Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš na obavijesnom razgovoru u policiji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.11.2008. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grissom je napisao/la (Pogledaj post): ›

Dosta više tih preseravanja!
Što ti "heroji" nisu išli u Borovo Selo i šešeljevcima lijepili selotejp? Nego su se "borili" po stanovima osječkih Srba i "čuvali" ih od "snajperista".
Više mi je dosta vas ubojica i pljačkaša koji se skrivate iza normalnih ljudi koji smo se borili protiv vojske i četnika, a ne staraca, zarobljenika i civila kao vi "heroji".
Takvi kao ti i tvoj pajdo Glavaš su uprljali i osramotili Hrvatsku, Hrvate i Domovinski rat i doveli do toga da nas trpaju u isti koš sa Srbima.
A o "velikim" privrednim "uspjesima" tvog "heroja" u osječkoj privredi ne treba trošiti riječi. ZNA SE.
Hrvatska se optužuje za etničko čišćenje Srba, a tvoji debilni komentari samo daju štofa tim mišljenjima.
Nadam se da u ovoj zemlji ipak sviće i da će "heroj" i svi takvi "heroji" završiti na duže vrijeme tamo gdje im je mjesto, pa da ovaj grad i zemlja konačno krenu naprijed.


Momak kao prvo smiri hormone i ne vrijeđaj. Niti sam pljačkaš, niti sam ubojica, niti sam koga izbacivao iz stana premda mi ni ona bivša, a ni ova sadašnja država nikakav krov nad glavom nije priskrbila. Čak nemam što niti naslijediti jer mi oca protjeraše u pečalbu trbuhom za kruhom. Istovremeno svi dobri drugovi, a posebno srblji u Hrvatskoj su stekli stanarska prava koja im je pokojni Tuđman dao da otkupe za kikiriki (možda se prepoznaješ?) , dok sam ja od tih istih nabiguzica stan kupio po tržišnoj vrijednosti i odplaćivati ću kredit do kraja života. Očito si ovdje pao s marsa i nisi pratio moje ranije upise jer da jesi znao bi što mislim o pretvorbenoj pljački i privatizaciji i da te stvari razdvajam od suprotstavljanja agresoru koji nas je htjeo zbristai s lica zemlje.
Druže dragi pravda je spora, ali budi siguran da će na kraju pobjediti i da će se uskoro sve prljave stvari saznati. Pa tako i zavjera nekih europskih zemalja protiv Hrvatske s namjerom izjednačavanja krivnje. O tom e već i vrabci na granama trube, a nađe se i u najnovijoj literaturi onih koji su u taj proces bili direktno uključeni.
Ako ne lažeš, jedan si od nas, branitelja i zato shvaćam tvoj bijes, ali vjeruj mi da si ga krivo usmjerio. Sva sila nedaća i zala koja nas je zadesila posljedica je VELIKOSRBSKOG projekta na čelu s Miloševićem i mi smo bili uvučeni u taj prljavi rat bez da nas je netko pitao želimo li ga. Ti protiv kojih si se ti borio koje nazivaš vojskom i četnicima su najobičniji šljam koji je podmuklo i iz daljine pucao po ovome gradu samo s jednim ciljem; ubiti što više Hrvata i izazavati pomutnju i kaos da što veći broj građana pobjegne sa svojih ognjišta. I u tome su uspjeli. 91. u Osijeku je ostala jedva desetina stanovnika, a grad je istina bio prepušten i nekim skupinama koje su svoje usluge pokušavale skupo naplatiti.
No ti ne znaš da se general Glavaš upravo takvima suprotstavljao i odbijao njihove sulude ideje provodeći zapovjedi koje je dobijao iz Zagreba.
No jedno im se ipak mora priznati, a to je da nisu ko posljednje kukavice pobjegli i ostavili grad na cjedilu već su ga uz sve ostalo i branili.
Šačica srba koji su u tom kaosu možda nastradali kao kolateralne i nevine žrtve, ne može biti zalog i opravdanje za sva sla koje su nam njihovi sunarodnjaci učinili. a upravo to nam pokušavaju namtnuti belosvjetski jebivjetri, srbski lobisti i ostali prijatelji srba koji ne mogu prežaliti nestanak Jugoslavije.

Mi smo u ovom prljavom i nametnutom ratu pobjedili i bez obzira što je bilo zločina i s naše strane, ne može nas se trpati u isti koš s agresorom.

...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.11.2008. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

premda mi ni ona bivša ni ova sadašnja nikakav krov nad glavom nije prskrbila

Spin zašto bi se ti razlikovao od većine ovoga grada ili države, pa sasvim normalno je da si krov nad glavom zaradiš vlastimim rukama, a ne da ga od nekoga dobiješ ili ukradeš. Možes pitati Glavu kako je on sebi priskrbio stanarsko pravo, a usput na drugim temama si tražio da ti brišu postove, ne znao što si se na ovom toliko raspisao.............

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.11.2008. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la (Pogledaj post): › premda mi ni ona bivša ni ova sadašnja nikakav krov nad glavom nije prskrbila

Spin zašto bi se ti razlikovao od većine ovoga grada ili države, pa sasvim normalno je da si krov nad glavom zaradiš vlastimim rukama, a ne da ga od nekoga dobiješ ili ukradeš. Možes pitati Glavu kako je on sebi priskrbio stanarsko pravo, a usput na drugim temama si tražio da ti brišu postove, ne znao što si se na ovom toliko raspisao.............


naravno da je normalno sam si zaraditi krov nad glavom i ja sam sretan zbog činjenice da mi sutradan nitko neće moći reći, sve što imaš si dobio ili ukrao, a grissom me je netom optužio da sam lopov i pljačkaš, zato ova reakcija. ali mi je istodobno poslužila kao šlagvort posebno jugonostalgičarim, drugovima koji sve što imaju su dobili. znam oni će reći kako su godinama iz plaća izdvajali za stambeno zbrinjavanje i da su oni te stanove pošteno zaradili.

ali to nije istina, to je obična laž i podvala.

Glede Glavaša, već sam rekao da razdvajam pretvorbeno privatizacijske mlaverzacije i zasluge za obranu grada od agresora koje su neupitne.

Protiv Tudjmana i ove države najviše seru oni koji su najviše dobili i najviše se okoristili.
Samo su trebali šutjeti i biti lojalni dok gužva ne prođe. A sada promaljaju svoje glavurde i pogane jezičine svjesni da smo im izborili demokraciju i da napokon mogu govoriti bez straha da će završiti na Golom otoku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2008. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da se ovdje svi slažu da Glavašu treba suditi zbog gospodarskog kriminala, a što se rata tiće bilo bi super da nam General objasni što se desilo sa oružjem iz kasarne Lug i ko je tu sve zaradio prvi milijun...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2008. 19:25 
Naslov:  Re: Glavaš na obavijesnom razgovoru u policiji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin:
"Sva sila nedaća i zala koja nas je zadesila posljedica je VELIKOSRBSKOG projekta na čelu s Miloševićem i mi smo bili uvučeni u taj prljavi rat bez da nas je netko pitao želimo li ga. Ti protiv kojih si se ti borio koje nazivaš vojskom i četnicima su najobičniji šljam koji je podmuklo i iz daljine pucao po ovome gradu samo s jednim ciljem; ubiti što više Hrvata i izazavati pomutnju i kaos da što veći broj građana pobjegne sa svojih ognjišta."


Ponovo miješanje jabuka i krušaka. To je činjenica koju nitko ne dovodi u pitanje.

"Šačica srba koji su u tom kaosu možda nastradali kao kolateralne i nevine žrtve"

E, vidiš tu se ne slažemo. Gurati pod tepih tu "šačicu Srba" i reći -jebi ga, bio je rat - je nešto na što ne pristajem. Ja sam s ponosom nosio uniformu i ne želim da me se na bilo koji način povezuje sa ubojicama. A ako ne osudimo te zločince koji su to činili, a isto su nosili uniformu ZNG i HV, pred očima svijeta smo onda svi isti - zločinci i ne razlikujemo se od onih koji su ubijali ranjenike na Ovčari.
Ako to ne uviđaš...

"Druže dragi pravda je spora, ali budi siguran da će na kraju pobjediti i da će se uskoro sve prljave stvari saznati. Pa tako i zavjera nekih europskih zemalja protiv Hrvatske s namjerom izjednačavanja krivnje."

Priče o "vanjskom i unutarnjem neprijatelju" su malo iz nekog drugog vremena. I obično se izvlače kada se želi opravdati nesposobnost i kriminal.
Nedjelovanje po pitanju ratnih zločina i toleriranje zločinaca daje onima koji, po tebi, kuju te zavjere efikasnu municiju.

ps. rođen sam i živim u Osijeku skoro već pedeset godina. Sve sam vidio, bio i proživio. Mikike mi se ne mogu prodavati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.11.2008. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"spin" , i šta bi ja sad trebao braniti govno koji se je istina pokazao u ratu ali isto tako upotrebio je miru kako ti kažeš srpske metode ( uništavanje cjelokupnog osječkog gospodarstva,zapošljavanje svojih podanika i njihovo bogačenje a sve preko mojih i tvojih leđa).da mu zato budem zahvalan. s druge strane za vrijeme rata on je samo naređivao,zašto kada je toliko bio hrabar nije sam izvršavao ono za što ga se sada tereti. i još nešto reci mi koliko je proveo dana na prvoj liniji a koliko u podrumu županije.za kraj koliko imaš godina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2008. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la: ›
koliko je proveo dana na prvoj liniji a koliko u podrumu županije

a koliko je ono bio - baš bio - u zatvoru? negdje izračunaše da se radi o 62 dana...ma premazano to svim mastima...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega 777
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2008. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cudne neke diskusije-poneki mesle da je lagitimno ubijati civele ako su to i oni drugi radili...Znaci onda smo isti kao oni i po toj logici trebali smo ostati u istoj drzavi...Nije hrvatsvo mrznja ili ubijanje Srba nego ljubav prema dodmovini...Pojavili su se turbo Hrvati koji su to sve iskoristili za kradju i pljacku..Glavas je bio paravan iza kojeg su se monogi skrivali..Nije on tu nevin treba ga kazniti jer je on simbol zla u ovom gradu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2008. 22:56 
Naslov:  Re: Glavaš na obavijesnom razgovoru u policiji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jbg.. i takav se kandidira za gradonacelnika... a ak ga raja jos izabere...Nece biti spin - nego fakat.
Ma sve je to vec BLJAK!

Nego, posto je ono veliko pivo u Exu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.11.2008. 23:11 
Naslov:  Re: Glavaš na obavijesnom razgovoru u policiji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›

E, vidiš tu se ne slažemo. Gurati pod tepih tu "šačicu Srba" i reći -jebi ga, bio je rat - je nešto na što ne pristajem. Ja sam s ponosom nosio uniformu i ne želim da me se na bilo koji način povezuje sa ubojicama. A ako ne osudimo te zločince koji su to činili, a isto su nosili uniformu ZNG i HV, pred očima svijeta smo onda svi isti - zločinci i ne razlikujemo se od onih koji su ubijali ranjenike na Ovčari.
Ako to ne uviđaš...


Ono na što ja ne pristajem je zbog te šaćice srba dovoditi u pitanje opravdanost obrambenog rata kojega smo vodili. A upravo to kroz procesuiranje generala Hrvatske vojske se želi postići i zato ja nisam da se našim generalima sudi po zapovjednoj odgovornosti. Postoje osobe i zna se uglavnom koje su to, koje su rat koristile kao paravan za osobne obračune i stjecanje imovinske koristi. Njima nije čak bilo bitno jel se radilo o srbinu ili o Hrvatu, a vjeruj da je od takvih stradalo i dosta Hravata, samo to srbima i onima koji duvaju u isti koš s njima nije interesantno. Da, učinjen je propust jer se nije išlo u procesuiranje takvih pojava premda se za njih znalo, no vjeruj da su postojali i opravdani razlozi zbog kojih se to nije učinilo. Sada, nakon svega te propuste koristiti da bi se oblatilo i tebe i mene, cijeli narod je krajnje pokvareno i licemjerno. Na to nikada ne bih pristao bez obzira na posljedice. I Mesić i Sanader su za mene izdajnici koje bih ja rješio po kratkom postupku.

Citat: › Priče o "vanjskom i unutarnjem neprijatelju" su malo iz nekog drugog vremena. I obično se izvlače kada se želi opravdati nesposobnost i kriminal.
Nedjelovanje po pitanju ratnih zločina i toleriranje zločinaca daje onima koji, po tebi, kuju te zavjere efikasnu municiju.

ps. rođen sam i živim u Osijeku skoro već pedeset godina. Sve sam vidio, bio i proživio. Mikike mi se ne mogu prodavati.


Srbi su jako dobri u vođenju specijalnog rata, a po zadnjim izjavama njihovog ministra Vuka Jeremića i premijera im Tadiće, valjda ti je jasno kako je oficijelna srbska politika još uvijek na Miloševićevom tragu, odnosno slijedi politiku SANU.

I budi siguran da ta gamad i dalje rovari protiv nas u namjeri da nas pred svijetom proglasi glavnim krivcima .

Kad su srbi u pitanju, druže moj, ništa nas ne smije iznenaditi...doslovno.

No da ne kažeš da generaliziram, reći ću i da nisu svi srbi baš takava gamad i da medju njima postoje oni koji se zalažu za istinu, no oni su na marginama srbskog društva i u srbiji ih ama baš nitko ne shvaća ozbiljno. Takve srbe oni cijene čak manje nego nas Ustaše, pardon, Hrvate... čak i naš Zoran Pusić je za njih Ustaša.

Zar nakon toga treba još nešto pojašnjavati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.11.2008. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la (Pogledaj post): › "spin" , i šta bi ja sad trebao braniti govno koji se je istina pokazao u ratu ali isto tako upotrebio je miru kako ti kažeš srpske metode ( uništavanje cjelokupnog osječkog gospodarstva,zapošljavanje svojih podanika i njihovo bogačenje a sve preko mojih i tvojih leđa).da mu zato budem zahvalan. s druge strane za vrijeme rata on je samo naređivao,zašto kada je toliko bio hrabar nije sam izvršavao ono za što ga se sada tereti. i još nešto reci mi koliko je proveo dana na prvoj liniji a koliko u podrumu županije.za kraj koliko imaš godina



Lega moj, tebi ama baš ništa pod milim bogom nije jasno. no nisi ti kriv za svoje stanje već obavješatjni rat koji se nesmiljeno na ovim prostorima provodi još od trećejanuraske Račanove koalicijske vlade. Da ti sve objašnjavam iz početka trebalo bi mi jako puno vremena kojeg nemam, a ni neda mi se. pokušaj hvatati izmedju redova i ne uzimaj sve što ti se servira zdravo za gotovo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.11.2008. 23:24 
Naslov:  Re: Glavaš na obavijesnom razgovoru u policiji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Callistemon je napisao/la (Pogledaj post): › jbg.. i takav se kandidira za gradonacelnika... a ak ga raja jos izabere...Nece biti spin - nego fakat.
Ma sve je to vec BLJAK!

Nego, posto je ono veliko pivo u Exu?



Ako se je kandidirao to ne znači da ti moraš glasati za njega. To neću čak ni ja učiniti, ali ne zbog toga što je branio ovaj grad već iz sasvim drugih razloga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2008. 0:13 
Naslov:  Re: Glavaš na obavijesnom razgovoru u policiji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin:
"Ono na što ja ne pristajem je zbog te šaćice srba dovoditi u pitanje opravdanost obrambenog rata kojega smo vodili. A upravo to kroz procesuiranje generala Hrvatske vojske se želi postići i zato ja nisam da se našim generalima sudi po zapovjednoj odgovornosti."


A kako bi onda sudio srpskim generalima i oficirima? Kadijević je odgovoran po zapovjednoj odgovornosti. Kako bi to riješio?
Ili smatraš da za Hrvate postoje posebni zakoni?
"Heroj" Norac je ubijao zarobljenike i civile po Gospiću. Uključujući i ženu koju je osobno ubio.
Kakva je razlika između njega i Šljivančanina?
Ili je OK ubijati Srbe - zarobljenike i civile, jer su sve to četnici, a kada Srbin poubija Hrvate onda je to zločin i genocid?

"Da, učinjen je propust jer se nije išlo u procesuiranje takvih pojava premda se za njih znalo, no vjeruj da su postojali i opravdani razlozi zbog kojih se to nije učinilo. "

To što ti nazivaš "propustom", ja nazivam zločinom. Kao i sav civilizirani svijet kojemu težimo.
I nemoj mi molim te prodavati fore o "opravdanim razlozima". Nema opravdanog razloga nekome zalijepiti selotejp, pucati mu u glavu i baciti u Dravu.
Tko to čini je zločinac i sramota za Hrvatsku i njen narod.

"I Mesić i Sanader su za mene izdajnici koje bih ja rješio po kratkom postupku. "

Predsjednik države i predsjednik Vlade su izabrani na demokratskim i slobodnim izborima. Pogotovo Mesić, za kojega je glasala velika većina građana.
U ozbiljnoj i pravnoj državi ne mogu postojati dvostruki standardi. Ubojstvo je ubojstvo, ratni zločin je ratni zločin. Učinio ga Hrvat ili Srbin. I za to jednako moraju odgovarati.
Ova dvojica po svom položaju se moraju brinuti da tako i bude.

Ovakvim tvojim izjavama samo pokazuješ mentalitet isti onaj koji imaju momci koji lijepe selotejp i bacaju ljude u Dravu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.11.2008. 0:24 
Naslov:  Re: Glavaš na obavijesnom razgovoru u policiji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grissom je napisao/la (Pogledaj post): › spin:
"Ono na što ja ne pristajem je zbog te šaćice srba dovoditi u pitanje opravdanost obrambenog rata kojega smo vodili. A upravo to kroz procesuiranje generala Hrvatske vojske se želi postići i zato ja nisam da se našim generalima sudi po zapovjednoj odgovornosti."


A kako bi onda sudio srpskim generalima i oficirima? Kadijević je odgovoran po zapovjednoj odgovornosti. Kako bi to riješio?
Ili smatraš da za Hrvate postoje posebni zakoni?
"Heroj" Norac je ubijao zarobljenike i civile po Gospiću. Uključujući i ženu koju je osobno ubio.
Kakva je razlika između njega i Šljivančanina?
Ili je OK ubijati Srbe - zarobljenike i civile, jer su sve to četnici, a kada Srbin poubija Hrvate onda je to zločin i genocid?

"Da, učinjen je propust jer se nije išlo u procesuiranje takvih pojava premda se za njih znalo, no vjeruj da su postojali i opravdani razlozi zbog kojih se to nije učinilo. "

To što ti nazivaš "propustom", ja nazivam zločinom. Kao i sav civilizirani svijet kojemu težimo.
I nemoj mi molim te prodavati fore o "opravdanim razlozima". Nema opravdanog razloga nekome zalijepiti selotejp, pucati mu u glavu i baciti u Dravu.
Tko to čini je zločinac i sramota za Hrvatsku i njen narod.

"I Mesić i Sanader su za mene izdajnici koje bih ja rješio po kratkom postupku. "

Predsjednik države i predsjednik Vlade su izabrani na demokratskim i slobodnim izborima. Pogotovo Mesić, za kojega je glasala velika većina građana.
U ozbiljnoj i pravnoj državi ne mogu postojati dvostruki standardi. Ubojstvo je ubojstvo, ratni zločin je ratni zločin. Učinio ga Hrvat ili Srbin. I za to jednako moraju odgovarati.
Ova dvojica po svom položaju se moraju brinuti da tako i bude.

Ovakvim tvojim izjavama samo pokazuješ mentalitet isti onaj koji imaju momci koji lijepe selotejp i bacaju ljude u Dravu.


Vidim da ne vrijedi, vjeruj čemu hoćeš...boli me qratz više za "gusake" poput tebe.

Ako ti što nije jasno nek ti to objasne Savo Štrbac i Vuk Jeremić, ako oni neznaju obrati se Vojislavu Šešelju. Kažu da ima stalnu otvorenu telefonsku liniju i može ti satima objašnjavati kako smo mi genocidan narod koji je u Jasenovcu pobio 700 000 000 srba, da ne zaslužujemo da hodamo po kugli zemaljskoj itd, itd...
Uostalom potpuno je jasno da smo mi za sve krivi jer mi smo išli ubijati i klati u srbiju, razarati njihove gradove i silovati im žene, ubijati djecu.

jedna njihova starica vrijedi koliko 1000 Hrvata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2008. 1:56 
Naslov:  Re: Glavaš na obavijesnom razgovoru u policiji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › spin:
Vidim da ne vrijedi, vjeruj čemu hoćeš...boli me qratz više za "gusake" poput tebe.

Citat: › Uostalom potpuno je jasno da smo mi za sve krivi jer mi smo išli ubijati i klati u srbiju, razarati njihove gradove i silovati im žene, ubijati djecu.


Opet izvrćeš teze i govoriš ono što nitko nije rekao. Vidim da ne želiš odgovoriti na jednostavno pitanje:
da li zakon treba biti jednak za Hrvate i Srbe?

Ali kada bolje razmislim, zapravo si odgovorio vrlo jasno.

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: