Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek dobiva koncertno-kazališnu dvoranu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.11.2008. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Josephine je napisao/la: ›
sorry, duplich je bio. Surprised

događa se i najboljima Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2008. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
ela je napisao/la: ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
magy je napisao/la: ›
Ponavljam.Nije opce bilo u planu praviti koncertnu dvoranu nego hotel sa 4 zvijezdice,jel vi svacate ili samo imate neke svoje informacije??? hotel 4 zvijezde je trebao biti i zvati se "coloseum"e to je trebalo biti..a nikakva kazalista i dvoran(osim multiplexa koji ce biti)..ooo boze....tesko nekom reci istinu...

O čemu ti pričaš? Majke mi, ja čitam tvoje postove i ne razumijem apsolutno ništa.

Čini mi se da priča o tome kako smo za pet dana prvenstva trebali hotelčinu a da su Osječani trebali i dalje koncerte slušati na Zrinjevcu gdje je to zaista" poseban doživljaj".
da razjasnim ...il se prave il nece da svate.egal..hotel Osijek je jedino hotel u gradu sa 100 tisuca stanovnika(silver,valdinger,central,milenium,mursa) to su moteli za svadbe i krizme,znaci hotel jos jedan od 4 ili 5 zvjezdica fali Osijeku.U planu euro doma je bio hotel od 4 zvijezdice,nije napraviti zato sto je Skojo vlasnik hotela Osijek rekao Grgicu iz euro herca ,cuj neces mi osiguravat auta,vozila za pekare i td..i Grgic odustaje od gradnje hotela(u biti u tom prostoru gdje je trebao biti hotel sada ce biti koncertna dvorana)a sto se tice same koncertne dvoran za to je bila i ostala dvorana HNK-a.mislim da sada svacac "ela"Frost i ostali.


malo se bolje informiraj... hotel je trebao dijeliti zgradu sa trgovačkim centrom (u istarskoj i do stuca, a trgovački dio bi bio manjim dijelom u istarskoj i duž vukovarske)


... kulturni centar u kojoj treba bit i ta famozna koncertno kazališna dvorana je u posebnoj zgradi na trpimirovoj


kao što se vidi ovo su malo starije slike pa još nije uklonjen natpis hotel

i još jednom da ponovimo.... na slici s lijeve strane trgovački centar i planirani, ali na kraju ne napravljeni hotel i s desne strane na slici u posebnoj zgradi kulturni centar

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sto se tice koncertno-kazališne dvorane stvarno sam presretna.
Netko je vec rekao da HNK propada i vec posluje s gubitkom, e pa ne bi bilo tako da su na celu ljudi koji znaju raditi posao i kojima je cilj siriti i promicati kazalisnu kulturu. Iako se na prvi pogled cini tako, ipak nije tako. Ima jos puno neiskoristenog kapaciteta sto nas HNK ne koristi a novi kulturni centar ce iskoristiti.
Naime HNK za iznajmljivanje dvorane trazi 10 000 kuna i to samo za 2 sata a za cijeli dan 35 000 kn.Tim astronomskim cijenama on je nedostupan svim udrugama koje se bave bilo kojim oblikom kulture (glumacki amateri, plesne skupine,bendovi, folklor...) koji bi htjeli pokazati sto rade. Ostaje djecje kazaliste koje je svjesno situacije i naplacuje iznajmljivanje 4000kn za otprilike 4 sata. Samo za usporedbu toliko se naplacuje u ZG.
E sad otvaranjem ovog kulturnog centra stvari ce se sigurno promijeniti, ako novi centar bude osjetljiviji na gore spomenutu skupinu mladih umjetnika, sigurna sam da ce Osijek gledati ili slusati vise predstava, produkcija, koncerata......koje su proizasle iz osjecana a samim time ova dva kazalista ce morati spustiti cijenu i vise se potruditi oko repertuara.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2008. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy piše se shvaćaš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: