Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Smijenjena i direktorica tvrtke Osječki sajam

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2008. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drogovi i drugarice sve je to sranje......idemo dalje Smile Nije prvi a bome mi ni poslijednji. Sve ce to prestati i poceti iz pocetka u onom trenutku kada mentalitet sitne raje se pocne mijenjat. A da bi to bilo moguce, treba nam jedna atomska.....poravnati sve pa takvom terenu se moze dosta toga napraviti. Ideja boljitka i idoli su vec davno mrtvi u nasem narodu, jedino sto ostaje jest to da se sto vise para pokupi za sto manje rada.....metoda kontradikcije.....i to ona apsolutna....
Aj sad zdravo!

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porto
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2008. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dečko je pametan..bez brige.A, još pametniji potez je zadržati tri iskusne direktorice...Sretno i pametno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2008. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

porto je napisao/la: ›
Dečko je pametan..bez brige.A, još pametniji potez je zadržati tri iskusne direktorice...Sretno i pametno

svaka čast njemu, nadam se da će se pokazati kao pametan i sposoban, ali i da neće previše biti ograničen političkom stegom. tada bi cijela regija imala koristi od toga.

vjerujem i ja da je pametan potez zadržati tri iskusne direktorice. samo, da je to njegova odluka, sumnjam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2008. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

verycreativan je napisao/la: › Ne znam u kojoj i da li je uopće u jednoj državi tako. Samo znam da njihova demokracija i državnost traju mnogo duže od naše, pa su te početničke političke bolesti davnih dana prebrodili. Tamo postoji odgovornost za funkciju koju obnašaš i završavaš u zatvoru za "politički" kriminal, neovisno iz koje si stranke, pozicije ili opozicije. Isto je i sa porezom.
Nije to samo pitanje odgovornosti, nego i sposobnosti.

Jer, nesposobni moze sve raditi by-the-book, a da krajnji rezultat bude u minusu.

Siguran sam da u gradu ima onih koji su sposobniji, obrazovaniji, motiviraniji od bilo kojeg politicki postavljenog namjesnika.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2008. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
svaka čast njemu, nadam se da će se pokazati kao pametan i sposoban, ali i da neće previše biti ograničen političkom stegom. tada bi cijela regija imala koristi od toga.

Ako je došao kao stranački vojnik, možeš misliti koliko će imati odriješene ruke. To ti je otprilike kao što je Bubalo župan, a Goc gradonačelnik.

Samostalno mogu vjerojatno samo naručivati uredski pribor (pod uvjetom da i taj natječaj nije namješten da netko pobere proviziju) Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2008. 12:19 
Naslov:  Re: Smijenjena i direktorica tvrtke Osječki sajam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od vremena gđe Maglaić + 3 nove visoko pozicionirane (valjda barem solidno plaćene) osobe ... ima da procvjeta... treba zaraditi za sve te pomoćno/direktorske plaće!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2008. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Siguran sam da u gradu ima onih koji su sposobniji, obrazovaniji, motiviraniji od bilo kojeg politicki postavljenog namjesnika.

I ja sam siguran u to. Ali također znam da se ti ljudi ne uključuju u stranke pa samim tim nisu u krugu iz kojeg se izabire. To je loše u našem sustavu ali nije nužno i nepopravljivo.
I ćorava koka nađe zrno, pa valjda i u politici ima dobrih i sposobnih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2008. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: › I ja sam siguran u to. Ali također znam da se ti ljudi ne uključuju u stranke pa samim tim nisu u krugu iz kojeg se izabire.
Da Feral kojim slucajem prati napise po forumima, ova izjava bi zasigurno bila odgovarajuce okrunjena.

Citat: › To je loše u našem sustavu ali nije nužno i nepopravljivo.
U sustavu je nesto lose, a lose je upravo ono oko cega su nam razmisljanja dijametralno suprotna.

Sustav bi trebao ili uzgajati sposobne kroz stipendije, ili pustiti da trziste uzgoji i onda kupiti najsposobnije.

Citat: › I ćorava koka nađe zrno, pa valjda i u politici ima dobrih i sposobnih.
Bi li ti skocio iz aviona kad bi ti pilot rekao da ce ti se padobran "valjda" otvoriti ili da se otvara "kad i corava koka nakljuca zrno"?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikimegacar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2008. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Andrea Mandić (HDSSB)- zena je zmaj!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2008. 7:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Da Feral kojim slucajem prati napise po forumima, ova izjava bi zasigurno bila odgovarajuce okrunjena.
Cinizam je oružje frustriranih.
Ima jedna politička: Il' se uključi, il muči!

Ne mislim da nemaš pravo na svoje mišljenje samo sam htio napomenuti da kritika iz tamnog kuta djeluje kao da si jedan od dva starca iz Muppet show-a.
Moje je mišljenje da bi se politički sustav trebao promijeniti iznutra i to tako da se što više mladih, pametnih i poštenih ljudi uključi u stranke po svom izboru i pokuša nešto promijeniti. Dokle god će mladi i sposobni cinizmom napadati sustav čine dvije štete: sebe razaraju i puštaju da ih sustav razara.
Ovaj momak na čelu sajma je mlad. Vjerujem i da je pametan. Bit' će vremena napadati ga kad zahebe. Do tada mu dajem kredit. Njemu i svakom drugom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2008. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: › Cinizam je oružje frustriranih.
Sto god ti posluzilo kao izgovor za skretanje s izvorne teme, onu izjavu i dalje smatram vrhunskim biserom vrijednim citiranja.

Citat: › Ima jedna politička: Il' se uključi, il muči!
Sto drugo ocekivati od politickih izjava, nego iskljucivost i borgovsku obavezu negiranja postojanja vlastitog misljenja i kritike?! Hvala ti na ovoj izreci, da sam sam trazio bolji argument - ne bih ga nasao.

Citat: › Ne mislim da nemaš pravo na svoje mišljenje
Ne mislim da bi na moju kriticnost imalo utjecaja i da ti mislis da nemam pravo na vlastito misljenje. Sto vjerojatno i mislis, jer ne bi naglasavao da mi ga dajes.

Citat: › samo sam htio napomenuti da kritika iz tamnog kuta djeluje kao da si jedan od dva starca iz Muppet show-a.
Ne sumnjam da gledano iz jednoobraznog stranackog tora tako izgledaju svi oni koji se drznu imati drugaciji pogled na svijet.

Citat: › Moje je mišljenje da bi se politički sustav trebao promijeniti iznutra i to tako da se što više mladih, pametnih i poštenih ljudi uključi u stranke po svom izboru i pokuša nešto promijeniti.
Eto, na nesto konkretno dolazis nakon prvih par recenica kojima pokusavas diskreditirati sugovornika.

Slozio bih se s tobom da bi se stvari trebale mijenjati iznutra da nisam vidio kako izgledaju i funkcioniraju mladezi stranaka (i ovih i onih). Mali klonovi velikih politicara, koji poput bezukusne i bezmirisne vode poprimaju oblik debelog crijeva svojih starjesina. Da parafraziram tvoju sjajnu demokratsku izjavu koja mladez stranaka potice na kriticnost i posjedovanje vlastitog misljenja: "Il' se uvuci, il' me povuci!"

Citat: › Dokle god će mladi i sposobni cinizmom napadati sustav čine dvije štete: sebe razaraju i puštaju da ih sustav razara.
Dakle, mladima predlazes servilnost, nekriticnost i oportunizam? Nije li to malo u kontradikciji s izjavama o "mijenjanu iznutra"?

Citat: › Ovaj momak na čelu sajma je mlad. Vjerujem i da je pametan. Bit' će vremena napadati ga kad zahebe. Do tada mu dajem kredit. Njemu i svakom drugom.
Protiv tog momka nemam nista, niti ga poznajem. Nisam napadao njega, niti komentirao njega i njegov rad, vec sustav sinekura i politicke podobnosti koji tako zduzno branis. Ne podvaljuj.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2008. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle mungi, zaključio sam najmanje jednu stvar: čitaš moje postove. I to je dobar početak.
Nažalost nisi shvatio bit. Ne predlažem mladima servilnost ni nekritičnost ni oportunizam. Predlažem im akciju, promjene i borbu za svoje mišljenje unutar sustava. Tko želi ok, tko ne želi opet ok.
Ovaj mladac sa sajma se izborio unutar sustava pa su mu dali šansu. Ili misliš da u SDP-u nema mladih osim njega?

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2008. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nije bitno koliko mladih ima gdje.. ima ih svuda i u svakoj stranci i pored stranke. Problem je u tome što je ovaj momak zasjeo u fotelju direktora Sajma bez natječaja. Možda i je sposoban, ali je prije svega podoban - u tome leži cijeli problem..
Kako je onaj podobni iz Ukopa uspio otjerati profitabilno poduzeće u milion kuna minusa? Nažalost, u većini slučajeva ispada da podobni nije i sposobni.. Nadam se samo da Sajam neće proći kao Ukop..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: