Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žuti crveni i drugi kartoni

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.10.2007. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: › Jedna poruka je nestala nedavno... bilo je za punisher i njegove poruke kad je imao jedno 6 zutih. Pitanje je bilo koliko zutih treba za crveni, da se to prekine.
Tada je promijenjeno da su tri zuta potrebna za crveni, jer nema smisla trpiti necije izivljavanje u nedogled.

Citat: › Drugi dan je moja poruka nestala a njegove su ostale, eto mislio sam da je bilo slucajno...
Sad se moram ukljuciti, buduci da ovo vec zalazi u sferu poluinformacija s tendencijom klevete.

Koje njegove poruke su ostale?! One zbog kojih je dobivao zute karton i naposljetku ban?! Ne bih rekao. Sto se tice brisanja tvoje poruke, mislim da je vise nego logicno da skupa s evil sadrzajem odlazi i sadrzaj koji se izravno referira na njega ili ga quota.

Uostalom, tvoja poruka nije ni trebala biti poslana javno.

Ukoliko netko ima primjedbu na neciju poruku, postoji "plavi gumb" na koji je dovoljno kliknuti. Dosta korisnika se sluzi tom opcijom i stvar funkcionira.

Citat: › Sa sutnjom su mi "moderator" i "admin" odgovorili, prema tome end of story. Moving on...
Nazalost, upravo zbog ovakvih zlonamjernih interpretacija dogadjaja ni admin, a ni moderatori vise nece objasnjavati svoje poteze trecim osobama. Onaj tko dobije zamolbu i zuti ce znati zasto ih je dobio.

EOD


Zadnja promjena: Leon; 10.10.2007. 16:37; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.10.2007. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de ajd... mir mir mir, niko nije kriv...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2007. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihihi stvarno smo sad već svi kao stari bračni par koji se više ne može gledati.... tako to obično bude kad puno vremena provodiš u istom društvu, radeći iste stvari, normalno je da dođe do trzavica.
mislim da je nabolji lijek za takve stvari povremeno se odmoriti od svega tjedan-dva. prakticiram to i live i online. i funkcionira. so far..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.10.2007. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..vidim da nisam dobio odgovor na svoje pitanje....no valjda je to zato što se admin/moderator ne želi spuštati na nivo forumaša...koji nema fakultet....no nema veze....Cool

...cesto se spominje kako puno njih (što novih što starih forumaša)....ne želi sudjelovati u komentiranju....zbog toga...što se cesto s temama ode u offtopic....što se teme razvodne....itd....
..s obzirom da na ovom forumu ima stvarno puno osoba....razlicite životne dobi, razlicite naobrazbe......teško je ocekivati da se takve stvari ne događaju.....
....ako takve stvari toliko smetaju našeg admina.....onda je najbolje da on okupi svoju ekipu.....koja ce njega svakim postom izdizati u nebo....te uvažavati svaku njegovu misao....
...iskreno....ja da imam takve prijatelje koji ce mi samo govoriti kako sam u pravu....i da je sve što kažem istina.....zabrinio bi se i zapitao da li sam okružen ispravnim ljudima....
....svaki put je u stvari nastala frka......kad se netko nije složio s onim mišljenjem koje nam admin iznese....te po vec starom obicaju nastaju raznorazni citati.....te odgovori na citate....(samo ne uvijek s istim nickom)
...i stvarno mi nije jasno...(ocito sam glup).....zbog cega netko smatra da je sve ovo neka svađa.....umjesto da kaže....evo konacno neke konstruktivne rasprave....iz koje cemo svi izvuci neke zakljucke....
....al dobro....ocito da je uvijek bolje samo govoriti.......da šefe....tako je šefe.....a iza leđa mu onda sasuti sve što ga sljeduje....Cool
...ja na ovaj forum dolazim iskljucivo iz tog razloga što nakon poprilicno teškog posla (fizickog i psihickog)....želim pronaci nešto....uz cega cu se nasmijati....procitati druga mišljenja u vezi neke teme....pogledati novosti vezane uz grad osijek....
..a to da li se netko držao teme ili ne....nije ono što bi me toliko naljutilo da kažem....e sad necu ništa napisati....jer se ovi ne drže teme....
....same teme....na forumu....koje pišu sami forumaši.....znaju biti toliko široke....da se iz jedne teme....može odmah komentirati o više pod tema....te samim tim se automatski teme razvodnjuju......(o onim temama....što bi jeo.....kad si srao i pišao.....koliko si visok......što trenutno ne slušate.....necu ni pricati).....
...istina da postoje i stvarno ozbiljne teme.....al molio bi da netko pogleda te teme....i napiše koliko ima odgovora na takvu temu.....ili probajte zbrojiti sve komentare na price koje piše naš cijenjeni Zal Kop....ili npr neke druge teme....
...nije valjda moguce da baš nitko nece tu ostaviti komentar....zato što na drugim temama netko napiše nešto što spada u offtopic.....
...cinjenica je da na ovaj forum dolazi jako puno ljudi...baš zbog cinjenice što ima puno drugih raznovrsnih tema....uz kooje možeš ugodno komentirati.....u smislu kao nekakav razgovor....odnosno da se nadovezuješ na predhodne komentare.....jer za to su dokaz oni topici sa preko 100 stranica....a sve ostalo što je jako ozbiljno....završi sa nekih 5 stranica....komentara.....
....znaci teza da ovdje ljudi žele nešto konstruktivno napisati.....i ne drži baš vodu....
...jer nije moguce da hrpa tih ljudi koji cekaju u redu da dođu na ovaj forum.....odustaje zbog procitane 2-3 stranice offtpopica....Cool

mislim da sam dosta napisao za danas.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.10.2007. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›

mislim da sam dosta napisao za danas.....Cool

i ja mislim! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.10.2007. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
moderatori su ti pajde od admina jer admin ne može sve nadgledati pa da neke malo veće ovlasti nekim forumašima-moderatorima, ali ipak admin drži sve u šaci.


ma ne...nisam to mislila, to znam, nego ne znam tko su te osobe konkretno, dakle je li Đuro, Pero ili možda Marko moderator...

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2007. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sumnjam da ćeš ikada saznati prava imena da ne bi došlo do sukoba

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2007. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
Nazalost, upravo zbog ovakvih zlonamjernih interpretacija dogadjaja ni admin, a ni moderatori vise nece objasnjavati svoje poteze trecim osobama.
Primanje zadnje kritike je podvuklo amaterski nacin kojim se ponasas u poslovnom odnosu. Sve sto se sada uvodi ti je bilo receno vise od godinu dana (od vise osoba) ali uposto patis od tunelske vizije nisi mogao doci do istog zakljucka. Iako se poslije ovog DeusExMachina sranja naginjem prema ego trip, stvarno hoces reci da od svih forumasa nema niti jedan koji je sposoban biti administrator?

Mnogo sam toga bio ali zlonamjeran nikada. Mislim da sam uvijek pruzio konstruktivnu kritiku iz samo jednog razloga a to je da ne propadne portal koji me drzi u vezi sa Osijekom. Uzivam u citanju misljenja i diskusija clanova koji gledaju stvari na drugi nacin, onako bez celofana. Toga u novostima nema...

Iako te smatram prijateljem, nisam izbirao rijeci drugima pa necu ni tebi. Isto ocekujem od tebe.

Jos jednom... end of story, moving on...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.10.2007. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile koja zbrka zato što je sale dobio crveni...ja zbog offtopičarenja žuti...a goose (ženska osoba) zbog offtopičarenja kojeg je i sama priznala nije dobila ništa...
jebo jedan žuti...život ide dalje...dosta o ovome...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2007. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › a goose (ženska osoba)



pravit cu se da ovo nisam vidjela.

al bolje da te ne upoznam Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.10.2007. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › a goose (ženska osoba)



pravit cu se da ovo nisam vidjela.

al bolje da te ne upoznam Evil or Very Mad

šta? pa jel nisi i sama rekla da ako smo mi zaslužili žuti zbog offtopica da si onda i ti?...a tu su neki spominjali nejednoliko kažnjavanje...samo sam dao primjer...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2007. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da..dao si primjer ali si misio na to kako nisam dobila jer sam zensko. inace ne bi stavio to u zagradu.

ne zajebavaj se samnom Smile

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.10.2007. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la (Pogledaj post): › da..dao si primjer ali si misio na to kako nisam dobila jer sam zensko. inace ne bi stavio to u zagradu.

ne zajebavaj se samnom Smile
:
pa da...da dokažem da je nepravilno kažnjavanje a i sama si priznala da ak sam ja zaslužio žuti da si onda i ti...nemam ja ništa protiv tebe...samo me nemoj tučSmile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
šta? pa jel nisi i sama rekla da ako smo mi zaslužili žuti zbog offtopica da si onda i ti?...a tu su neki spominjali nejednoliko kažnjavanje...samo sam dao primjer...

jedno od bitnijih životnih pravila: kad nešto zajebeš, izvlači se koliko znaš i umiješ, ali nikad nemoj ukopavati nekog drugog!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.10.2007. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne ukopavam ja...ona je sama rekla da je zaslužila...znao sam da neće dobit žuti zato što sam ja sad tu reko da je napravila isto što i mi...al sam samo išao dokazat da je nejednoliko kažnjavanje..i tako će mi se obrisat taj žuti...tako da,svejedno...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: