Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek će se privatizirati poslije izbora, a većinski vlasnik bit će Grad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
RiPeR
Offline
Ukupno postova: 117
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.11.2008. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
magy je napisao/la: ›
...jadni mi snjima....Dok se veselimo da ce konacno se otvorit neka firma u Osijeku dodje ovaj nogomet koji izvlaci novce od naroda vise nego tunel mala kapela auta,STIMAC-MAMIC-A SADA I GLAVAS!! dno,dna..


Kakva firma? Pa za ove Litavce u Slobodnoj zoni je trebalo 3 godine da grad proda zemljište i riješi vlasničke odnose. Trebalo je prijetiti odlaskom, i angažirati novinare da se stvar riješi.

A što se tiče nk Osijeka, bit ćemo sretni ako već godinu dana poslije većinski vlasnik grad Osijek ne bude morao krpati minuse iz proračuna. Koliko je taj sport isplativ u Hrvatskoj dovoljno se može primijetiti u nekoliko minuta gledanja tragedije pod nazivom HNL na HTV 2 cijelu nedjelju. Nešto užasnije nikad nije bilo prikazivano na javnoj televiziji, osim možda live prijenosa mise prijepodne, no sad mi se i to čini zanimljivijim.


Ma pričaš gluposti, ako ne voliš nogomet u manjini si, i ta emisija bilježi sve rekorde gledanosti i dobra stvar je napravljena sa tim. A što se tiče zaduženosti klubova krivi su pojedinci i ne trebaju ispaštat navijači i ljudi koji vole grad i klub gdje žive.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hm možda sam u manjini ali pogledam emisiju HNL nedjeljom na drugom,ono sa stadiona na stadion,malo šanse,malo golovi i uglavnom bude zanimljivo barem meni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RiPeR
Offline
Ukupno postova: 117
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.11.2008. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddos je napisao/la: ›
...hm možda sam u manjini ali pogledam emisiju HNL nedjeljom na drugom,ono sa stadiona na stadion,malo šanse,malo golovi i uglavnom bude zanimljivo barem meni...


Točno, svakako se podigla gledanost i ljudi u to doba niti imaju šta pametnije za gledati pa je ovo prava stvar..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.11.2008. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad se privatizira Nk Osijek,dali ce se i tribina ona velika betonska srusiti ili obnoviti,dali netko zna??(ostali dio stadiona je ok) samom ta zapadna je ruglo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jimmy
Offline
Ukupno postova: 37
Lokacija: centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2008. 16:47 
Naslov:  Re: NK Osijek će se privatizirati poslije izbora, a većinski vlasnik bit će Grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paaaa,kada se privatizira naravno da ce se obnovit tribina,i da ce dovest igrace i da ce osijek bit prvak i da vise niko nece krast novce iz kluba i da ce klub moc gradu krpat rupe u proracunu,glupa pitanja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2008. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vecinski vlasnik Grad, samo jos jedan medij za lopovluk i otimacinu para. Da ne govorimo o tome kako nema novca za obnovu nogostupa u grad, ali ce sigurno bit za pokrivanje multimilijunskih dugova u NK Osijeku te kupovinu ocvalih nogometnih otpadaka. SJAJNO!!!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: