Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječkom manijaku 6 godina zatvora i psihijatrijsko liječenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2009. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda svi koji su odrasli u domu i koje su roditelji mlatili trebaju ići okolo klat ljude i silovat, a društvo treba imati obzira prema njima samo zato jer nisu imali presretno djetinjstvo

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Berimbau
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2009. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba njemu 20 godina beplatnog rada na baušteli i psihijatar doživotno - bez mogućnosti pomilovanja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.11.2009. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
SRAMOTA!!!

Ne razumijem kako smatrate da je malo, pa jel znate vi što je 6 godina. dečko ima ozbiljnih psihičkih problema, i umjesto da dobije 2-3 godine zatvorskog psihijatrijskog liječenja oni mu daju 6 godina zatvora.

Po Tvrđi svaki vikend hodaju kreteni koji 2-3 puta mjesečno prebiju neku nedužnu osobu, pa ih svaki puta policija samo posjeti i pozdravi.

Ne kažem da ga podržavam, ali mislim da je ovo prestroga kazna, dečko nije kažnjavan, odrastao je bez roditelja i tu je jedino moguć psihički poremećaj. Kod nas ljudi za ubojstvo dobiju manje. Naravno, svaka žrtva je sigurno još zašećerila priču što joj je napravio, dodala sigurno i šok, psihičku rastrojenost i sl.

Shvačam ja njih, meni je apsolutno žao tih žena i djevojaka koje su to doživile, ali isto tako smatram i da je ovdje riječ o osobi sa psihičkim problemima zbog teško djetinjska bez ljubavi i da se to na taj način ispolilo van. Za mene on nije klasični kriminalac, nego psihopat, ali nakon 6 godina izaći će iz zatvora puno puta gori nego što je sada.
Zatvori bi trebali služiti kao "odgojne" ustanove, a ovdje neće biti nikakvog odgoja, odnosno odgojiti će ga njegovi sustanari...

P.S. Naravno da je meni došao pod ruke da bi postupio prema njemu slično kao većina muških osoba ovdje, jer mi se gadi to što je napravio, ali još više mi se gadi naše neuravnoteženo pravosuđe.


...jedno pitanje :\ da imaš ljepo dijete,i da ga je ovaj manijak silovao( Što je prebolesno)....kako se sada ona osjeća....dati nekome dio sebe a neželiš....fuj gadi mi se to i da se mene pita smrtna kazna bi bila mala osijek031.com smile Pičku materinu i naša država u kojoj ako imaš 3 frule trave ideš u zatvor više od 6 godina (Može se i 10 dobiti) a ako siluješ nekoga dobiješ 6 godina maximalno!!!! Dobro šta je ovo,toliko sam bijesna i ljut na ovu odluku da nemogu opisati to,nemogu se ni staviti u kožu ove cure i ostalih kad znaš da ta budala koja ti je to napravila izlazi van za manje od 6 godina...naš zakon je stvarno preljep...i 6 godina nije malo,dosta je to....ali opet..vuk mjenja dlaku a ne ćud :\...baš se pitam šta će biti kad opet izađe....

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2009. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo nije silovanje nego seksualno napastvovanje, ja silovanjem smatram nešto što u sebi nosi uporabu pretjerane ( iako je po mom uvijek pretjerana ) fizičke sile, i penetraciju, čega srečom ovdje nije bilo, a takve bih i ja ubio...

Ovdje je riječ o seksualnom zlostavljanju, i za to treba biti kažnjen, ali ne možete to izjednačavati sa silovanjem, ovo je bilo čisto ispoljavanje frustracija na krivi, odvratan, način, ali takve ne treba kažnjavati nego liječiti...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2009. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puding, ne valja ti na forumu imat svoje mišljenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2009. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene nikada nije sram niti stid moga mišljenja i stojim iza njega, za onaj manji dio foruma koji ne zna tko sam, i imenom i prezimenom ako zatreba Wink

Čisto da se razumijemo, na kraju, ovi moji postoji su više kritika našeg pravosudnog sistema, nego neko sažalijenje prema tom dečku.

Na kraju, nadam se da će sud ipak biti u pravu i da će ovaj momak izaći kao bolja osoba, spremna za život jer mu neće biti prekasno.

A što se tiče žrtava, oprostiti je odlika velikih ljudi Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2009. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volila bi ja vidjeti da netko moje dijete seksualno napastuje i da mu ja dam oprost grijeha ... krampom među oči Wink

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PurposeUnknown
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2009. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Mene nikada nije sram niti stid moga mišljenja i stojim iza njega, za onaj manji dio foruma koji ne zna tko sam, i imenom i prezimenom ako zatreba Wink

Čisto da se razumijemo, na kraju, ovi moji postoji su više kritika našeg pravosudnog sistema, nego neko sažalijenje prema tom dečku.

Na kraju, nadam se da će sud ipak biti u pravu i da će ovaj momak izaći kao bolja osoba, spremna za život jer mu neće biti prekasno.

A što se tiče žrtava, oprostiti je odlika velikih ljudi Wink

Svaka čast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: