Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavija: (ne)normalni Balašević Tribute bend

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2008. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šteta... onda neki drugi put. za one koji večeras mogu i idu...
vidimo se u Slaviji. Wink

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sinoć i vratio se prepun dojmova, i dobrih i loših.

Za početak, Slavija je prekrasna zgrada i sjajan koncertni prostor, ali totalno neadekvatno uređena, ajmo bolje reći zapuštena. Pozornica je tri metra podignuta iznad partera, izbušena na mjestu gdje je nekada stajalo kino platno. Pod je ofucan, linoleumske ploče kojih malo ima i malo nema, osvjetljenje jadno da ne može biti jadnije, a grijanja niti ventilacije nema. Prozor WC-a je na metar visine sa strane i izvana dok čekate ulaz možete gledati ljude kako obavljaju svoje privatne stvari - sori curi koju sam slučajnim pogledom vidio bez gaća dok se pripremala sjesti Wink

Koncert je kasnio punih sat vremena i sve skupa mi je ličilo na totalni fijasko... ali kad je ekipa krenula svirati, počelo se činiti ne tako loše. Bend je poprilično usviran i dobro su skinuli pjesme od debelog. Gitara je bila pretiha, a glavni vokal malkice neuvjerljiv - srećom da te pjesme od početka do kraja pjeva publika sama pa to nije bilo od nekog ključnog značaja za cijeli šou.

Mene je oduševila ritam sekcija, bubanj i bas, a na trepavice sam pao na curku koja je svirala violinu. Svaka čast zanimljivim dugim nogama i mini suknjici Wink ali Nina je maestralno odsvirala sve svoje dionice. A kad je u pratnji klavira odsvirala Bezdan, žmarci su mi krenuli niz kičmu od oduševljenja.

Nina, budi mi živa i zdrava jer ako budem nagodinu realizirao jedan svoj projekt, plaćam suhim zlatom da te dovedem da mi sviraš Bezdan! Smile

Sve u svemu, zabavna večer za ljubitelje Balaševića i zagrijavanje za pravu stvar ako debeli ponovo odluči naletiti u ove naše krajeve.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tiger
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.12.2008. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako cijene u novom Teatru budu kao i sinoć neće to biti dobro, to je bilo ipak malo pretjerano. (malo osječko 15kn). Ali sve ostalo je bilo odlično.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se prostora tiče, on je takav kakav je. Nema puno mjesta gdje se koncerti mogu održati za više od 300 ljudi. Dom Željezničara i Osijek United imaju mogu primiti 300 ili nešto više ljudi, Zrinjevac je malo prevelik i preskup za ovo sinoć, a Slavija i budući Mini Teatar su za oko 1000 ljudi. I mislim kako je to to što se prostora u gradu tiče... Ja imam zamjerku na cijene cuge gdjeu su male kokte i stele artoa od 0,3 cijene na 15 kuna. Brate što je previše je previše ali glasnice se moraju osvježiti... Smile

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Koncert je kasnio punih sat vremena i sve skupa mi je ličilo na totalni fijasko... ali kad je ekipa krenula svirati, počelo se činiti ne tako loše.
Ako ćemo se voditi tom logikom tada 80% odražnih koncerata u Osijeku liči na fijasko... Ne kažem da je u redu ne poštovati line up ali je kašnjenje koncerta u Osijeku česta pojava.

Što se samog koncerta tiče nemam prigovora. Odličan preformans glazbenika, prisutni bili i stari i mladi i svi se odvalili na hitove Balaša.Sudeći po reakcijama publike usuđujem se reći kako ovo konkurira za koncert godine.

i da... hahaha... začin više, barem za muški dio publike, svakako je bila cura u minici koja svira violinu. Btw, mislim kako joj je ime Mina i jedina je nova u postavi u odnosu na prošli put. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tiger je napisao/la (Pogledaj post): › Ako cijene u novom Teatru budu kao i sinoć neće to biti dobro, to je bilo ipak malo pretjerano. (malo osječko 15kn). Ali sve ostalo je bilo odlično.

Neće. Šank i cuga su od vlasnika prostora. Koliko mi je poznato na tome vlasnik inzistira svaki put.... sjetimo se samo abbe tributea....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
Što se prostora tiče, on je takav kakav je. Nema puno mjesta gdje se koncerti mogu održati za više od 300 ljudi.

E je ti logika Smile I napušteni OLT-ov pogon na Brijestu je takav kakav je. Mislim, ako ga već daju u najam za koncerte pa ajmo ga malo urediti da ne izgleda kao iz Alana Forda.
Svebor je napisao/la: ›
Ako ćemo se voditi tom logikom tada 80% odražnih koncerata u Osijeku liči na fijasko... Ne kažem da je u redu ne poštovati line up ali je kašnjenje koncerta u Osijeku česta pojava.

Slažem se, ali ako ljudima uzmeš pare onda to moraš poštivati, a ne biti neozbiljan.
Svebor je napisao/la: ›
i da... hahaha... začin više, barem za muški dio publike, svakako je bila cura u minici koja svira violinu. Btw, mislim kako joj je ime Mina i jedina je nova u postavi u odnosu na prošli put. Wink

Je, kasnije sam skužio da je M, a ne N Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mda, zaboravih reći da sveudilj sposobni organizatori nisu osigurali dovoljno cuge i da je piva nestalo već na pola koncerta. Mislim, ono.... strava osijek031.com smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma jebemu, nestalo piva...fak demit....

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2008. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo slike! Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bit će slike....niš ti ne brini...samo da ih nađem....Wink

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2008. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la (Pogledaj post): › Bit će slike....niš ti ne brini...samo da ih nađem....Wink


prije ću ja pare nać, nego ti slike! Very Happy

on topic - sve što si rekao, @zlusch, stoji...
ali, atmosfera je bila odlična i meni je to 90% koncerta...jebeš savršeno sve, ako je sterilna atmosfera... Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › I napušteni OLT-ov pogon na Brijestu je takav kakav je. Mislim, ako ga već daju u najam za koncerte pa ajmo ga malo urediti da ne izgleda kao iz Alana Forda.
e to imaš nedvojbeno pravo i tu se slažemo. šteta da građevina propada. ali to je već za neki drugi topic...
stoji i što se tiče najavljenih početaka koncerata ali isto tako treba imati na umu kako je uglavnom riječ o zabavnoj, a ne o klasičnoj glazbi tako da su neke stvari zapravo dio folklora... Rolling Eyes zgražati se nad metalcima koji bengaju glavama na metal koncertu je u najmanju ruku smiješno.
i već kada cjepidlačimo o cugi i izgledu prostora, uz poznavanje činjenice kako se u datom trenutku Slavija pokazala kao jedini odgovarajući prostor, opaske idu vlasnicima zdanja, a ne organizaciji, koji su zadržali pravo na šank i svoju cugu... eto.
ne mislim kako je loše težiti s boljeg k još boljemu. možda samo ne volim kada se traži dlaka u jajetu, možda je samo do moje logike...
kako bilo... ja sam se zabavio, maca mudro zbori jebeš savršeno sve ako sterilna atmosfera Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
kako bilo... ja sam se zabavio, maca mudro zbori jebeš savršeno sve ako sterilna atmosfera Razz

Tu se svi trje slažemo - atmosfera je bila izvrsna! Mene su čuli 10 metara okolo, Maca zna i zašto Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 15:14 
Naslov:  Re: Slavija: (ne)normalni Balašević Tribute bend
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: (Ne)normalni Balašević Tribute bend
[Foto: Daniel Antunović][04.12.2008. Slavija]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PijaniPatuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
Btw, mislim kako joj je ime Mina i jedina je nova u postavi u odnosu na prošli put. Wink

Koliko se ja sjecam, a sjecam se, bile je ona s njima i kad su zadnji puta svirali u Mini Theatru...

BTW.
Glazbenici 8.5/10 (zadnji puta svirali duze i manje falshali)
Prostor 2/10 (WC-i iliti sanitarni cvorovi, opce stanje objekta...)
Organizacija 5/10

Neznam cija je bila cuga, dal on organizatora (Mini Theatar) ili prostora (Slavija ili persona koja iznajmljuje istu), ali bijase najslabija karika...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: