Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvoreno pismo udruge Kohorta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2009. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast kohorti, oni su jedino što vrijedu u osijeku.
(kada ne prihvaćaju sudjelovati u glavaševskim paroloma, naravno)
nk osijeku treba nova uprava, svakako, ali prvenstveno trebaju PRAVI trener seniorske momčadi i PRAVI stručnjaci za mlađe uzraste, koji će vratiti sjaj osječkoj nogometnoj školi.
jer samo će tada igrači koji iz nje dolaze ostavljati srce na terenu, a ne skakutati uokolo kao ove današnje p***
ako netko može dignuti nk osijek na noge, onda je to kohorta!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.08.2009. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka čast. To je Kohorta kakvu NK Osijek zaslužuje i treba imati!

Šta sad mijenjaš ploču? Ajmo gdje je sad teza o ispolitiziranoj Kohorti.
Svaka riječ je na mjestu!


Pa očigledno je sada više nema, pa nema više ni potrebe za takvim tezama. Znaš nekek stvari se mjenjaju pa se trebaju mjenjati i teze. Ako ti je jasno što želim reći Very Happy. A ovo je kohorta kakvu smo trebali imati i kakvu smo prije i imali, dok sam i ja bi njezin član.
I ponavljam - svaka čast dečki. novo vodstvo (iako ni sam ne znam još ni koje je Very Happy) je vrlo brzo pokazalo da vračaju kohortu tamo gdje je trebala biti i unatrag 4 godine - prvi koji će taj klub podržavati, ali i prvi i najglasniji kada taj klub treba spašavati. A stvarno mu je vrijeme da ga se spasi. Jer akoi protiv Međimurja budemo morali gledati mučenje kao protiv Karlovca bojim se da ću morati počet uzimati ljekove Very Happy Very Happy


ti bas nemas stida Smile kolko si samo gluposti do sada napisao pa su ti se svi smijali i oept nastavljas istim putem i opet ti se cjela kohorta smije.ti si upucen u frakcije i podgrupe,ti znas di je kohorta bila zadnje 4 godine osijek031.com smile


Pa znam gdje je krenula kada ju je 2005 preuzelo tadašnje vodstvo, pa sam ja otišao. U krivom smjeru je krenula očigledno. Jasno je meni da si ti kao član Kohorte izuzetno osjetljiv na prozivanje iste, ali ako sii najmanje realan moraš i ti priznati da je napravljaeno brdo krivih poteza, od vješanja transparenata Branimir Glavaš preko transparenata kohorte pa do ne reagiranja na ovakvo stanje u klubu. Ili su tebi takve stvari opravdane?
Ali kako god bilo, Ja osobno ću reći uvijek što mislim da ne valja, e sad jesam li ja u prvu ili ne to će dokazati argumenti. Ali kao što sam i napisao, ja ću UVIJEK reći, neću se sakrivati i šutiti kao što nisam ni do sada, no svakako ovo nije tema u kojoj ponovno trebamo otvarati ovakve rasprave, ovo je tema u kojoj trebamo podržati dečke koji su se očigledno odlučili rješiti nekakvih okova prošlosti i napokonreći ono što je davno trebalobiti rečeno. Pa ako misliš se i dalje prepirati slobodno, ali i li otvori temu posebnu o meni (kad sam ti već toliki trn u oku Very Happy) ili prebaci na neku drugu temu, ili zovni na pivo negdje pa ćemo tamo Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo ocu reci da si dosad bio u krivu oko kohorte kao i pred izbore oko rezultata izbora..
ti mozes skupljati ovako sitne dnevne poene kao neki jadni politicar ali za par mjeseci se uvijek pokaze da si bio u krivu.
Pricas o stvarima o kojima pojma nemas..ko je kohortu preuzeo 2005??? de mi sliku tog GLAVAS transparenta koji prekriva kohortine transparente??
I dalje mislim da si ti Đapic ili Hedl jer opet si u ovom topicu nasao glavasa iako se u cijelom tekstu ne spominje glavas a ni Bubalo..Opsjednut si lega..ljeci se
svi smo mi kohorta
http://www.index.hr/images2/sibenik_dinamo35-100509_JakovPrkic-Cropix_540px.jpg
Laughing

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Centurione ajmo ovako - ne branim Angeliuma jer je jasno da je HSP-oovac a ja ih ne volim. Ne njinego njihovog predsjednika. Ali... Prvo odi si pogledaj na istom ovom forumu temu kada su otvorene prosotrije Kohorte u tvrđi. nisam sada brojao i ne da mi se vračati, ali mislim da je negdje 4 ili 5 komentar bio odmah pa - Glavaš! A ja ne vidim tamo Angeliumov komentar. Drugim rječima i tada su već krenule priče o pijunstvu Kohorte. I tamo Vam je ista razina komunikacije kao i ovdje - ti si debil ti sikonj Very Happy. Ok ne slažeš se s njime al mu to objasni onda kakotreba a ne vikati ti sidbebil jer takvim rječnikom ja si shvaćam da je on u pravu a ti nemaš s čime mu oddgovoriti pa vrjeđaš. Ali nije mi to poanta. poanta je u tome da upravo Kohorta tj. neki članovi kohorte unatrag nekoliko godina nisu željeli vidjeti na što su dovedeni. A dovedeni su upravo na to da se smatraju osobnim pijunima Branimira Glavaša (dobro nadam se da i mene nećeš prozvati debilom :Deto ija sam ga uspio pronaći u postu :d - no onda opet ja sam i bio do nedavno član HDSSB-a pa valjda smijem Very Happy)ž. Isto tako meni se čini da tiima nekakav osobni problem sa Angeliumom pa samo njega napadaš jer evo prvi komentar na drugoj stranici je - "svaka čast kohorti, oni su jedino što vrijedu u osijeku.
(kada ne prihvaćaju sudjelovati u glavaševskim paroloma, naravno)" - znači ista stvar kao i Angelium pa na to nisio dreagirao. I pitaš njega jel on Hedl ili Đapić, a po tvom načinu i po toj tvojoj logici za zaključiti je da si ti onda - Glavaš Very Happy. A na krajujedno pitanje. Ovaj proglas Kohorte je dobrodošao unajmanju ruku, alui isti taj Angelium je nedavno i sam otvorio post prozivajućiistu tu upravu zbog istih tih stvari i i tamo si ga popljuvao Very Happy. Ai Angeliume, koliko god sam te brnaio ovdje istina malo pa mao ti je Glavašu ustima, ako jasne dokaze pa daj izvadi ih stavi u javnost i gotovo ili ne moj ih više spominjati. No u svakom slučajumeni se čini da je ovaj proglas dosta sličan njegovom postu od prije nekoliko mjseci, svojim prvim komentarom tje pružio otvoreno ruku pomirenja, centurion kao član Kohorte nije prihvatio (barem sam ja shvatio da je član Kohorte - možda se varam) i opet se svađate. Al OK svađajte se al daj obojica shvatite da je čisto i očogledno da VAM JE CILJ ISTI!! I umjesto da se ujedinite i nesuglasice rješite i nastupate zajedno, jer zajedno ste sigurno jači, ne, vi ćete se i dalje ovdje nastaviti klati. I to je to od mene - neću više pisati na ovu temu o Vama dvojici, samo o onome što piše u proglasu.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alanosijek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2009. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....svaka čast....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ad o proglasu Very Happy - da slažem se, iako pratim igre ali zaista ni ne politiku uprave ni način na koji vode klub. Idem na utakmice ali da se mogu nazvati zagriženimnaviačem ne mogu. Tek sam danas vidio taj ambiciozni plan sadašnje uprave koji se spominje i jasnoje jedno. Uprava koja nije ispunila poslovni plan koji si je sama zacrtala - nema što više raditi u organizaciji koju vodi. Isto tako i uprava NK Osijeka.
A što se tiče Petrovića - ako se pojavi kojim slučajem njegova žalopjevka kako je on dobar i mio i pobožan čovjek i kakoje bio jučer u Aljmašu na hodočašću - isitna bio je! Samo što je većinu proveo u zadnjoj birtiji sa desne strane već kod crkve - ispijajući osječko za osječkim Very Happy - znam ja sjedio dva stola pored Very Happy Very Happy. Ali u moju obranu ja sam prije toga bio na dvije mise Very Happy. Eto samo toliko - uprava zaslužuje da ju se istjera ako neće sama van jer ono što sam vidio protiv Karlovca je........

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i na kraju - isprika za prvi komentar - vidim da je prepun pogrešaka pravopisno - tipkajučih Very Happy Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

necu dalje u offtopic ali samo cu reci da sam ja clan kohorte i to mi je uvijek JEDINA stranka a ti si bio clan sigurno bar 1 politicke stranke kao i angelium. Znamo sta je politika...naravno ljudi ce vise vjerovati u vase dugacke i "pametne" postove nego jednom "glupom" navijacu koji pise srcem.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alanosijek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2009. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti alanosijek dođi k sebi dok još imaš kome!


sta bi ovo trebalo znacit ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alanosijek je napisao/la (Pogledaj post): › Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti alanosijek dođi k sebi dok još imaš kome!


sta bi ovo trebalo znacit ???


Laughing

jos je gore u topicu CLAN PORTALA U NAJNOVIJEM SEX SKANDALU Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alanosijek je napisao/la (Pogledaj post): › Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti alanosijek dođi k sebi dok još imaš kome!


sta bi ovo trebalo znacit ???

opet se seksualno skandališete osijek031.com smile
Anonymous


Zadnja promjena: MissTake; 16.08.2009. 12:33; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sorry al stvarno mi nije bila namjera pametovati. Samo želim reći - ti si član Kohorte, on je bio član Kohorte ali očigledno je još uvijek zaljubljen u taj NK Osijek kao i ti. Obojica imate ćuke reći javno ono što mnogi misle, ali se ne usude. I umjesto da sjednete i rješite nesuglasice i radite zajedno, Vas dvojica se koljete Very Happy A jasno je da počnete zajedno raditi da bi obojica bili takav glas navijača da bi Vas svaka, ova i sljedeća uprava, gledala sa strahopoštovanjem! Ali ste obojica dopustili da stane politika između Vas, a jasno je da imate apsolutno jednake stavove po pitanju sadašnjeg stanja i napretka tog NK Osijeka. Samo toliko - i evo da ne bio opet bio off topic - još jedared - slažem se sa proglasom - go Kohorta go Very Happy !

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2009. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ MissTake - A ma vidio sam taj post Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy - pa mi nije bilo jasno koji k...c se ja spominjem kao prvo Very Happy - a onda kad sam pogledao datum otvaranja te teme mi nije bilo jasno ništa, jer je datum otvaranja davno prije neg sam ja došao na forum Very Happy. Al skontao sam na kraju o čem je riječ Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

totalno nepotrebno politiziranje teme,bolje da raspravljamo o mogucim pojacanjima,evo ja cujem da se real hoce rijesiti sneijdera,salu na stranu
osobno smatram da na ovom ne treba stat,i da se treba prostestirat,vikat,galamit,dok god uprava ne odstupi,ko imalo prati hrvatski nogomet i poznaje prilike mislim da ce se slozit samnom kada kazem da bi se alen i dumba mogli ugledat na cibaliu i njihovu upravu,koja radi odlican posao i sto ce se ove godine konacno i prezentirat u rezultatu

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2009. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedno je biti CLAN kohorte na papiru a drugo je biti U KOHORTI 15 godina ne samo na gradskom vrtu nego na SVIM stadionima u Hrvatskoj.
no i ovako smo previse otisli u offtopic.
pusa politicari Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: