Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo: Recesijska proslava Nove godine s domaćim snagama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.11.2009. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma da 100 milijuna Eura je točno otprilike koliko i Novoselićeve izjabe da je Vodovod završio 2008. u minusu ili kao Bubalova obečanja kako će Vinogradska ulica biti spašena a kad ono - mauna Very Happy Very Happy., Što se tiče proslave, da nisu potrošili hrpu novaca na putovanja i fešte u hercegovinu bilo bi za građane grada Osijeka. No pošto je očigledno veliki general u bjegu dok mu ljudi trunu u zatvoru prioritetniji nego svi mi ostali ne crijedi ni trošiti tipkovnicu na bubala i HDSSB...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.11.2009. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nek i pokrepamo, ko nas jebe kad smo majmuni !

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2009. 7:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Ma da 100 milijuna Eura je točno otprilike koliko i Novoselićeve izjabe da je Vodovod završio 2008. u minusu ili kao Bubalova obečanja kako će Vinogradska ulica biti spašena a kad ono - mauna Very Happy Very Happy., Što se tiče proslave, da nisu potrošili hrpu novaca na putovanja i fešte u hercegovinu bilo bi za građane grada Osijeka. No pošto je očigledno veliki general u bjegu dok mu ljudi trunu u zatvoru prioritetniji nego svi mi ostali ne crijedi ni trošiti tipkovnicu na bubala i HDSSB...

Upravo obratno. Da nije bivši gradonačelnik( ne mogu se sjetiti kako se zove ni on ni stranka) platio 200 000 kuna iz gradskog proračuna za predizborni skup te propale stranke pod krinkom otvaranja pruge. Je li nije bilo dosta što je uzalud bačeno 70 000 milijuna kuna u tu prugu, nego su još i koncert organizirali...
I još nismo utvrdili gdje je 5000 kobasica. Trag navodno vodi do obiteljske kuće u Retfali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2009. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Podatak je apsolutno točan. U tih 100 milijuna eura ulaze krediti grada, krediti gradskih poduzeća, izdana jamstva, dugovi izvođačima radova, dugovi dobavljačima i sl. Primjerice slijedeće godine na naplatu dolazi ogroman dio organizacije slavnog EPSO-a.
Ako me pamćenje dobro služi, kad su došli na vlast (Bubalo), trubili su o minusu od 80 milijuna kuna... par mjeseci poslije je taj minus 750 milijuna kuna??! Rekoh, ili me pamćenje zeza ili se tu netko pravi lud, tj. građane pravi ludima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2009. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Podatak je apsolutno točan. U tih 100 milijuna eura ulaze krediti grada, krediti gradskih poduzeća, izdana jamstva, dugovi izvođačima radova, dugovi dobavljačima i sl. Primjerice slijedeće godine na naplatu dolazi ogroman dio organizacije slavnog EPSO-a.
Ako me pamćenje dobro služi, kad su došli na vlast (Bubalo), trubili su o minusu od 80 milijuna kuna... par mjeseci poslije je taj minus 750 milijuna kuna??! Rekoh, ili me pamćenje zeza ili se tu netko pravi lud, tj. građane pravi ludima.

Dobro te pamćenje služi. Kada su ušli u Grad zatekli su 80 milijuna kuna proračunskog deficita, a ovih 750 milijuna kuna su obveze grada, poduzeća, izdana jamstva, kredita i sl. Razumiješ? U tih 750 ulazi i ovih 80.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2009. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Podatak je apsolutno točan. U tih 100 milijuna eura ulaze krediti grada, krediti gradskih poduzeća, izdana jamstva, dugovi izvođačima radova, dugovi dobavljačima i sl. Primjerice slijedeće godine na naplatu dolazi ogroman dio organizacije slavnog EPSO-a.
Ako me pamćenje dobro služi, kad su došli na vlast (Bubalo), trubili su o minusu od 80 milijuna kuna... par mjeseci poslije je taj minus 750 milijuna kuna??! Rekoh, ili me pamćenje zeza ili se tu netko pravi lud, tj. građane pravi ludima.

Dobro te pamćenje služi. Kada su ušli u Grad zatekli su 80 milijuna kuna proračunskog deficita, a ovih 750 milijuna kuna su obveze grada, poduzeća, izdana jamstva, kredita i sl. Razumiješ? U tih 750 ulazi i ovih 80.



vidim ti si neki dobro upućen

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2009. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beziljy je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Podatak je apsolutno točan. U tih 100 milijuna eura ulaze krediti grada, krediti gradskih poduzeća, izdana jamstva, dugovi izvođačima radova, dugovi dobavljačima i sl. Primjerice slijedeće godine na naplatu dolazi ogroman dio organizacije slavnog EPSO-a.
Ako me pamćenje dobro služi, kad su došli na vlast (Bubalo), trubili su o minusu od 80 milijuna kuna... par mjeseci poslije je taj minus 750 milijuna kuna??! Rekoh, ili me pamćenje zeza ili se tu netko pravi lud, tj. građane pravi ludima.

Dobro te pamćenje služi. Kada su ušli u Grad zatekli su 80 milijuna kuna proračunskog deficita, a ovih 750 milijuna kuna su obveze grada, poduzeća, izdana jamstva, kredita i sl. Razumiješ? U tih 750 ulazi i ovih 80.



vidim ti si neki dobro upućen

Recimo,no što je važnije ne zaključujem nešto dok nisam dobro i razumno pročitao Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2009. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je Bubalo * to sam i prije znao ali ovo što je danas izjavio je stvarno prenisko čak i za njega. Sječate se dok je Gordan Matković dok je bio gradonačelnik dao Davoru Šukeru status počasnog građanina Osijeka? Sječate se kako su protiv toga najžešći bili Bubalo i njegov predsjednik mladeži Karlo Šatvar? E pa danas na otvaranju Svjetskog gimnastičkog kupa Bubalo na sva usta hvali kako je Osijek ujedno i grad Davora Šukera, počasnog građanina kojeg ne treba posebno predstavljati Very Happy * nema što... A priče o dugu su više stvarno bespotreben. Tri tjedna tri cifre ... Ne vrjedi više trošiti riječi na njih...

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2009. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la (Pogledaj post): › Da je Bubalo * to sam i prije znao ali ovo što je danas izjavio je stvarno prenisko čak i za njega. Sječate se dok je Gordan Matković dok je bio gradonačelnik dao Davoru Šukeru status počasnog građanina Osijeka? Sječate se kako su protiv toga najžešći bili Bubalo i njegov predsjednik mladeži Karlo Šatvar? E pa danas na otvaranju Svjetskog gimnastičkog kupa Bubalo na sva usta hvali kako je Osijek ujedno i grad Davora Šukera, počasnog građanina kojeg ne treba posebno predstavljati Very Happy * nema što... A priče o dugu su više stvarno bespotreben. Tri tjedna tri cifre ... Ne vrjedi više trošiti riječi na njih...

A čuj, ne kaže se bez razloga da je politika kurva. Ja se držim one, da što se manje petljam u nju i što manje znam i saznajem, manje se živciram...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma dug grada je propagandana priča postoji kreditno zaduženje koje je vjerovatno ogromno, poznavajući sposobnosti i apetite prijašnjih lopova, ali, reći da grad propada i da je prezadužen i nemože funkcionirati je priča za retarde, stvori situaciju, i onda iznjedri iz nje kao spasitelj

strategija katastrofa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potrosilo se na internet stranicu grada... 170000kn!?!? Ma daj Bubalo koji ti je k?

_________________
Daj meni Beck´s i njima šta će osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

akis je napisao/la (Pogledaj post): › potrosilo se na internet stranicu grada... 170000kn!?!? Ma daj Bubalo koji ti je k?

Izrada stranice ugovorena prije godinu dana čini mi se. Kakve veze ima Bubalo s tim!? Ako već hoćete kritizirati, kritizirajte sa argumentima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): › ma dug grada je propagandana priča postoji kreditno zaduženje koje je vjerovatno ogromno, poznavajući sposobnosti i apetite prijašnjih lopova, ali, reći da grad propada i da je prezadužen i nemože funkcionirati je priča za retarde, stvori situaciju, i onda iznjedri iz nje kao spasitelj

strategija katastrofa

Postojanje ovakvog duga je priznao i sam Đapić na zadnjoj sjednici Gradskog vijeća, a predmnjevam da je on ipak nešto upućeniji od tebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postojanje DUGA je Đapić priznao ali ne ovakvog Very Happy - ili ti i ja nisamo slušali istu sjednicu?

No pustimo to jedna stvar je zanimljiva. Bila je prava mala vojska HDSSB-ovaca koji su nakon izbora zdušno branili svaki od kretenskih poteza Bubala. Sad je to palo Penrabukano samo na tebe? Što se događa kod Vas? Jel istina da je hrpa mladeži spremna preći u HSP sada kada nema Đapića ? Ne znam za ovo i nije provokacija samo pitam zanima me ? Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2009. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..dogodilo se ono što se obično i događa u politici - osobno sam vjerovala da snaga grada može pomaknuti osijek s mrtve točke i dubioze u koju je upao trošenjem novaca na gluposti za vrijeme đapićeve vladavine....sad se pokazuje, polako, ali sigurno da ni ova vlast ne može učiniti nešto previše, a u razloge ne ulazim jer se u politiku ne razumijem....
...a što se HSP-a tiče, Đapić ga je svojim postupcima doveo na rub ponora, HSP kao takav je potpuno izgubio dignitet kojeg je imao nekad davno....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: