Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Prosvjedi 2011.] Bilanca prosvjeda: 700-tinjak prosvjednika, jedne razbijene naočale i nešto jaja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Na prosvjedu 5. ožujka

ću sudjelovati jer...
52%
 52%  [ 32 ]
neću sudjelovati jer...
36%
 36%  [ 22 ]
ne znam/ne zanima me
11%
 11%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 61


Autor Poruka
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.02.2011. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nikada neću ić na prosvjed, jebe mi se, meni je dobro i nemam za šta prosvjedovat, čak što više opet ću glasat za HDZ jer mi apsolutno ništa ne fali...

kome je loše neka prosvjeduje i točka !

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2011. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a čujte nekom huligani a nekom borci za pravdu, ja nisam za nasilne prosvjede ali nije ni murija udarala "cvijećem" i špricala limunadom prosvjednike već pendrekom i suzavcem

činjenica jeste da se sve to moglo ublažiti i izbjeći objavom datuma novih PARLAMENTARNIH izbora koje ova od nikog izabrana premijerka odugovlači i ne želi iz razumljivih razloga objavit

ja spadam u kategoriju onih koji podržavaju ne-nasilne prosvjede ali ću na silu uzvratiti silom i od toga ne odstupam

20 godina traje ova sprdačina sa vlašću, onaj koji nema i neželi više saviti leđa i plaćati poreze korumpiranoj političarskoj eliti je izašao i buni se, onaj ko je dio toga pa nemože i neće nikada to razumijeti

ja osobno ne želim raditi do 65 godine radi Šeksova,Bebića,Milanovića,Glavaša,Sanadera i ostalih šampiona kroz 20 godina vlasti, neželim plaćati stranim bankama skupe kredite koje su rasprodali u bescjenje,ne želim živjeti u dužničkom ropstvu, dok oni kradu našu lovu istodobno su nam povećali u zadnje 2-3 godine plin,vodu,benzin i struju za 200%, pa kome to nevalja taj će valjda prosvjedovati

i za kraj šokiran sam izvještajima medija i TV kuća koji od čitavih prosvjeda potenciraju i stavljaju u prvi plan HULIGANSKE ispade, ti isti licemjerni novinari i njihovi urednici koji su 20 godina izvještavali i skrivali afere sada si daju za pravo kritizirati prosvjede, toliko o njima

nadam se da će do kraja ovi prosvjedi uzeti maha po čitavoj Hrvatskoj, osim u ova tri grada i u Rijeci, Puli, Varaždinu svuda, samo netreba stati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2011. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

russell je napisao/la (Pogledaj post): ›
krivo si me shvatio, nisam mislio na tebe, nego sam se slago s tobom, ali nema veze



Aha...Onda se ja ispričavam zbog nerazumjevanja. Wink


Zadnja promjena: Inertia; 27.02.2011. 17:32; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2011. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aaaaa, dakle tamo su otišli (hdz) Smile
ja kontao da se nitko nije pojavio, malo sam zakasnio na prosvjed (45 minuta).
Sad ću ko Bart morati 100x na ploču pisati "Više nikad neću kasniti na prosvjed!"

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2011. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
ma nikada neću ić na prosvjed, jebe mi se, meni je dobro i nemam za šta prosvjedovat, čak što više opet ću glasat za HDZ jer mi apsolutno ništa ne fali...


Slomi nogu i završi u bolnici bez "dopunskog" osiguranja, da vidimo koliko će ti faliti da platiš liječenje.
Pa glasaj jope za adeze i vidi čega će se još sjetiti.
Zapravo, čujem da sad guraju nekakav super zakon po kojem ću morati pustiti inkasatora TV pretplate u kuću?! Zbilja, ništa nam ne fali, imamo i viška...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2011. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zapravo, čujem da sad guraju nekakav super zakon po kojem ću morati pustiti inkasatora TV pretplate u kuću?! Zbilja, ništa nam ne fali, imamo i viška...

Baš. Čujem da su već izglasali zakon po kojem će svi koji imaju mobitele ili računalu biti obvezni plaćati nekakav porez na radijsku frekvenciju...
U iščekivanju poreza na zrak trenutačno drndam iz fotelje, a kasnije u podviljaloj masi.

Uzgred budi rečeno, plavokapac koji stoji nasuprot hrvatskog građanina s pendrekom nije bolji od onih koji su haračali Vukovarom prije dva desetljeća ili maljutkama ispitivali čvrstoću dubrovačkih zidina. Ti bradati banditi su se barem borili za neku proširenu zemlju ili radi ratnog plijena. Ovi batinaši plaćenici udaraju po ruci koja ih hrani...

Ne znam zbog čega su to građani Libije, Grčke, Irana ili Kine junaci i "borci za pravicu", a hrvatski građani koji su više gladni nego siti - huligani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.02.2011. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›
ma nikada neću ić na prosvjed, jebe mi se, meni je dobro i nemam za šta prosvjedovat, čak što više opet ću glasat za HDZ jer mi apsolutno ništa ne fali...


Slomi nogu i završi u bolnici bez "dopunskog" osiguranja, da vidimo koliko će ti faliti da platiš liječenje.
Pa glasaj jope za adeze i vidi čega će se još sjetiti.
Zapravo, čujem da sad guraju nekakav super zakon po kojem ću morati pustiti inkasatora TV pretplate u kuću?! Zbilja, ništa nam ne fali, imamo i viška...


imam dopunsko, tak da se ne bojim loma noge... jebe mi se i za inkasatora, ništa ne tajim

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eyewear
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.02.2011. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

castanea sativa je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zapravo, čujem da sad guraju nekakav super zakon po kojem ću morati pustiti inkasatora TV pretplate u kuću?! Zbilja, ništa nam ne fali, imamo i viška...

Baš. Čujem da su već izglasali zakon po kojem će svi koji imaju mobitele ili računalu biti obvezni plaćati nekakav porez na radijsku frekvenciju...
U iščekivanju poreza na zrak trenutačno drndam iz fotelje, a kasnije u podviljaloj masi.

Uzgred budi rečeno, plavokapac koji stoji nasuprot hrvatskog građanina s pendrekom nije bolji od onih koji su haračali Vukovarom prije dva desetljeća ili maljutkama ispitivali čvrstoću dubrovačkih zidina. Ti bradati banditi su se barem borili za neku proširenu zemlju ili radi ratnog plijena. Ovi batinaši plaćenici udaraju po ruci koja ih hrani...

Ne znam zbog čega su to građani Libije, Grčke, Irana ili Kine junaci i "borci za pravicu", a hrvatski građani koji su više gladni nego siti - huligani.



pa kad jesu uligani,napadaju policajce koji sliom prilika moraju raditi svoj posao dok ih balavurdija gazi i gađa ciglama i peglama...a jel se ponosite i time što se pljuje u lice herojima vukovara???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2011. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jos malo scena s prosvjeda...

Video by GERILAfilm, mjuz by Dooplee


_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eyewear
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.02.2011. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde samo želim da mi netko kaže koja to vlada treba doći na vlast u državi?
možda slična ovoj u osijeku gdje marioneta bubi sluša gazdu iz zenice?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2011. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Navijači, paljenje baklje, petarde, pjevanje "Inati se Slavonijo". Smrdilo je na HDSSB. HDZ-ovci, njihova dojučerašnja braća po uništavanju Osijeka i Slavonije, kažu da je to sve režija HDSSB-a.

Zanimljivo.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/113932/Hadezeovci-za-dokazima-urote-tragaju-po-Facebooku.html

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eyewear
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.02.2011. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Navijači, paljenje baklje, petarde, pjevanje "Inati se Slavonijo". Smrdilo je na HDSSB. HDZ-ovci, njihova dojučerašnja braća po uništavanju Osijeka i Slavonije, kažu da je to sve režija HDSSB-a.

Zanimljivo.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/113932/Hadezeovci-za-dokazima-urote-tragaju-po-Facebooku.html


pa to je svima jasno Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2011. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kohortaši su prvo bili glavaševi plaćenici, zatim su, kad su rušili upravu nk osijeka, nakratko bili na platnoj listi hsp-a, a sad su ponovo hdssb-ovci. kratki presjek izjava i razmišljanja dežurnih dušebrižnika. ljudi nemojte se baviti insinuacijama i glupostima već podržite cijelu ovu priču i pomozite da dođe na još jednu višu razinu. briga me u cijeloj priči ko je kohortaš, fejsbukaš ili branitelj. ovo je priča koja se tiče svih nas - građana republike hrvatske.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2011. 19:40 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Bilanca prosvjeda: 700-tinjak prosvjednika, jedne razbijene naočale i nešto ja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, više se odlučite jesu kohortaši hdssb-ovci, mladež hdz-a, hspa.. još jedino nismo bili sdp, ali eto sad se i to spominje Laughing

i ko da je za ovu priču bitno jel neko navijač, anarhist, raper, član šahovskog kluba... čim se vi zamarate.

ne vjerujem da nakon svega neki još mogu pušiti priče HDZ-a (ma i općenito političara, iz koje god stranke dolazio).

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackbloc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2011. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eyewear je napisao/la (Pogledaj post): ›
Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Navijači, paljenje baklje, petarde, pjevanje "Inati se Slavonijo". Smrdilo je na HDSSB. HDZ-ovci, njihova dojučerašnja braća po uništavanju Osijeka i Slavonije, kažu da je to sve režija HDSSB-a.

Zanimljivo.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/113932/Hadezeovci-za-dokazima-urote-tragaju-po-Facebooku.html


pa to je svima jasno Embarassed


sta je svima jasno klosaru, mora da si podobnik vladajucih?
sigurno te rodjak uvalio na drzavne jasle i boli te kita!
opet nas se pravi budalama..znaci razloga za nezadovoljstvo uopce nema, sve je to u reziji oporbe, siguran sam zbog izbora..pa stvarno nas sprdaju!

Mi smo NAROD!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: