Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječka bolnica povećala plaće dijelu radnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2009. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY@da, je... znaš kako je divno kad privatnjaci nazovu i kao e sorkač lega neam posla, de reci da ti se pokvario uređaj pa raja onda što će nego diže kredite i plaća kontrole u privatnim poliklinikama... koja smo mi jadna država da moramo svaki hebeni pregled platiti, jel' to normalno da budemo sretni da imam besplatno zubara(američki primjer)...


kudjaokomtiskokom@mr je hitna(sam doktor je govorio uloži u zdravlje i idi plati mr, a ne čekat)
a ministar. što reći, pa valjda ima love da se u švici operira

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barakn
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2009. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedva dočekala raja neki članak o liječnicima,pa pljuje i pljuje!! Pa zar niste pročitali članak što je cijenjena novinarka jasno napisala. Ta ista samo čeka na 'senzaciju' pa da sere o doktorima i bolnici. Ako jedan Odjel postane Klinika djelatnicima se povećava plaća (naravno da mora stjeći uvjete za isto). Ukoliko ima dovoljan broj Klinika na bolnici,tada ona više nije KB Osijek nego Klinički bolnički centar Osijek,takodjer se djelatnicima povećava plaća.To je tako pa nije to Vraneš izmislio.Zašto odma pljuvati po liječnicima,magnet,operacije,ovo,ono...Uostalom svuda postoje knjige žalbe pa pišite...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2009. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-----


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 14:08; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2009. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
tamo piše da je DIJELU ADMINISTRACIJE, dakle povlaštenima, povečan koeficijent, a Dr.Vranješ je to morao nekako "upakovati".


Upućeni kažu da je 40% zaposlenih u bolnici nemedicinsko osoblje. Dakle, to nisu liječnici niti med. sestre.

Tko su ti ljudi? Teško je reći, ali je lagano reći tko ih je zaposlio. Zaposlio ih je Hdz. Povećat će im plaće Hdz. Oni će glasati za Hdz. I to je sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2009. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kome da se žalim??? Ministru???

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rejkjevik
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2009. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mora da "Barakn" radi u bolnici, ali prema pravopisu vidim da nije doktor ili je jako nepismeni doktor. Sve mi se cini da je to neka iz administracije, koja je i dobila tu vecu placu, pa sada pljuje po novinarima i raji, koja je eto zeljna senzacije iz vrle osjecke bolnice...
Da je ta bolnica tako dobra, ne bi punila novine pricama o slucajevima smrti pacijentica i beba na Ginekologiji, pacijenata koji umiru po hodnicima interne itd... ne bi stalo kada bi sve nabrajali. Bravo Osim toga da je KBO krivo lijecila potvrdioje i Županijski sud, zbog kojeg KBO mora platiti na stotine tisuća kuna odštetu za smrt pacijentice na Ginekologiji. Evo ti ga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bitch
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2009. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mora da ste svi vi neki pametni pa se razumijete u ama baš sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barakn
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2009. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mora da "Barakn" radi u bolnici, ali prema pravopisu vidim da nije doktor ili je jako nepismeni doktor. Sve mi se cini da je to neka iz administracije, koja je i dobila tu vecu placu, pa sada pljuje po novinarima i raji, koja je eto zeljna senzacije iz vrle osjecke bolnice...
Da je ta bolnica tako dobra, ne bi punila novine pricama o slucajevima smrti pacijentica i beba na Ginekologiji, pacijenata koji umiru po hodnicima interne itd... ne bi stalo kada bi sve nabrajali. Bravo Osim toga da je KBO krivo lijecila potvrdioje i Županijski sud, zbog kojeg KBO mora platiti na stotine tisuća kuna odštetu za smrt pacijentice na Ginekologiji. Evo ti ga...
[/quote]

Sve je točno, osobo. Čak možda i da sam nepismen,ali i ti imaš nekoliko grešaka (jel se piše griješaka,vrli stručnjače ili stručnjake..?).
Normalno je da ljudi umru ponekad,tamo su ljudi bolesni,a ako su bolesni onda sa u bolnici,gdje se,nebi vjerovao i umire. Nažalost. Takodjer se dogadjaju i liječničke pogreške,nažalost..Mene jedino smeta sto se stalno razapinju liječnici po novinama kao najveći kriminalci u ovoj državi,a takvi kao ti to jedva čekaju. Ako je nešto za sud onda se tamo treba i rješiti,a ne da se time bave Nefretete,Diklićke, Valdeci...i to na najodvratniji način.
Ako si nešto zavidan liječnicima,kao i većina nezadovoljnika ovdje nemaš razloga biti ili si možda trebao više učiti. Možda još stigneš: 8 osnovne,4 srednje,6 godina faksa, 1 godina staža,4-5 godina specijalizacije+2 godine subspecijalizacije. Tada ćeš imati "veliku" i "nezasluzenu" plaću i biti ćeš "štovan" u ovom našem licemjernom društvu. Sramota

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sto je sa vrlim lijecnicima koji su primali mito od ljudi koji su bolovali od neizljecivih bolesti. Jebem te u struku Wink

Uostalom sta se ti sekiras kad smo mi drzava kriminalaca. Takav mentalitet. Svi su u nekoj sivoj ekonomiji. Svi bi htjeli nista ne radit i za to bit placeni. Ako su premalo placeni, preci ce preko mrtve majke da to nadoknade. HRVACKA! lol

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ček
legica sumnja da ima epilepsiju, oni su nju naručili 28.5 na pretrage???

ja ne govorim o radu lijelčnika, jer je previše pacijenata na tako mali broj osoblja i naravno da je jedno kad odeš i keširaš privatniku, a drugo besplatno zdravstvo, ali nato sam spremna čekati

kolega koji nije imao 1600kn za magnestku čekao je 3mj da ju dobije bespla u međuvrmenu mu se meniskus toliko smrvio da je doktor morao skoro cijeli izvući van????
a zašto???? jer se mora čekati 2-4mj na rezonancu bez koje se ne može ništa vidjeti u koljenu... a nakon toga još 3 tjedna za operaciju

hvala na takvom zdravstvu, ja govorim o redovima za preglede, a ne o gužvama u čekaonicam, jer smo na to navikli

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daj,nitko nije rekao da su liječnićke plaće velike i nezaslužene. Ovdje je rijeć o ADMINISTRACIJI i upravo je dijelu te administracije povečana plaća.


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 14:10; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Ovdje je rijeć o ADMINISTRACIJI koja GUŠI medicinsko osoblje


Nemedicinsko osoblje (administracija) guši bolnice, neborbeni sektor "branitelja" guši ostale branitelje, neradni sektor (umirovljenici) guši one koji rade, ogromna i neefikasna državna uprava guši privatni sektor, bogati učenici koji dobivaju besplatne udžbenike i besplatno se visoko školuju guše one siromašne, firme bez budućnosti (brodogradilišta) guše sve ostale firme, monopolisti (Agrokor) guše konkurenciju i cijelu ekonomiju zemlje, Hdz guši demokraciju, Đapić guši Osijek, i tako dalje, zapravo se gušimo kolektivno...

Ili slom ili ozbiljni rezovi, to slijedi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bitch
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

barakn:dobro već bi i slijepac skužio da si doktor.Ali vjerovao ili ne,ne pate svi za tim da budu doktori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.04.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
bolje da su kupili još aparata, a ne da se na osnovne pretrage čeka 2-3mj
gadovi


kad ne poznajes prave ljude,heheh.

Mladjo je napisao/la: ›
malo je offtopic al kad smo već kod bolnice; kakve gamadi ima dokazuje primjer mog dide koji je baš danas izašao iz bolnice nakon 2 tjedna oporavka od operacije debelog crijeva. jadan bi umro od gladi da ga mi nismo dolazili praktički hraniti. jadan ne vidi skoro ništa, sestra mu ujutro donese doručak (obično je to neki sirni namaz, med, pekmez...), a kad ju on zamoli da mu namaže kruh jer ne vidi ona odgovara: "pa imate ruke!". i tako on ostaje gladan, taj doručak stoji tako dok ne dođe druga sestra i baci sve u smeće. mater im jebem bezobraznu govnarsku. jel su sestre tu da pomažu pacijentima ili da puše kurčeve doktorima?!? ispričavam se na izražavanju ali mislim da možete razumjeti koliko sam ogorčen



joj ovo je takva neistina da jos ovo nisam procitala i cula nigdje,da sestra odbija nahranit pacijenta i da to sama ne ucini, mozda tvoj dida nije bio od 40 pacijentata prvi nahranjen.al da ga nije nitko htio nahranit i znam osobno taj doticni odjel koji spominjes,tak da mogu tvrdit 100 posto da je jedna velika neistina subjektivno gledana tvojim ocima.


a ovo sa placama,ma nemam komentara nekog normalnog

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
bolje da su kupili još aparata, a ne da se na osnovne pretrage čeka 2-3mj
gadovi


kad ne poznajes prave ljude,heheh.

meni ovo uopće nije smiješno već je za plakanje, a kako bi se ti osjećala da ti doktor kaže da si nađeš štelu ili platiš jer čekat ne smiješ, a on te ne može progurati, i dere se kako živimo u svinjsko balkanskoj državi(btw u ordaniciji je bilo još pacijenata, sestre i med. braća)

zato klap-klap na izjavu

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: