Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Ja samo primjećujem da se polako sa političke scene sklanjaju ljudi koji su stvarali neovisnost ove države. Tako da za par godina mogu očekivati liberalizaciju političke scene, tada će srbi i slovenci prepoznati priliku i asimilirati naša preostala bogatstva. A mi ćemo se sjećati kako smo imali državu koju nismo mogli sačuvati niti bjednih 15 godina, jer smo one koji su je stvarali pohapsili ili učinili da se njihovo ime ne spominje. Pa ljudi moji ako se nešto ne poduzme odoh ja u njemačku dok me neki srbin ne prijavi da sam pucao na njegov tenk za vrijeme rata.



A to bi se lako moglo dogoditi Sad Sad

_________________
no fear!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pollux je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la: ›
Ja samo primjećujem da se polako sa političke scene sklanjaju ljudi koji su stvarali neovisnost ove države. Tako da za par godina mogu očekivati liberalizaciju političke scene, tada će srbi i slovenci prepoznati priliku i asimilirati naša preostala bogatstva. A mi ćemo se sjećati kako smo imali državu koju nismo mogli sačuvati niti bjednih 15 godina, jer smo one koji su je stvarali pohapsili ili učinili da se njihovo ime ne spominje. Pa ljudi moji ako se nešto ne poduzme odoh ja u njemačku dok me neki srbin ne prijavi da sam pucao na njegov tenk za vrijeme rata.



A to bi se lako moglo dogoditi Sad Sad


Bez veze. Serete kvake, kao da je Glavaš SAM ovo ili ono. Glavaš nije nikoji kurac. Glavaš je protuha lopov i kriminalac. Kad se neumjereno nekoga časti, red je da netko narodu otvori oči.

Glavaš i takvi probisvijeti su od vojske učinili ono što je HV danas. Rojs, Zagorec... generali? Pa koja je to "pobjednička vojska"?

Šutite i ne serite. Jebote, onog doktora što je uz'o lovu u Rijeci i utajio porez u Njemačkoj ni ćaća ne može u zatvoru posjetiti, a Glavašu i biskup odlazi. Jebo ja i tu crkvu i tog biskupa i vjernike kojima oni seru po glavi.

Kako to gospodo da ne znate ništa o tom ratu, nego samo ono što Glavaš i njemu slični aktualiziraju kad ih se pritegne? Muka mi je više od ovaca.

Eto, ako vam heroji trebaju, heroj je Dedaković Mile, kojeg je Tuđman dao prebiti, heroj je Josip Reihl-Kir koji ze zauzimao da do sukoba na području Osijeka ne dođe, a Glavaš ga je dao ubiti.
Shvaćam da je glavaš pizda i bi i rođenu mater prodao, pa zašto onda i od sina ne bi žrtvu pravio...
Junak je Imra Agotić, kojeg su kao najobrazovanijeg sumnjičili generali s četiri razreda, a prvi je promijenio uniformu, dok su oni još švercali televizore...
Junak je Petar Stipetić, na čijem zbornom je bilo najmanje žrtava i nijedan ratni zločin...

Glavaš. Sjebo privredu, u sve moguće firme i institucije stavio sebi odane poltrone... A i Kramer dok je mogao nešto, šutio je.

Kako nitko nije primjetio da je iz Osijeka otišlo 6, 7 tisuća Srba? Pa majku mu ne može Boro što je kod mene drž'o trgovinu biti terorist.

Osijek je pokazao da mu je građanska svijest na nuli, bila i ostala, jer nitko nema muda prizemljiti budalu i ekstremista u svom društvu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2006. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Auuuuuu... Shocked

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2006. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*citat 1.:"Glavaš. Sjebo privredu, u sve moguće firme i institucije stavio sebi odane poltrone... A i Kramer dok je mogao nešto, šutio je."
*citat 2.:" Bez veze. Serete kvake, kao da je Glavaš SAM ovo ili ono. Glavaš nije nikoji kurac."
-kako je moguće da osoba koja je nikoji quac mogao sam sjebati privredu? Privredu u Osijeku/Slavoniji/RH su sjebali političari i loša vlast i to u prvim godinama samostalne nam države. Glavaš je jedna od sitnijih riba, mnogi veći somovi danas mirno šetaju i boli ih dupe...

...a lopova, mufljuza ima i među dočasnicima i onima bez činova...i oni danas šetaju slobodno, puni para...a otac jedne Babićke iz mog razreda u srednjoj je držao trgovinu i pouzdano znam da je s preke strane Drave bubao po centru grada...i komšija ovaj i komšija onaj...a u to vrijeme je taj neki quac od čovjeka, s još par tisuća (!!!) ljudi ipak uspio obraniti grad...pa da je 100 puta ukrao, što mu ti stavljaš na grijeh, neka je...
...no, međutim, Glavaš nije u pritvoru radi krađe...u pritvoru je radi utjecaja na svjedoke o ratnom zločinu, ubojstvu civila...pa zar u ovoj državi nitko nije svjestan da je što se toga tiče, tak svejedno jel on u Zimbabveu ili Remetincu ili u Trici na kavi...dovoljno je da trepne okicama pred kamerama a Njegovi (who ever that can be) znaju što misli...a nitko nije kriv dok mu se ne dokaže drugačije...pa ako Babićkin stari može sada šetati u svom selu, što se Glavaš ne bi branio sa slobode???...
...hvala na pažnji...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › pa ako Babićkin stari može sada šetati u svom selu, što se Glavaš ne bi branio sa slobode???...
...hvala na pažnji...


Stara moja, taj tko to zna - ima posla s državnim odvjetništvom, inače nek šuti i nek ne sere. Znaš koliko ja znam takvih rekla-kazala? Da sam siguran u nešto, to bi rekao i na sudu.
A ovako možemo naklapati, ali to može samo štetiti. Kažem ti, odi u državno odvjetništvo, policiju... gdje hoćeš. Ljudi će te poslušati.
Znam i ja da se po selendrama u Baranji i Srijemu kriju oni koji su "ložili vatru" '91., ali takvim smradovima je dovoljna kazna što će krepati znaju ći da ih je beogradska politika iskarala i šutnula kad im više ništa nisu mogli. Iako trube ovako ili onako, hrvatski Srbin zna jako dobro da je izmanipuliran.

Najprije bi svaki pošteni Hrvat (kako je ta deviza devalvirala!) kojemu je stalo da živi u normalnom društvu i njegova djeca rastu u razvijenoj zemlji morao željeti Glavaša iz rešetaka.
Naime, ako se general HV-a tereti za takva nedjela to je sranje za tu vojsku koja mu čin dade samo po sebi!
Ako ga se osudi, onda mu činove treba oduzeti. Tako se to radi.

Kužiš, nije ovo OVK, "Šešeljeva garda" ili "Arkanovi tigrovi"! Mi hoćemo u NATO, a
imamo generale bageriste, šibicare bivše delinkvente jer su "Glavaši", "Rojsevi", "Praljci" i "Zagorci" haračili gospodarstvom, varali državu, rušili svjetsku kulturnu baštinu (Praljak i Stari most) i uzimali proviziju od love kojom su morali kupiti čim više.
Ali eto, ekipa je mislila na sebe.

Što se krađe i lopovluka tiče, onaj koji je u onom ludilu kadar misliti na stan, marke ili bogaćenje uopće i ne zaslužuje nego da ga i samog pojede mrak!

Glavaš jest dao doprinos borbi protiv okupacije, ali on nije nikakva personifikacija jednog običnog borca.
Personifikacija boraca za hrvatsku slobodu su ubijeni emigranti koje je pobio SDB na zapadu samo zato štu su nešto i negdje napisali.
Personifikacija borca za slobodnu Hrvatsku su i svi oni ljudi koji su oruđe zamijenili oružjem, a kad su se s bojišta vratili, firme su im opljačkane, a po njihovim ulicama se Mercedesima vozaju "generali" što su branili državu pod Jorgan-planinom.

Netko možda i iz vaše ulice, tko se nije vratio. To su heroji. Misliš da bi riskirali život za ovakvu državu u kojoj ima 500.000 branitelja?
Svatko tko išta zna o ratovanju zna da tolika vojska naoružana vilicama može do nedjelje stići do Istanbula, a svatko tko išta zna o Hrvatskoj zna da je nemoguće okupiti takvu vojsku.
Za usporedbu, Turska je zemlja s 70 mil. stanovnika, a imaju milijun vojnika.

Rudi Perešin je heroj pilot što se 1991. odvojio iz formacije i odletio u Klagenfurt. To su ljudi spremni u vatri testirati svoja uvjerenja, a ne neki Glavaš koji od svega pravi teatar.

"Bog Osijek, bog Slavnijo!", što je rekao kad je odlazio meni je zvučalo nešto kao: "Čuvajte mi Jugoslaviju..."

Glavaš nije obranio Osijek, učinilo je to 13.000 ljudi. I buduće generacije će o nekim stvarima učiti pošteno, a ne po modelu SUBNORovskog izdrkavanja.
Moj savjet je, pronađimo druge heroje, a Branimiru poželimo pošteno suđenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2006. 21:52 
Naslov:  Re: Glavaš
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da i ja nešto kažem, i to ne kao promatrač nego kao sudionik.

ne držim Glavašu svijeću niti mi se dopada.
poanta je u tome da nije u zatvoru za ono što bi trebao biti, gospodarski kriminal.
u zatvoru je jer se sukobio s političkom vrhuškom, činjenica.

za djela i nedjela u ratu treba svatko odgovarati, slažem se.
ali u ovom procesu nema principijelnosti, tj. "pravda" se kroji dvostrukim mjerilima.

mrzi me ići u detalje, ne želim iznositi nešto što bi meni moglo zakomplicirati život.
nije u pitanju izbjegavanje odgovornosti, mojih potpisa u raznim dokumentima iz tog doba ima više nego dosta, nije me strah nikakve optužbe.
ali, sama pomisao na još jedan razgovor s bilo kim iz usranog pravosuđa me iritira i neću sebe dovoditi do još jednog konflikta s kretenima, poltronima i potkazivačima koji bi mogao završiti podmetanjem i neosnovanom optužbom. ne, hvala.
ako mi to naprave još jednom, imat ćemo nekoliko činovnika manje.

da rezimiram: glavašu je mjesto tamo gdje jeste, ali iz pogrešnih razloga i na pogrešan način.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skužio sam i da dosta ljudi dijeli moje mišljenje, tako da ono što mediji (koju su mahom uglavljeni u Zagrebu) plasiraju ne zrcali stvarno raspoloženje oko ove stvari, tj. daju joj prevelik značaj.
Ovdje ljudi ne govore jer se boje da se moglo ovo ili ono dogoditi, a svi šute.
Govore neki predsjednici i tajnici HDSSBa, DSZ i ONOa i HVIDRI i TIDRI iz čijih usta izlaze Glavonjine riječi.

Zanimljiva stvar će se dogoditi kad javnost shvati - da nema Glavaša, da je njegovo mjesto upražnjeno, da je car gol.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2006. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"A ovako možemo naklapati, ali to može samo štetiti. Kažem ti, odi u državno odvjetništvo, policiju... gdje hoćeš. Ljudi će te poslušati. "

u tim ustanovama ima svega, a najmanje ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2006. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
u tim ustanovama ima svega, a najmanje ljudi.


Ako cijela država ispija kavu, zašto bi tamo bilo drukčije.
Ipak, nisi u pravu.
Nazovi u Zagreb, ovo-ono... Nije baš da se ne radi, radi se. Bit će novih optužnica i procesa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
*citat 1.:"Glavaš. Sjebo privredu, u sve moguće firme i institucije stavio sebi odane poltrone... A i Kramer dok je mogao nešto, šutio je."
*citat 2.:" Bez veze. Serete kvake, kao da je Glavaš SAM ovo ili ono. Glavaš nije nikoji kurac."
-kako je moguće da osoba koja je nikoji quac mogao sam sjebati privredu? Privredu u Osijeku/Slavoniji/RH su sjebali političari i loša vlast i to u prvim godinama samostalne nam države. Glavaš je jedna od sitnijih riba, mnogi veći somovi danas mirno šetaju i boli ih dupe...

...a lopova, mufljuza ima i među dočasnicima i onima bez činova...i oni danas šetaju slobodno, puni para...a otac jedne Babićke iz mog razreda u srednjoj je držao trgovinu i pouzdano znam da je s preke strane Drave bubao po centru grada...i komšija ovaj i komšija onaj...a u to vrijeme je taj neki quac od čovjeka, s još par tisuća (!!!) ljudi ipak uspio obraniti grad...pa da je 100 puta ukrao, što mu ti stavljaš na grijeh, neka je...
...no, međutim, Glavaš nije u pritvoru radi krađe...u pritvoru je radi utjecaja na svjedoke o ratnom zločinu, ubojstvu civila...pa zar u ovoj državi nitko nije svjestan da je što se toga tiče, tak svejedno jel on u Zimbabveu ili Remetincu ili u Trici na kavi...dovoljno je da trepne okicama pred kamerama a Njegovi (who ever that can be) znaju što misli...a nitko nije kriv dok mu se ne dokaže drugačije...pa ako Babićkin stari može sada šetati u svom selu, što se Glavaš ne bi branio sa slobode???...
...hvala na pažnji...



Mislim da br 8 ima nešto "osobno" protiv Glavaša...dakle tvoje navode ovdje više ne doživljavam kao relevantne. može te biti sram! da nije bilo Glavaša živio bi u Oceku!

_________________
no fear!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › pa ako Babićkin stari može sada šetati u svom selu, što se Glavaš ne bi branio sa slobode???...
...hvala na pažnji...


Stara moja, taj tko to zna - ima posla s državnim odvjetništvom, inače nek šuti i nek ne sere. Znaš koliko ja znam takvih rekla-kazala? Da sam siguran u nešto, to bi rekao i na sudu.
A ovako možemo naklapati, ali to može samo štetiti. Kažem ti, odi u državno odvjetništvo, policiju... gdje hoćeš. Ljudi će te poslušati.
Znam i ja da se po selendrama u Baranji i Srijemu kriju oni koji su "ložili vatru" '91., ali takvim smradovima je dovoljna kazna što će krepati znaju ći da ih je beogradska politika iskarala i šutnula kad im više ništa nisu mogli. Iako trube ovako ili onako, hrvatski Srbin zna jako dobro da je izmanipuliran.

Najprije bi svaki pošteni Hrvat (kako je ta deviza devalvirala!) kojemu je stalo da živi u normalnom društvu i njegova djeca rastu u razvijenoj zemlji morao željeti Glavaša iz rešetaka.
Naime, ako se general HV-a tereti za takva nedjela to je sranje za tu vojsku koja mu čin dade samo po sebi!
Ako ga se osudi, onda mu činove treba oduzeti. Tako se to radi.

Kužiš, nije ovo OVK, "Šešeljeva garda" ili "Arkanovi tigrovi"! Mi hoćemo u NATO, a
imamo generale bageriste, šibicare bivše delinkvente jer su "Glavaši", "Rojsevi", "Praljci" i "Zagorci" haračili gospodarstvom, varali državu, rušili svjetsku kulturnu baštinu (Praljak i Stari most) i uzimali proviziju od love kojom su morali kupiti čim više.
Ali eto, ekipa je mislila na sebe.

Što se krađe i lopovluka tiče, onaj koji je u onom ludilu kadar misliti na stan, marke ili bogaćenje uopće i ne zaslužuje nego da ga i samog pojede mrak!

Glavaš jest dao doprinos borbi protiv okupacije, ali on nije nikakva personifikacija jednog običnog borca.
Personifikacija boraca za hrvatsku slobodu su ubijeni emigranti koje je pobio SDB na zapadu samo zato štu su nešto i negdje napisali.
Personifikacija borca za slobodnu Hrvatsku su i svi oni ljudi koji su oruđe zamijenili oružjem, a kad su se s bojišta vratili, firme su im opljačkane, a po njihovim ulicama se Mercedesima vozaju "generali" što su branili državu pod Jorgan-planinom.

Netko možda i iz vaše ulice, tko se nije vratio. To su heroji. Misliš da bi riskirali život za ovakvu državu u kojoj ima 500.000 branitelja?
Svatko tko išta zna o ratovanju zna da tolika vojska naoružana vilicama može do nedjelje stići do Istanbula, a svatko tko išta zna o Hrvatskoj zna da je nemoguće okupiti takvu vojsku.
Za usporedbu, Turska je zemlja s 70 mil. stanovnika, a imaju milijun vojnika.

Rudi Perešin je heroj pilot što se 1991. odvojio iz formacije i odletio u Klagenfurt. To su ljudi spremni u vatri testirati svoja uvjerenja, a ne neki Glavaš koji od svega pravi teatar.

"Bog Osijek, bog Slavnijo!", što je rekao kad je odlazio meni je zvučalo nešto kao: "Čuvajte mi Jugoslaviju..."

Glavaš nije obranio Osijek, učinilo je to 13.000 ljudi. I buduće generacije će o nekim stvarima učiti pošteno, a ne po modelu SUBNORovskog izdrkavanja.
Moj savjet je, pronađimo druge heroje, a Branimiru poželimo pošteno suđenje.



i opet ti o lopovluku? Što je, sjebo ti je firmu???

ALOOOOOO!!!! Čovjeku se pokušava namjestiti ratni zločin!! To je pljuvanje po svakome tko je branio ovaj grad! Ako si ga i ti branio (iako čisto sumnjam radi ovakovih izjava) onda ne znam što pričaš!?

_________________
no fear!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2006. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
u tim ustanovama ima svega, a najmanje ljudi.


Ako cijela država ispija kavu, zašto bi tamo bilo drukčije.
Ipak, nisi u pravu.
Nazovi u Zagreb, ovo-ono... Nije baš da se ne radi, radi se. Bit će novih optužnica i procesa.

o čemu ti pričaš?
Zagreb je mene zvao, i pokušali mi zalijepiti nešto s čim nisam imao veze.
ponovit ću, sreća njihova da sam oružje okačio o klin i rekao da ga više neću uzeti u ruku.
to što su ostali živi mogu zahvaliti isključivo mojoj riječi, svoje neću pogaziti.

moj, točan, zaključak je da pravosuđe djeluje po nalogu političke vrhuške, i dok je tako nemaju pravo očekivati da ih bilo tko cijeni.
nečije uvažavanje se zaslužuje djelima, pa tako i naroda.

ne volim biti vulgaran, ali moj stav o njim je...nabijem ih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pollux je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim da br 8 ima nešto "osobno" protiv Glavaša...dakle tvoje navode ovdje više ne doživljavam kao relevantne. može te biti sram! da nije bilo Glavaša živio bi u Oceku!


Ne seri leba ti. Sjećam da sam kao mali podrugljivim glasom pitao "A 'ko je bio taj Tito?" I odma' i staro i mlado sasulo drvlje i kamenje, a imao sam jedno 5 godina.

Teško se pomiriti s tim, ali otvori malo današnji Slavonski dom. O'ma, prva stranica.


Zadnja promjena: 8; 23.11.2006. 13:04; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne volim biti vulgaran, ali moj stav o njim je...nabijem ih.


Kao da sam ja rekao da imamo super pravosuđe, pa to je jedan od dva diskvalificirajuća elementa u procesu pristupanja EU.

Hoću ti reći da je bitna istina. Kužiš. Eno ti, i svim Glavonjinim apologetima, danas u Slavnoskom domu: popis HRVATSKIH BRANITELJA koje su ubijeni po Glavaševom nalogu.

Mislim da nema smisla tužiti se na pravosuđe u trentuku kad ovakva sranja izlaze na vidjelo. Zločin je zločin. Ubojstvo je ubojstvo. Pa ne terete oni njega što je HV ubio Nešića (recimo), nego što su ubijali ljude izvan okvira ratnih zbivanja.

A ako takve stvari prođu nekažnjeno, i tebi će možda netko nekad reći... "Je li djede, jesi ti znao za to?"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pollux je napisao/la (Pogledaj post): › ALOOOOOO!!!! Čovjeku se pokušava namjestiti ratni zločin!! To je pljuvanje po svakome tko je branio ovaj grad!


Čujem te, šta s' dereš.

Namjestiti? Pa već si ga je on sam namjestio. Nisi informiran, nije te zanimalo prije... ne znam zašto si se sad fetišistički zavezao za njega. Pronađi novog junaka, napisao sam ti gore tko su pošteni ljudi bili.

Znaš, vojnik je vojnik, i uz to ide neki kodeks časti. A ako baš hoćeš znati, moj stari je u ratu sudjelovao i nikad nije bio bliže smrti nego kad su ga uniformirani pijanci koji rova nisu vidjeli zaustavljali s automatima po gradu i "u ime naroda zaplijenjivali automobil", dolazili bez novaca "kupiti" stvari koje su bile kod njega na čuvanju i sl.

Nove istine znače i reviziju stavova i kreiranje novih. Tako živi čovjek koji evoluira. Čovjek koji polucira noću, živi u stalnom grču od promjene.
Glavaš je naređivao ubojstva i organizirao mrežu. Osim obrane grada cilj mu je bilo i zavladati podzemljem i učvrstiti položaj br. 1 u gradu.

Gdje to ima? Osim dobrobiti i očuvanja Osječana, stigao je misliti i na sebe.
Pa ne znam koliko bih se ja na takvoga opet oslonio da zagrmi! Draža mi je nekako profesionalna, disciplinirana i dobro opremljena vojska.

Ja s Glavašem ni u kakvom sukobu nisam bio... ali zamisli da se s njim sudariš kao onaj dečko kad je on polazio u ZG... Misliš da Glavaš staje i čeka policiju kao svaki građanin?

Da se sudiš s njim na osječkim sudovima, misliš da bi dobio pošteno suđenje?

Da si u ratu pokazao neslaganje s njim, misliš da bi ti ta šuplja tikva ostala?

Razmisli, jebote.

Glavaš je ubijao i naše ljude, o tome se radi. Ako to nije "pljuvanje" onda sam siguran da ti nemaš blage veze.


Zadnja promjena: 8; 23.11.2006. 13:18; ukupno mijenjano 3 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: