Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nedjeljom u 2 - Let3

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2008. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da je dogovoreno, to je Stankovićev odgovor na Hloverkino uplitanje u emisiju i biranje podobnih/nepodobnih gostiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.12.2008. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: › Vjerujem da su mnogi sretni jer je Stanković napokon izgubio onaj lažni dojam superiornosti,

Stanković je taj dojam izgubio kad je u emisiju pozvao Roberta Pauletića koji ga je skoro pa osramotio.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2008. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Slažem se sa Poodinghom, i da nadodam: umjesto da se dokažu svojoj glazbom, oni skreću na sebe pažnju svojim "performansima" koji bi trebali biti, kao, "dobra zajebancija", ali totalno su mi glupi.


Oni su se uvijek više dokazivali performansima i kontroverznošću, nego glazbom, a to nema nikakve veze s ovim istupom kod Stankovića.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2008. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ono što su napravili nije baš primjereno emisji, ali on je zvao LET 3 u svoju emisiju očekivajući razgovor o stezanju remena ili padu cijene nafte??? Shocked Shocked LET 3 može gostovati u emisiji o glazbi, a ne nekoj kao što je nedjeljom u 2

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2008. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

IMHO, mozda sam ja nagluh ili se ne razumijem u glazbu, ali njihova glazba (dakle, samo glazba) je po kreativnosti, energicnosti i uigranosti sigurno sam vrh vrhova glazbene produkcije u RH. Naravno, uvijek mogu postojati oni kojima se njihov glazbeni izricaj moze ne svidjati...

No, o ukusima se ne raspravlja, pogotovo ne sad kad postoje mnogi koji su Let3 poceli velicati i slusati tek nakon sto su oni u svoju glazbu ukomponirali drzavotvorni i etno melos. U takvoj situaciji glazba doista nije najvazija - vazno je samo biti cool i reci da su ti Let3 i njihovi performansi zakon!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2008. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iskreno pun mi ih je kurac više i njih i njihovog kvazi-umjetničkog performance preseravanja kojemu je jedini cilj napraviti sranje i dići prašinu. bilo je fora na početku sad je jako usiljeno, predvidljivo i dosadno. stanković je dobro znao da će napravit sranje i ne vjerujem da je itko mislio da neće. iskreno puno su mi bili draži prije i po glazbenom i po "umjetničkom" izričaju no kako se ono kaže, ah da ...

netko davno reče (a i mungos u postu prije) je napisao/la: › ... o ukusima se ne raspravlja ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrea Zuckerman
Offline
Avatar

Ukupno postova: 153
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2008. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apsolutno. uz TBF i Hladno Pivo najbolji hrvatski bend.
da nije tako, da im je muzika sranje, ovi njihovi performansi i sprdnje bi me strašno živcirali... inače provokacije tipa ajmo šokirat bakice ne trpim... ali u njihovom slučaju nemam taj dojam... mislim da se kod njih ne radi o jeftinim provokacijama, već o životnom stilu koji između ostalog ismijava lažni moral... i ti njihovi nastupi nisu samo "provokativni" već su i zabavni, originalni, komični...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2008. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U trećem dijelu snimke, na prethodnoj strani, oko treće minute je Prlja lijepo objasnio šta oni misle o primjerenom i neprimjerenom. I ima čovjek pravo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2008. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ok..malo jesu pretjerali, ali što drugo možeš od njih ocekivat...A što se tice njihove glazbe, još uvijek sam fan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.12.2008. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Slažem se sa Poodinghom, i da nadodam: umjesto da se dokažu svojoj glazbom, oni skreću na sebe pažnju svojim "performansima" koji bi trebali biti, kao, "dobra zajebancija", ali totalno su mi glupi. Nek se ne vrijeđaju odmah njihovi fanovi, ali to je moje mišljenje. Što se tiče tv-tipa, ne pratim njegove emisije, ali tako mu i treba, znao je s kim ima posla Very Happy

Ah, dobro je... mislila sam da sam jedina koja to misli. Zajebancija, kreveljenje i kontroverzija - uvijek sam za to, ali Let3 toliko pretjeruje i isfurava se da su već toliko umjetni s tim. Baš ništa od njihovih poteza mi više nije zanimljivo, smiješno ili iznenađujuće.. jednostavno su mi jadni.
Jedino što mi je drago u cijeloj priči je to da se napokon netko i Stankoviću posrao na glavu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2008. 11:17 
Naslov:  Re: Nedjeljom u 2 - Let3
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Previše prašine oko odglumljenih provokacija i Stankovićeve šatro "iznenađenosti"... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2008. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
iskreno pun mi ih je kurac više i njih i njihovog kvazi-umjetničkog performance preseravanja kojemu je jedini cilj napraviti sranje i dići prašinu. bilo je fora na početku sad je jako usiljeno, predvidljivo i dosadno. stanković je dobro znao da će napravit sranje i ne vjerujem da je itko mislio da neće. iskreno puno su mi bili draži prije i po glazbenom i po "umjetničkom" izričaju no kako se ono kaže, ah da ...

netko davno reče (a i mungos u postu prije) je napisao/la: › ... o ukusima se ne raspravlja ...


Nema toga sto bi te natjeralo da shvatiš. Progutao jesi ko šaran knedlu. Ti si zapravo razlog zasto se Let 3 prodaje i sluša. Traži od njih neku kintu za promotivne aktivnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2008. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Kid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
iskreno pun mi ih je kurac više i njih i njihovog kvazi-umjetničkog performance preseravanja kojemu je jedini cilj napraviti sranje i dići prašinu. bilo je fora na početku sad je jako usiljeno, predvidljivo i dosadno. stanković je dobro znao da će napravit sranje i ne vjerujem da je itko mislio da neće. iskreno puno su mi bili draži prije i po glazbenom i po "umjetničkom" izričaju no kako se ono kaže, ah da ...

netko davno reče (a i mungos u postu prije) je napisao/la: › ... o ukusima se ne raspravlja ...


Nema toga sto bi te natjeralo da shvatiš. Progutao jesi ko šaran knedlu. Ti si zapravo razlog zasto se Let 3 prodaje i sluša. Traži od njih neku kintu za promotivne aktivnosti.


o bože osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2009. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitivno (meni) najzanimljivija emisija je upravo ta..i koliko mi se čini jedina (dosad) u kojoj je Stanković ostao bez teksta i postavio si pitanje šta da Vas pitam... Laughing

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2009. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čula sam negdje da je Stanković priznao da je sve bilo namješteno. I to me uopće ne čudi. Slična je stvar bila kad mu je gost bio Lupino, pa je i slijepac mogao vidjeti da je sve namješteno kad ga je Lupino "nagovarao" da se skine da ga slika.

Stanković je prejadan kao voditelj. Mislim da više nikome nije zanimljivo gledati kako podilazi gostima koji mu se sviđaju i kako gazi goste koje ne voli.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: