Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječka pivovara uvodi nove boce i obustavlja isporuku Konzumu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: › osječko je u banani zbog lošeg marketinga jer ga povezuju samo s kronerima i karakteriziraju kao zidarsko pivo


TOČNO!

Bio sam na testiranju piva. Dali su nam 4 vrste piva s oznakom 1,2,3,4 i rekli su nam koja piva su u testu. Zamoljeni smo da ocijenimo parametre (miris, boju, okus, općeniti dojam i sl). Znadete li koje pivo je svatko ocijenio najboljom ukupnom ocjenom?

Osječko!

Svi redom smo se iznenadili jer je svatko od nas za ono pivo koje je po njemu bilo najlošije napisao da misli da je osječko, a proglasio je najboljim pivo koje obično kupuje.

Dakle, marketing im je definitivno loš, a pivo im je trenutno najbolje u RH.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osjecko pivo se popravilo !!! Mozda sam zabriJo al cini mi se da je... nekovece popih par komada.. i bilo je sasma ok..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aco091
Offline
Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad gledam onu reklamu za Ožujsko pa bude par puta na sekundu prikazan i Osijek, nesjećam se više kako točno ide reklama (Drele I Tarik) kao Voli svoj grad voli svoje pivo, pomislim si pa imamo mi i Naše pivo jebem ti ožujsko...

_________________
www.bicikl-portal.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto
čak mi ni tamno osječko više nije loše. di ćeš bolje uz ćevape od osječkog? da ne bi možda žuju, jer je žuja zakon?
osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badman
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nema do osječkog.definitiv najbolje pivo, samo da ih ne jebe taj katastrofalan marketing.u puli ga se cak moze cak kupiti u par konzuma.doduse od ovog tjedna vise ne. nazalost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cocolo
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2009. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
cocolo je napisao/la: › ali Osječko pivo je pravo pivo,jer se pravi po nekim normativima,za razliku od ostalih domaćih,a i hrpa stranih,koji su razvodnjeni...
Ako je ovo i istina, slaba je to utjeha dok konzumenti pivo sude po okusu. Nazalost, za Osjecko mnogi tvrde da je okusom pri dnu ljestvice hrvatskih piva. S druge strane o njemu najbolje govore oni koji su na njemu i odrasli.

Osjecka pivovara treba nekoliko pivarskih strucnjaka koji ce Osjecko pivo uciniti pitkim (bbolje neki novi brand, jer ce se image Osjeckog skupo popravljati). A onda jako, jako puno love utrositi na promociju tog branda.

Jebiga, svijet tako funkcionira. Kvaliteta piva kod dobrog dijela potrosaca nije primaran cimbenik kod odluke o kupovini. Ovce kupuju pivo jer ga vide na TV-u. Dokaz tome su kolicine reklama. Da nisu ucinkovite ne bi pivari placali vrlo, vrlo, vrlo skupe sekunde TV promocije.

Osjecka pivovara, kao i ostatak HR gospodarstva se nije snasao. Vise od 15 godina se ili temeljito pljacka ili luta vamo-tamo. Sto je tome uzrok? Zanemarimo li pljacke, uzrok nesposobnosti mozda lezi u losem obrazovanju [ekonomskim znanjima poducavaju "strucnjaci" koji su do jucer predavali o socijalistickom samoupravljanju i planskoj ekonomiji], nemotiviranosti i sveopcoj apatiji.

Vrijeme romantike je proslo. Krediti su se potrosili i sada dolazi suceljavanje s patosom. Hrvatska jos nije vidjela ni "R" od recesije.


Pivarskih stručnjaka ima,i to školovanih,ali marketing...,oduvjek su ga radili kumovi,sinovi,bratići,rodbina...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2009. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Bio sam na testiranju piva. Dali su nam 4 vrste piva s oznakom 1,2,3,4 i rekli su nam koja piva su u testu. Zamoljeni smo da ocijenimo parametre (miris, boju, okus, općeniti dojam i sl).


di ste to bili??

a sta se tice osjeckog piva meni je sasvim oke.
ali stvarno, brate mili, mogli bi promjenit one staklene boce. bas mi izgledaju nekako kronerski. kad ih vidim bas me podsjete na kvartovske pijance sta cugaju ispred kvartovskog ducana Smile

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor <3 Osječko! Smile
nakon jednog osječkog svako iduće mi samo još bolje Very Happy

marketing im je stvarno promašen. da. ili zapravno niti ne postoji. mislim da je njima u interesu svoje proizvode plasiraju u kafiće, pivnice i klubove, a ponašaju se kao da to nije slučaj. pitajte samo one koji su na zahtjev posjetitelja tražili osječko, a što im je ponuđeno...

i hop! dođe bavaria, tuborg, žuja... uskoče bez beda na tržište.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cocolo je napisao/la: ›
Pivarskih stručnjaka ima,i to školovanih,ali marketing...,oduvjek su ga radili kumovi,sinovi,bratići,rodbina...


Može biti stručnjaka koliko hoćeš (iako sumnjam). Nema novaca, ni za tehnologiju, ni sirovinu, ni marketing. Marketing piva je igra sa velikim brojem nula. Možda se varam, možda ovaj vlasnik pivovare negdje krije desetke milijuna eura spremnih za investicije u firmi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako je žuja zakon živio kriminal Smile OSJEČKO RULZ!!
na prste moš prebrojat kafiće u kojima moš dobiti osječko na promenadi il tvrdji... žalosno!!

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neka maknu rodbinu iz marketinga i neka stave ljude osposobljene za taj posao.
neki ugostitelji bi rado prodavali njihovu cugu iz čistog lokalpatriotizma, smiješno da ih gotovo tjeraju kada dođu s inicijativom...

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2009. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uglavnom ... pivo ko pivo ... meni svako isto Smile

meni je zanimljivije kako se netko usudio napisati kako todoric reketari ??

pa on to ne radi od jucer, nego gooodinama

hdz ga podrzava, tako da novinari rezimskih listova i medija to nisu objavljivali

on je i veliki oglasivac ... tako da ostali ne rezimski nisu smjeli pisati jer bi povlacio reklame

ko se sad usudio primjetiti da je kralj gol ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a najžalosnije je da ti isti mulci iz marketinga dopuštaju da se, u gradu koji ima vlastitu pivovaru, sa pojedinim kafićima sa visokim prometom (kao recimo cadilac) sklapaju kojekakvi ugovori. i sada u cadilacu možete popiti samo piva koja puni karlovačka pivovara - karlovačko i heineken ak se ne varam

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2009. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
ko se usudio primjetiti da je kralj gol ?


ako se nevaram to bi bilo dijete!?!? Smile

Mladjo je napisao/la: ›
sada u cadilacu možete popiti samo piva koja puni karlovačka pivovara - karlovačko i heineken ak se ne varam


ne varas se. barem koliko ja znam. istina da tamo nisam bila vec neko vrijeme, ali mislim da su ta 2 piva samo

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...izgleda da se otvorila Pandorina kutija, ovo su najnovije vijesti s Neta:


_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: