Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Night Bar Pandur - novo mjesto za izlazak u Osijeku - osvrt i galerija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2009. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neće zbog dobne granice nego DJ-eva moa procjena

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranzy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 291
Lokacija: Osijek (CRO)
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2009. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobna granica, kao činjenica da ćemo angažirati ljude za puštanje glazbe (razne osječke i druge DJ-e) su nam u svakom slučaju prednosti u usporedbi s drugim klubovima. Dobra granica koju smo odredili će nam samo olakšati posao, jer klub nije ni namijenjen za mlađu publiku od 20 godina.

Glazbu shvaćamo kao jedan od najbitnijih faktora prilikom vođenja kluba, stoga ćemo iz tog razloga i imati DJe koji dobro rade svoj posao, pogotovo kada je u pitanju elektronski program. Već sada možemo potvrditi mjesečnu rezidenciju DJ Omera koja ubrzo stupa na snagu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2009. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dj omer je dobar^^

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2009. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko se sjećam i u kju klabu je bila dobna granica i dres kod na početku, a i u tufni je bila dobna granica. WOOORDS JUST WOOOORDS I TELL YOU !!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2009. 0:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pohvala za napokon neko novo mjesto za izlazak! Samo nek mjuza bude dobra i NI SLUČAJNO CAJKE!!

Dosadilo mi je da, kad god prolazim kraj Q-a, Bastiona i tih prčija, čujem stalno jedne te iste pjesme, koje puštaju svake subote posljednjih 5-10 godina, tipa: ''Ostavio me, prevario me...ajajaj...''

Osijeku je trebalo novo osvježenje, napokon malo urbane glazbe!

Nisam još bila unutra, planiram. Jedina zamjerka...kad sam prolazila u subotu kraj Pandura, izgledalo mi je k'o da je na ulici. Fotelje i stolice odmah do vrata...hmm...ne znam, to mi se baš i nije svidjelo. Bilo bi fora kad bi, kao u Tufni, bilo neko kao predvorje...ovo je onak, malo...Al dobro.

Samo nek mjuza ostane na ovome kako je i zamišljeno...i sve ok Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
~coconut~
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2009. 2:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›


Nisam još bila unutra, planiram. Jedina zamjerka...kad sam prolazila u subotu kraj Pandura, izgledalo mi je k'o da je na ulici. Fotelje i stolice odmah do vrata...hmm...ne znam, to mi se baš i nije svidjelo. Bilo bi fora kad bi, kao u Tufni, bilo neko kao predvorje...ovo je onak, malo...Al dobro.





OMG to je terasa kluba i kakve fotelje-to je vrtna garnitura.. Rolling Eyes


anyway - Sve pohvale na otvaranju kluba, jer Osijek napokon ima posteno mjesto za izaci van.. a to da ce program bit odlican i kvalitetan ne sumnjam jer ipak iz toga stoji jedna vrlo sposobna mlada osoba i svi koji ga poznaju znaju da nema razloga za brigu Wink
radujem se mnogim partyima i dernecima tamo osijek031.com smile
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2009. 5:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdrale je napisao/la: ›
neće zbog dobne granice nego DJ-eva moa procjena


ako puštaju tehno onda lokal ni nije za starije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.09.2009. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~coconut~ je napisao/la: › jer Osijek napokon ima posteno mjesto za izaci van..

A dosad nije imao? Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2009. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Netko je tu spomenio dress code.. jeL se to tu gLeda?

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
~coconut~
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2009. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ne, al to je sve stvar moje osobne prosudbe i ukusa.. jer nakon sto sam vidjela sve i svasta izvan Osijeka ne mogu se zadovoljiti sa nekakvim hodnicima, pljesnivim podrumima i sl. i ne mislim nista lose.. samo sam sretna sto cu moci poslusati kvalitetnu glazbu na kvalitetnom mjestu-that's all osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2009. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): › Netko je tu spomenio dress code.. jeL se to tu gLeda?

nisam primjetila po ekipi unutra
a niti je itko provjeravao

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fritz.osk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.09.2009. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dresscode je vjerojatno ograničen na to da nema upada u trenirci i patikama.... (za razliku od hercegovačkih svatova, hehe) Fight

_________________
"samo su svemir i ljudska glupost beskonačni, ali za svemir nisam siguran..... A.E."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deadpool
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2009. 6:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slabo se tu nesto organizira... nevidim nigdje nikakve najave, a prašina novotvorenog lokala brzo se spušta. Ocekivao sam malo agresivniji pristup u dogadjanjima makar dok je aktualno. Ne zelim biti zlonamjeran, ali ako ovako nastavite, pojest ce vas mrak Crying or Very sad (cigani,cajke,vukodlaci i ostala ekipa Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2009. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › Pogledaj kako funkcionira OBP, a i Posh je tako funcionirao.

U dnevnoj varijanti se sluzi kavica, a vikendom se inventar sklanja i krece dernek.

Ne mora biti da je tako. Samo razmisljam na glas. Very Happy


Poooosh osijek031.com smile

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranzy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 291
Lokacija: Osijek (CRO)
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2009. 12:37 
Naslov:  Re: Night Bar Pandur - novo mjesto za izlazak u Osijeku - osvrt i galerija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogat tjedan u Panduru

Nakon prve žive svirke u noćnom bar Pandur koja je održana ovog ponedjeljka, najavljujemo nova zanimljiva događanja u osječkom Panduru. Vikend koji je ispred nas započinje već u četvrtak, kada će se održati Burn Party uz DJ rezidenta I-Mexx-a.



Petak će biti u znaku žive svirke, a nastupiti će poznati osječki band The Red Roosters. Uz primamljiv koncert, ugostiteljska ponuda će biti u znaku Tuborg Greena i Baileysa jer će upravo ta pića biti na akciji.



The Red Roosters (Osijek)



The Red Roosters je band koji je već zadobio zavidnu reputaciju i broj sljedbenika zbog svog specifičnog repertoara koji je kombinacija bluesa, rock & rolla i onoga što se prije nazivalo r&b. Band broji mnoge nastupe iza sebe i ima cilj još više staviti naglasak na svoje kompozicije koje posjeduju pamtljivu melodičnost njihovih uzora i internacionalnu privlačnost, budući da “roostersi” pjevaju na engleskom jeziku.

Info: http://www.myspace.com/theredroostersosijek

Subotnja večer u Panduru je večer na dva floora - DJ Roby u prizemlju, te DJ Alek u podrumu.

Nakon dugog vikenda, sljedeći ponedjeljak označiti će početak novog radnog tjedna uz novu Jazz večer, gdje nastupa osječki trio Trilogy. Ulaz na sva događanja je besplatan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: