe prestao one sekunde kad je neki cool tip odlučio nagazit svog "ZMAJA" skupo plaćenog i željnog pprobijanja granica brzine...I otišli su Pišonja i Žuga u vječna lovišta

_________________
osijek031.com smile Ima neka moć u dobrim ljudima, oni su jaki i poslije smrti. Događa se da i dalje žive, po svojim riječima i djelima, a najviše po dobroti srca. Trygve Gulbranssen
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2010. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto prave aute koji mogu tolko voziti ako ne postoji cesta na svijetu di je dopušteno tolko brzo viziti??

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.01.2010. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la (Pogledaj post): › zašto prave aute koji mogu tolko voziti ako ne postoji cesta na svijetu di je dopušteno tolko brzo viziti??

pa radi prodaje...i ja bi prije kupio auto koji može navući 250 km/h od onog koji može 130 km/h...pa ako sam pametan...sam ću se pridržavati prometnih pravila...al nisam...
eh...da mi je jedan jaguar xkr...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2010. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la: ›
zašto prave aute koji mogu tolko voziti ako ne postoji cesta na svijetu di je dopušteno tolko brzo viziti??

zato što takav jak auto može potegnuti bez problema tj. startan je pri obilaženju što je npr. vrlo važno kad ispred tebe na obilaznici vozi kamion 80 km/h i baca ti kamenje i blato na auto... svi noviji auti mogu voziti barem 130 km/h koliko je i najveće ograničenje kod nas, ali neki to postižu s pol gasa, dok drugi se idu raspasti i troše enormne količine goriva i pritom habaju motor... eto u tome je poanta, a ne u divljanju kojekakvih razmaženih tatinih sinova...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2010. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la: ›
cohors je napisao/la: ›
zašto prave aute koji mogu tolko voziti ako ne postoji cesta na svijetu di je dopušteno tolko brzo viziti??

zato što takav jak auto može potegnuti bez problema tj. startan je pri obilaženju što je npr. vrlo važno kad ispred tebe na obilaznici vozi kamion 80 km/h i baca ti kamenje i blato na auto... svi noviji auti mogu voziti barem 130 km/h koliko je i najveće ograničenje kod nas, ali neki to postižu s pol gasa, dok drugi se idu raspasti i troše enormne količine goriva i pritom habaju motor... eto u tome je poanta, a ne u divljanju kojekakvih razmaženih tatinih sinova...


ok, neka je i tako... ali može se i napraviti startan auto kojem je max vrzina npr 170, a ne 300 km/h... osobno sam vozio kombi fiat ducato ( to ne spada u ovu kategoriju vozila, ali dajem primjer startnosti ), i on je bio super startan... mogao si bilo koji kamion ili bilo šta drugo obići bez problema, a max brzina mu je 170 km/h...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.01.2010. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: › eh...da mi je jedan jaguar xkr...

ovaj novi s V8 od 500 konja :O

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.01.2010. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la: › eh...da mi je jedan jaguar xkr...

ovaj novi s V8 od 500 konja :O

uf...baš taj Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.01.2010. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
uf...baš taj Smile

to bi se volio vozit onako lagano centrom... i onda zapičit gaščinu da se sve zatrese Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.01.2010. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la: ›
uf...baš taj Smile

to bi se volio vozit onako lagano centrom... i onda zapičit gaščinu da se sve zatrese Very Happy

ti si moj čovjek...pusti ti ove bmw-ove i mercedese...to svaki malo bogatiji čovjek ima...daj ti meni jaguar pa da budem od onih 2-3 ljudi u gradu što ih ima Smile ...samo fino voziš po propisima 50 na sat...zadnji...i kad ti pukne...gas do daske i za 2 sekunde si već na 100 km/h Smile ...joooj...eo suze mi na usta idu odmah...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Warlord
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2010. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jeste ga zaspamali sa tim jadnim jaguarom hehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.01.2010. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
ti si moj čovjek...pusti ti ove bmw-ove i mercedese...to svaki malo bogatiji čovjek ima...daj ti meni jaguar pa da budem od onih 2-3 ljudi u gradu što ih ima Smile ...samo fino voziš po propisima 50 na sat...zadnji...i kad ti pukne...gas do daske i za 2 sekunde si već na 100 km/h Smile ...joooj...eo suze mi na usta idu odmah...

a dobro, može mercedes ako je AMG ili bmw ako je M Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.01.2010. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Warlord je napisao/la: ›
a jeste ga zaspamali sa tim jadnim jaguarom hehehe

pa... evo slušaj zašto Very Happy




mada se ne čuje sve Wink

ili evo zašto Very Happy



_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2010. 14:05 
Naslov:  Re: Osječanin jurio autocestom Slavonika 205 km na sat!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: