Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Patika - subotnja pucnjava u centru grada

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 2:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e... prvo prouči pa sudi, ja sam izlazio sa društvom cajkaroša na cajke prije par godina (kad si mlad i ograničen raznim čimbenicima, ne možeš birat) tako da znam što su cajke i njihov mentalitet, a tebi preporučujem da nađeš nekoga tko će ti objasnit mnogo toga o ostalim vrstama glazbe i nek ti kaže značenje nekih pjesama, možda shvatiš o čemu ja to pričam...
nije pjesma umjetnost ako zvuči kao da je napisao netko tko je kopao kanale (bez uvrede onima koji to rade, znam bageristu intelektualca), umjetnost je talent, i to se treba poštivat, a cajke (tj. ovaj tzv. "turbo folk" osijek031.com smile ) nisu...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 2:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
S desetak hitaca u narodnjačkom klubu »Diogeneš« u zagrebačkim Gajnicama Tvrtka Tomičića usmrtio je Miroslav Jeleč (31), konobar iz kafića »Fantastic«, navodno u vlasništvu Radovana Buvača, svjedoka u procesu »dečkima s Knežije«. Ubojstvo je, čini se, posljedica sukoba Tomičića i Jeleča što se ranije te večeri zbio u »Fantasticu«, gdje je Tvrtko navodno maltretirao konobara


Citat: ›
ZAGREB – Vrući narodnjački ritmovi još su jednom kumovali krvavom incidentu što se jučer rano ujutro dogodio u noćnom klubu »Blue night« u Ulici Petrine 34 na zagrebačkom Jarunu. Oko tri sata ujutro jedan od gostiju, čiji identitet policiji još uvijek nije poznat, hitcim iz pištolja ranio je 29-godišnjeg Gorana Zorića. ...



Citat: ›
Narodnjački klub Babilon u Zagrebu sinoć je bio poprište krvavog obračuna u kojem...


Citat: ›
ZAGREB – Poznati zagrebački narodnjački klub »Pasha« jučer je ujutro oko 2,30 sati bio poprištem kaotične pucnjave u kojoj se nije znalo »ni tko pije, ni tko plaća«. Obračun dviju skupina mladića, navodno iz poznatih zlatarskih obitelji, eskalirao je na parkiralištu noćnog kluba u četvrti Kruge, a bilanca pucnjave su četiri ranjene osobe ...


Citat: ›
1. 1. 2006. - trojica redara su teško ranjeni u pucnjavi u Fontani.

14. 1. 2006. - šest hitaca iz pištolja ispaljeno u narodnjačkom klubu Ludnica. Ranjenom redaru nađena droga u anusu.

28. 1. 2006. - žestoka tučnjava pripadnika ATJ Lučko i redara u narodnjačkom klubu Bel Ami u Lučkom kraj Zagreba.

18. 2. 2006. - dvojica pucala u zrak iz pištolja u narodnjačkom klubu Lampaši.

1. 4. 2006. - jedan ranjen u pucnjavi u narodnjačkom klubu Blue Night

3. 9. 2006. - nepoznati pucao narodnjačkom klubu Fontana gdje su bili i naši nogometni reprezentativci.


Idioti primitivni...
Muzika, da Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.01.2009. 7:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...


Zadnja promjena: legica_os; 27.01.2009. 7:23; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2009. 8:13 
Naslov:  Re: Subotnja pucnjava u centru grada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uz tu vrstu "glazbe" neminovno idu i njezini pratitelji: alkohol, pucačina, prostitucija i sva ostala zla koja je svijet iznjedrio... Jednostavno, u svojim poklonicima stimulira one najprimitivnije instinkte. Znam da se ne može zabraniti, ali ju ne treba niti promovirati preko medija (a svaki dan se o cajkama piše kao o velikim zvijezdama!). Tu vrstu kiča uvezenog od istočnih susjeda jednostavno treba ignorirati. A znamo: ako mediji o nečemu ne pišu - to ni ne postoji...
Fuj!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 8:42 
Naslov:  Re: Subotnja pucnjava u centru grada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LukaEsseker89 je napisao/la (Pogledaj post): › dobro i kakve veze sad to ima sa cajkama...jel ste vi stvarno toliko primitivni da tako razmisljate ili sta...bas je njega pijanog bilo briga sta svira...mogo je i metal,svejedno bi on pucao...
Tu se slažem s tobom. Nisam sljedbenik cajkaškog miljea, ali je činjenica da cajke nisu krive i da je gledanje na cajke kao uzročnike nereda i kriminala, primitivno i uskogrudno.

Da je napisao da je publika na cajkama uglavnom provincijalno-konzervativno-desničarske provenijencije tu bih ostavio pravo na stav. Ali odmah bih napomenuo da RPM koncerte cajkaši zamišljaju kao okupljališta narkomansko-neradničkih-parazitskih-dugokosih-pripadnika gay populacije. Dakle opet smo na početku.

Možda najjednostavnije: Neka sluša tko što hoće bez toga da se treba bojati bilo koga. Nitko nema pravo nekoga, zbog glazbe koju sluša, trpati u predrasudama i stereotipima obilježene kalupe.

Budale su budale. I uvijek je tako bilo. I nikave veze to nema da li se bave politikom ili slušaju cajke. Zato je generaliziranje u pravilu loše i neproduktivno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2009. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi moji taj isti Ante je dragovoljac i bio je zarobljen u Kostajnici od strane četnika koji su se iživljavali na njemu i ostalim našim vojnicima do besvjesti, i po iskazima onih koji su bili s njim pokazao izuzetnu hrabrost i prkos i često podmetnuo svoja leđa za mlaćenje da zaštiti druge i on sada drži cajkaroški klub, eto što reći na to...?

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Ljudi moji taj isti Ante je dragovoljac i bio je zarobljen u Kostajnici od strane četnika koji su se iživljavali na njemu i ostalim našim vojnicima do besvjesti, i po iskazima onih koji su bili s njim pokazao izuzetnu hrabrost i prkos i često podmetnuo svoja leđa za mlaćenje da zaštiti druge i on sada drži cajkaroški klub, eto što reći na to...?


Kako nadasve dirljiva priča, skoro da pustim suzu ali tera me pišat pa odo na wc...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2009. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa,još nisam čula da se pucačina i mafijaški obračun dogodio pred kakvom koncertnom dvoranom ili zgradom kazališta... Očito da "profili" visokog rizika zalaze na ovakva mjesta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Ljudi moji taj isti Ante je dragovoljac i bio je zarobljen u Kostajnici od strane četnika koji su se iživljavali na njemu i ostalim našim vojnicima do besvjesti, i po iskazima onih koji su bili s njim pokazao izuzetnu hrabrost i prkos i često podmetnuo svoja leđa za mlaćenje da zaštiti druge i on sada drži cajkaroški klub, eto što reći na to...?

čovjek odvojio privatno od poslovnog...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Ljudi moji taj isti Ante je dragovoljac i bio je zarobljen u Kostajnici od strane četnika koji su se iživljavali na njemu i ostalim našim vojnicima do besvjesti, i po iskazima onih koji su bili s njim pokazao izuzetnu hrabrost i prkos i često podmetnuo svoja leđa za mlaćenje da zaštiti druge i on sada drži cajkaroški klub, eto što reći na to...?


Hočeš reći da onda zbog toga ima pravo organizirati prostituciju (jer provjereno znam da su neki moji poznanici kada su dolazili u Osijek, upravo u Patici "kupili" kurve, koje su porijeklom iz istočnih zemalja, i koje je upravo Ante doveo tamo i držao ih u onoj stražnjoj prostoriji kojoj nemaju pristup svi gosti), a isto tako se bavi kamatarenjem, jer također znam par osoba koje su od njega posuđivali novce uz "debelu" kamatu!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2009. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
(jer provjereno znam da su neki moji poznanici kada su dolazili u Osijek, upravo u Patici "kupili" kurve, koje su porijeklom iz istočnih zemalja, i koje je upravo Ante doveo tamo i držao ih u onoj stražnjoj prostoriji kojoj nemaju pristup svi gosti), a isto tako se bavi kamatarenjem,


E, s ovakvim poznanicima se nemoj hvaliti jer nisu ništa bolji ni od svodnika ni od kurvi s kojima imaju posla. Da nije tržišta - ne bi bilo ni prostitucije! Ista stvar i s cajkama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic
Offline
Ukupno postova: 73
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.01.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Reakcija lika na izbacivanje iz kluba sigurno nebi bila tako drasticna da nije sjevnula i koja saka privatnog poduzetnika Ante. Njegovo divljaštvo u uspostavljanju javnog reda i mira je vec poznato iz prethodnih događanja slicnog karaktera kojima se pune novinski članci. Sad si je sigurno opet navukao racije murije u nadolazecem periodu. Bacanje bombi, premlacivanje, pucnjava mislim da je vrijeme staviti lokot na objekat i prenamijeniti ga u druge svrhe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic je napisao/la: ›
Bacanje bombi, premlacivanje, pucnjava mislim da je vrijeme staviti lokot na objekat i prenamijeniti ga u druge svrhe.


potpuno se slažem...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2009. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm neki se stvarno nebi trebali baviti ugostiteljstvom,jedno je nekog izbaciti a drugo se fizički iživljavati u omjeru 6:1(ležeći),ovo se očito u tom lokalu malo malo dešava ,naravno ne opravdavam upotrebu oružja,ani batinjanja,ma na takva mjesta je najbolje ne ići.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2009. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Ljudi moji taj isti Ante je dragovoljac i bio je zarobljen u Kostajnici od strane četnika koji su se iživljavali na njemu i ostalim našim vojnicima do besvjesti, i po iskazima onih koji su bili s njim pokazao izuzetnu hrabrost i prkos i često podmetnuo svoja leđa za mlaćenje da zaštiti druge i on sada drži cajkaroški klub, eto što reći na to...?

Hočeš reći da onda zbog toga ima pravo organizirati prostituciju (jer provjereno znam da su neki moji poznanici kada su dolazili u Osijek, upravo u Patici "kupili" kurve, koje su porijeklom iz istočnih zemalja, i koje je upravo Ante doveo tamo i držao ih u onoj stražnjoj prostoriji kojoj nemaju pristup svi gosti), a isto tako se bavi kamatarenjem, jer također znam par osoba koje su od njega posuđivali novce uz "debelu" kamatu!!!

Naravno da ne želim reći ništa osim onoga što sam napisao kao činjenicu, i naravno da nema pravo zbog toga baviti se nezakonitim radnjama ili bilo čim drugim nedoličnim, i naravno da to (što si naveo) ukoliko je točno ne opravdavam....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: