Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kopika - ove godine nema besplatnog kupanja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
AlkicOs
Offline
Avatar

Ukupno postova: 82
Lokacija: ZP Ghetto
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kaki wc-i? jel se nepiša u bazen hhhh.
jebe se meni za bazene lani sam bio svaki dan tamo, nisam kročio u bazen, samo drava i pokoja limenka pive i langošica masna. da oču u bazenu se kupat nebi sigurno išo na kopiku i bio ko sardina u konzervi i stajo na rubu bazena ko baba od 100-godina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2009. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: › I stvarno mi nije jasna Doležalova opsjednutost cvjetićima. Shocked

Florofil osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Na više mjesta na kupalištu planiramo posaditi bar desetak vrsta ljetnog cvijeća, ponajprije petunije, begonije i ruže."

Juuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, cvijeće!!!!
I kod nas u Zoo vrtu su se danas sadile tratinčice... No, to je vjerojatno bilo u spomen na danas uginulu zebru i na gnua koji je otišao u vječna lovišta neki dan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2009. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krunoslav kozlović je napisao/la: ›
u spomen na danas uginulu zebru i na gnua koji je otišao u vječna lovišta neki dan.

Crying or Very sad

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2009. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na zalost ... uobicajena pojava Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo postaje teror.
Prvo je bila najava ograđivanja područja oko Barutane, pa sada naplata na Kopiki, a uskoro bi se moglo ograditi i staza za hodanje.
Predlažem Doležalu da se ogradi kompletna Lijeva obala, te da se uvede jedinstvena ulaznica za Katakombe, Kopiku, trim stazu, Tvrđavicu ( Podravlje i Želju u slijedećem mandatu), stazu za hodanje, Promenadu, i Zoo. Za 20kn po osobi moš ići gdje želiš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2009. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la: ›
Ovo postaje teror.
Prvo je bila najava ograđivanja područja oko Barutane, pa sada naplata na Kopiki, a uskoro bi se moglo ograditi i staza za hodanje.
Predlažem Doležalu da se ogradi kompletna Lijeva obala, te da se uvede jedinstvena ulaznica za Katakombe, Kopiku, trim stazu, Tvrđavicu ( Podravlje i Želju u slijedećem mandatu), stazu za hodanje, Promenadu, i Zoo. Za 20kn po osobi moš ići gdje želiš.



to je nesta slicno ko i ovo sta sad prodaju parcele na Mjesecu, mislim stvarno, tko je uopce vlasnik Mjeseca da ga moze prodavat?? tako bi uskoro moglo biti i u Os, lijeva strana drave je sam pocetak

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nek uvedu butru i za bazene....
..dođeš i provućeš.....kad odlaziš on ti skine koliko si dugo bio tamo.... a moš i mjesečnu kartu kupit...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la: ›
...nek uvedu butru i za bazene....
..dođeš i provućeš.....kad odlaziš on ti skine koliko si dugo bio tamo.... a moš i mjesečnu kartu kupit...


Pa da, slažem se. Ali moraš otkucati kada ulaziš u bazen ili Dravu i kada izlaziš, jer jeftinije je kada se samo sunčaš.
Isto tako i korištenje druge javne površine npr za hodanje. Kada izađeš iz svoje kuće otkucaš butru, kada dođeš do svog posla ili škole opet otkucaš i on ti skine koliko si boravio na prostoru koji održava Doležal. Jel budimo realni, mogao si baciti koji papirić ili zgaziti maćuhicu, preventive radi.
Pa onda, posebne tarife za dječja igrališta i parkove. To sve treba pod žicu i naplata.
Pa onda noćni boravak na javnoj površini, posebna tarifa, pravi radišni rvati nemaju što po noći hodati, pa troškovi javne rasvjete. A tek biciklističke staze, voziš se a niš ne plaćaš, a kolike smo novce utukli.
Rasvjeta još nije pod upravom Unikoma ali kako je krenulo postali su građevinska firma, pa ugostiteljsko-hotelijerska, pa sportski objekti sada je red i eletrika.
A bili su samo komunalno poduzeće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.04.2009. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopiku će financirati i održavati dobre vile i vilenjaci šta preko noći dolaze iz šume tamo..mislim da je bolje plaćati npr. 10 kuna za otići se kupati tamo ali da to na nešto liči nego doći i gledati gdje ćeš ostavit ručnik.. da ne pričam da u bazenu imaš mjesta za plivat pola metra sa svake strane, karikiram xD..
još kad vidim kakvih klošara i cigana prljavih ima tamo, nek se naplaćuje ako netko misli to imalo srediti..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To što Doležal tvrdi da nema dovoljno novaca stoji. Naplatom ulaza se neće riješiti taj problem. Postoje drugi vidovi financiranja kupališta. Postoje usluge koje se mogu dobro utržiti na tom prostoru. Prije rata se naplaćivao samo parking za bicikle pa je sve funkcioniralo.
To što su taoleti prljavi i smrde, to je stvar ljudi koji ih održavaju i onih koji ih koriste. Naplata ulaza neće poboljšati kvalitetu, isto ćeš se kupati bila stara ograda ili nova, od tih novaca sigurno neće mijenjati pločice u toaletu. Od zarade na ulazu se može samo financirati zaštitarska služba koja će i provoditi naplatu, naravno ako sezona bude dobra.
A što spominjete „klošare i cigane“ oni će biti tamo, ako ništa doplivati će Dravom i na taj način ući.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DarioOs
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Briga me za kopiku i tako nisam nikada ni isao tamo na kupanje u tu odvratnu vodu i prepune bazene.
Radije odem sa ženom i društvom na dravu kod Sarvaša ili u Kneževe Vinograde na bazene.

_________________
[uklonjeno zbog dimenzija]
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2009. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DarioOs je napisao/la: ›
Briga me za kopiku i tako nisam nikada ni isao tamo na kupanje u tu odvratnu vodu i prepune bazene.
Radije odem sa ženom i društvom na dravu kod Sarvaša ili u Kneževe Vinograde na bazene.


ma i mene boli briga za bazene, nejdem se tamo kupat, samo mi je prestrasna pomisao ako ce su ulaz naplacivat i za dravu, posto misle navest pijeska. hm. da.

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 22:42 
Naslov:  Re: Kopika - ove godine nema besplatnog kupanja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovisi kada ideš... meni se prošle godine nije ni jednom dogodilo da nisam mogao na miru preplivati bazen... naravno, nisam se išao kupati subotom kad je špica...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.04.2009. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam čamac pa će nama uvijek ostat besplatno ;D

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: