Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uništene fitness-sprave

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ekipa moja, na dan izbora...znači pred očima svih onih ljudi koji su dolazili na biračka mjesta (2) u vrtiću Pčelica, na njihovom (ograđenom) dječjem igralištu skupila se ekipa (ugl maloljetnici) i natežu bambus i pivo, s tima da klinke prednjače. Bez imalo stida i srama i usred bijela dana. Toga ima i biti će sve više, ukoliko otvoreno ne priznamo da postoji problem te se uhvatimo u koštac s istim.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Funtastic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Vinkovci,Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2009. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto postavljat kamere kad imamo tolki broj policajaca koji su ili postavljeni na krivim lokacijama ili ne rade uopće svoj posao. osobno se ne sjećam kad sam zadnji put vidio policajca na ulici po danu a kamoli po noći. primjera radi kako bi se moglo djelovati uzet ću vinkovce. tamo je zbog čestih raznoraznih delikventnih ponašanja policija odlučila postrožit mjere te su po kvartovima rasporedili 2-4 policajca (smjene od 18 do 1 i od 22 do 6) kojima dodatno pomažu po 3,4 policajca na "strateškim" mjestima. mogu slobodno reći da su te mjere itekako pomogle.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.07.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima policajaca, al sve je to premalo, uzmimo u obzir i da je kriza i da će kriminal u državi sve više i više rast, pa je moje mišljenje da policijski kadar treba čak i povećat

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Funtastic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Vinkovci,Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2009. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
ima policajaca, al sve je to premalo, uzmimo u obzir i da je kriza i da će kriminal u državi sve više i više rast, pa je moje mišljenje da policijski kadar treba čak i povećat

policijski kadar se i povećava (i sam se namjeravam upisat na akademiju). po trenutnim kvotama se upisuju oko 1100 ljudi godišnje za obuku policajca !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2009. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1100 na državnoj razini, ne županijskoj.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2009. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma dajte ljudi, kao da nam je potrebno još policajaca, ionako smo policijska država...

Odgoj kreće od kuće...to je ono što takvim divljacima fali...uništi jer nije tvoje...e pa djeco draga, to je malo krivo, to je sve naše i to svi mi plaćamo

Manje policije, više odgoja i više aktivnosti za djecu i mlade...

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Funtastic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Vinkovci,Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2009. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la: ›
Ma dajte ljudi, kao da nam je potrebno još policajaca, ionako smo policijska država...

Odgoj kreće od kuće...to je ono što takvim divljacima fali...uništi jer nije tvoje...e pa djeco draga, to je malo krivo, to je sve naše i to svi mi plaćamo

Manje policije, više odgoja i više aktivnosti za djecu i mlade...


naravno da se slažem s tim al mislim da je malo prekasno za nas. ljudi su sve ne kulturniji.
primjer: hodam ja usred bijela dana preko sjenjaka i šta vidim. dvije majke sa 2 djeteta udaljeni 2 metra. i jedna i druga su skinuli hlače djeci. dječak je obavljao "malu" nuždu dok je druga majka podigla djevojčicu da bi ona mogla obavit "veliku" nuždu.
ponavljem U SRED BIJELA DANA ! i kolko znam 2 minute od kuće !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2009. 7:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Te sprave su jedne od glupljih koji postoje.
Bolje da su postavili vratila koja se ne mogu ostetiti.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2009. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

System0 je napisao/la (Pogledaj post): › "koji najavljuje da će poduzeti sve kako bi oštećena sprava bila popravljena čim se vrati s godišnjeg odmora." - komicno


Prnjat je dogovarao taj projekt i (ako se dobro sjecam) spominjao neko 5 godisnje mastvo - mozda uspije taj popravak progurati pod jamstvo kod dobavljaca. To bi bilo dobro!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sajko
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Callistemon je napisao/la (Pogledaj post): ›
System0 je napisao/la (Pogledaj post): › "koji najavljuje da će poduzeti sve kako bi oštećena sprava bila popravljena čim se vrati s godišnjeg odmora." - komicno


Prnjat je dogovarao taj projekt i (ako se dobro sjecam) spominjao neko 5 godisnje mastvo - mozda uspije taj popravak progurati pod jamstvo kod dobavljaca. To bi bilo dobro!




SVE SU TO UNIŠTILE DOBRE DUŠE SLAVONSKE,HE HE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: