Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Branimir Glavaš uhićen u Drinovcima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpis

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chager je napisao/la: ›

5. Osijek napadnut, u gradu nema kera, svi koji su danas najkompetentniji da s gnušanjem komentiraju zločine koje je, po presudi dopustio Glavaš, tj. nije sankcionirao, uopće nisu bili u gradu.

6. Nakon sukoba, a i za vrijeme, jedina osoba koja je na ovom prostoru imala apsolutni autoritet za sve, što po prirodi stvari stvara gomilu neprijatelja. Otud i usmena predaja o privrednom kriminalu. To znači da je cijelu Hrvatsku vodio Glavaš, jer je sve na identičan način opljačkano, dakle govorimo o planu koji je provodio HDZ, a ljute se oni koji nisu omrsili brk.





najlakse je bilo na cjeli tvoj post stavit potpis al eto ove 2 stvari su mi najupecatljivije.
dobro napisano!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 4:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo bih se osvrnio na postove likova kao što je chager i slični. Naime, kako sam sa 18 bio pripadnik 106. 3 bat. A malo kasnije i 3 gbr te sam a eto skupio cca 11 godina u odori. I kako poznajem ekipu koja je oko Glavaša (Kolobarić i društvo) te se smatram dovoljno upoznatim sa „likom i djelom“ Branimira. Odmah ću reći da mi je chagerov post konfuzan i zbrkan a kasnije kada sam obratio pozornost na starost chagera (32) bilo mi je jasno da nije upućen u tematiku.
Dakle, kada je 106. 3 bat. Bio negdje u 10 ili 11 mjesecu prepolovljen, a kada je Vukovar pao, Branimir je (gle slučaja), bio na hitnom sastanku u Zagrebu. Toliko o Branimiru kao zapovjedniku. Kasnije, u tijeku suđenja, Branimir se vadio da je on u stvari bio samo politički djelatnik. Što je, u vojnom smislu i bio. Mislim, toliko o njegovom vojnom znanju. A u međuvremenu je imao pod sobom samo one šminkere što su trčkarali po trgu u Osijeku u crnim džemperima i koji su se opijali u diskoteci prek puta županije u podrumu.
Kasnije, Branimir nije nikada bio smatran vojnikom. To se iščitava iz činjenice da nikada nije bio u kontaktu sa niti jednom gardijskom brigadom. Činjenica je da nikada nije pozvan niti na jednu proslavu dana 3 gbr. Zašto? Pa zato što Branimi nikada nije bio vojnik. Bio je politički aparatčik. Na kraju krajeva, Branimir je jedan i jedini inspektor GS koji nikada niti jednoj brigadi bio u inspekciji. Nema pisanog traga da je obavio bio kakvu inspekciju.
Kolobarić to jako dobro zna, i čudim mu se što on tamo radi. Vjerujem da ima interes. Kao i svi oko Branimira. Valjda tako čuva poziciju šefa HVIDR-e, ne znam.
Malo se rastužim što dotični chager vjerojatno nikada nije sudjelovao u fajtu u okolici Osijeka. Niti je bio uključen u akciju izvlačenja 2 voda 3 bataljuna 106 br a koju je vodila ekipa sa Zuluom. Niti je 2 x vraćao Antunovac, nakon bijega policije. Niti je nositelj značke Kuna za 10 godina časne (čast je ono što uključuje Haašku, Ženevsku konvenciju, službovnik i stegovnik OS RH te sve pozitivne zakonske propise u RH) službe.
Žalosno je što chager i ekipa nikad nije zapalila svijeću ekipi na spomen obilježje u Rokovoj ulici. A veliki su domoljubi. Forumski dakako.
Posljeratno djelovanje Branimira znate manje više svi. Od ekipe koja je devastirala Slavonsku banku, pa sada porezni obveznici plaćaju milijunski iznos HAB-u pa sve do Branimirove uključenosti u privatizaciju Šibicare, Svilane, OLT-a.
Povezanost Branimira sa ekipom iz Čepina a koja je švercala oružje u države EU-a. Sve je to Branimirova ekipa.
I sad da se osvrnem na chagerove diskvalifikacije žrtava Branimirovog debilizma. Radoslav Ratković je bio djelatnik tehničke službe u KBC Osijek. Čovjek koji po godinama i po svemu može biti chagerov ili bilo čiji otac. Njegova jedina mana je bila što je bio druge nacionalnosti. Opravdavanje zločina a pravdajući ga da je žrtva bila druge nacionalnosti i/ili vjeroispovjesti nije civilizacijski napredak.
I što da dalje napišem, nego da sam se maknio iz Osijeka kada sam uvidio da dobar dio ljudi uživa u epskim superherojskim podvizima klasičnih warlordova, kakve možemo još vidjeti samo u RH i prosječnoj Afričkoj državi. Ekipa koja je oko Banimira su tijekom rata prisvojili moć. U privatizaciji su materijalizirali svoje domoljublje. Sada direktno ili indirektno za njih radi vojska siromašnih za iznos od 3000 kn. Mene to stvarno podsjeća na nekakvu Afričku diktaturu. I ti isti gladni kmetovi kliču Branimiru i ekipi iz HDSSB-a. A ekipa iz HDSSB-a stopira bilo kakvo ulaganje u Osijek. Jer im odgovara ovakvo stanje. Što više siromašnih podanika – to bolje. Slavonija je postala njihova privatna prčija. Branimirov pašaluk.
Tko god ima šanse, nek bježi glavom bez obzira. Jer neće nikada biti bolje u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 4:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I za tvoju informaciju izraz "ker" je pak riječ beogradskog žargona, i označava uglavnom samo određenu vrstu pasa lutalica. A pas je riječ standardnog književnog jezika u RH. Molim proučiti Klaićev Veliki rječnik stranih riječi. Mislim da tebi kao velikom hrvatskom domoljubu ne priliči upotreba beogradskog žargona. Tim više što ljude dijeliš po naciji i vjeri a ne kao ja, mali antidržavni element, na primjer po spolu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2010. 7:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ima li sustinske razlika u pocinjenju tih zlocina?


kad već dežurni demagog ne nudi odgovor, nema suštinske razlike. ženevske konvencije se primjenjuju u bilo kojem ratnom sukobu. eo i link ostavštine Jean Henry Dunanta o člancima koji su spomenuti.

http://www.icrc.org/ihl.nsf/7c4d08d9b287a42141256739003e636b/d67c3971bcff1c10c125641e0052b545

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 7:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poanta je slijedeća:
- državljanin BiH, koji ne priznaje sudsku pa ni izvršnu vlast RH počinio ratne zločine u RH (koju ne priznaje) nad građanima RH.
-državljanin BiH, koji ne priznaje sudsku pa ni izvršnu vlast RH, direktno i indirektno je u poraću načinio materijalnu štetu

I sve to u Vaše ime, građani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 8:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la (Pogledaj post): › Malo bih se osvrnio na postove likova kao što je chager i slični. Naime, kako sam sa 18 bio pripadnik 106. 3 bat. A malo kasnije i 3 gbr te sam a eto skupio cca 11 godina u odori. I kako poznajem ekipu koja je oko Glavaša (Kolobarić i društvo) te se smatram dovoljno upoznatim sa „likom i djelom“ Branimira. Odmah ću reći da mi je chagerov post konfuzan i zbrkan a kasnije kada sam obratio pozornost na starost chagera (32) bilo mi je jasno da nije upućen u tematiku.
Dakle, kada je 106. 3 bat. Bio negdje u 10 ili 11 mjesecu prepolovljen, a kada je Vukovar pao, Branimir je (gle slučaja), bio na hitnom sastanku u Zagrebu. Toliko o Branimiru kao zapovjedniku. Kasnije, u tijeku suđenja, Branimir se vadio da je on u stvari bio samo politički djelatnik. Što je, u vojnom smislu i bio. Mislim, toliko o njegovom vojnom znanju. A u međuvremenu je imao pod sobom samo one šminkere što su trčkarali po trgu u Osijeku u crnim džemperima i koji su se opijali u diskoteci prek puta županije u podrumu.
Kasnije, Branimir nije nikada bio smatran vojnikom. To se iščitava iz činjenice da nikada nije bio u kontaktu sa niti jednom gardijskom brigadom. Činjenica je da nikada nije pozvan niti na jednu proslavu dana 3 gbr. Zašto? Pa zato što Branimi nikada nije bio vojnik. Bio je politički aparatčik. Na kraju krajeva, Branimir je jedan i jedini inspektor GS koji nikada niti jednoj brigadi bio u inspekciji. Nema pisanog traga da je obavio bio kakvu inspekciju.

Crveni koliko sam pratio suđenje na tome se i osniva njegova obrana, upravo na ovome što si ti napisao. Sad kad vidim da to pišu i ljudi koji sudjelovali u obrani još više mi nije jasno kako je ta optužba prošla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2010. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Crveni koliko sam pratio suđenje na tome se i osniva njegova obrana, upravo na ovome što si ti napisao. Sad kad vidim da to pišu i ljudi koji sudjelovali u obrani još više mi nije jasno kako je ta optužba prošla.


u knjizi "Slavonska krv" piše drugačije Twisted Evil

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošla je. Branimir je vojno bio klovn. A imao je ekipu krimosa kojima je zapovijedao. I koji su pravili p*zdarije. Na kraju se doznalo da Branimir nije samo bio politički djelatnik već warlord koji je odlučivao o sudbinama prvenstveno civila. Jer ga nitko od ZNG-a ili GBR-a nije shvaćao Branimira ozbiljno.
Osim toga, povuci paralelu sa ekipom iz Čepina i Branimirom. Misliš li da je Mato Šabić maknut eto samo tako bez veze? Bio je to unosan Branimirov biznis, koji nitko nije smio ometati. Nemojte biti djeca. Branimir je sve činio iz svog interesa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: › Kolobarić to jako dobro zna, i čudim mu se što on tamo radi. Vjerujem da ima interes. Kao i svi oko Branimira. Valjda tako čuva poziciju šefa HVIDR-e, ne znam.
Ne znam sto Kolobaric tamo radi, ali mozda ti ovo da odgovor na pitanje:

Otvara se ZOO hotel

Nakon 55 dana, koliko je zbog gubitaka zatvoren, ZOO hotel danas će ponovno otvoriti svoja vrata, ovaj put u rukama privatnih zakupaca. Na nedavnom natječaju preuzela su ga trojica hrvatskih branitelja i dragovoljaca - Miljenko Kolobarić i Pero Mlinarević iz Osijeka, te Leonardo Balaž iz Vukovara – koji će za mjesečni zakup u iduće četiri godine plaćati 41.235 kuna. “Od Ministarstva turizma ZOO hotel ponovno je dobio tzv. dozvolu za obavljanje ugostiteljske djelatnosti iz skupine hoteli. U njemu će raditi 12 djelatnika, među kojima i neki od dosadašnjih 27 radnika ZOO hotela”, ističe Mlinarević. (T.L.)

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=125556

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pero Mlinarević Smile Glavaš je o(t)kupio sve obavještajce iz 3 GBR. Hm, ja sam bio uvjeren da Mlinarević ima malo više mozga u glavi. Iako sad više nisam siguran, Mlinarević je pred kraj bio u TRD-u u Đakovu...nije bitno.
Ajde, barem je Gradištanac u poštenoj i zasluženoj mirovini. Još je jedino Gradištanac ostao izvan HDSSB kriminalne skupine. Nadam se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 8:48 
Naslov:  Re: Branimir Glavaš uhićen u Drinovcima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1. Glavaš je kao i mnoge druge povijesne osobe (to mu se mora priznati ) više slučajno bio to što jest, nego li što je to htio.
naprotiv, on je instaliran od vrha HDZ-a, a njegov mentalitet mu je samo pomogao da bude to što je i bio
2. Kao član HDZ-a, a genski pripada tom svjetonazoru morao je imati pojma o planovima za Slavoniju koja je blago rečeno prošarana Srbima, o Osijeku da ne govorimo
kao što sam rekao, instaliran da kontrolira "događaje" u Osijeku, ondosno da bude rat, koji nije ni trebao biti.
3. Kao osoba, vrlo samouvjeren, brzo se svidio Šušku, Tuđmanu nešto manje, jer vođe toga tipa ne podnose prkos i bahato ponašanje, bez obzira na lošu situaciju u Slavoniji u to vrijeme
šušakje deklarirani neoustaša kao i glavaš, samo je tuđman bio malo "pametniji", al uglavnom igrokaz za malu djecu tko koga voli i nevoli, da narodu nebude dosadno
4. Nametnuo se, jer očito nije bilo nekog tko bi taj posao radio poput njega. Danas je lako iz naslonjača govoriti da bi "ja sad bolje". KLasični primjer seronja
bilo je ljudi za taj posao, Rajhl Kir, al on je maknut, vidi pod 2
5. Osijek napadnut, u gradu nema kera, svi koji su danas najkompetentniji da s gnušanjem komentiraju zločine koje je, po presudi dopustio Glavaš, tj. nije sankcionirao, uopće nisu bili u gradu.
totalno nebitno tko je gdje bio, zločin je zločin
6. Nakon sukoba, a i za vrijeme, jedina osoba koja je na ovom prostoru imala apsolutni autoritet za sve, što po prirodi stvari stvara gomilu neprijatelja. Otud i usmena predaja o privrednom kriminalu. To znači da je cijelu Hrvatsku vodio Glavaš, jer je sve na identičan način opljačkano, dakle govorimo o planu koji je provodio HDZ, a ljute se oni koji nisu omrsili brk.
odakle mu sad neprijatelji kad si rekao da nije bilo nikoga u gradu Wink
7. Šeks, kao moguća Glavaševa protu teža, nije se, jadan, htio mješati u rat, pa se utapao u alkoholu
nonsens, šeks je bio kao i glavaš, al opet "pametniji", i on će jednog dana, nadam se uskoro, završit ko i glavaš
8. Svaki rat ima nevinih žrtava. Volio bih vidjeti zapovjednika koji će pola svojih ljudi od povjerenja zatvoriti u to vrijeme zato što su, i za to vrijeme napravili propust ili čak ubili sumnjivu osobu povezanu sa srpskom stranom. Ostali bi samo oni slabog želuca, koji se danas prosipaju moralnošću
ako su od povjerenja, dišu isto, da je glavaš mislio da to nije u redu(ubijanje) a nije mogao spriječit mogao je odstupit s funkcije, simple
9. Lako je danas govoriti, kad je sukob prošao i sve dobro završilo. Na žalost kako za koga dobro završilo. Da je rat, a mogao je završiti drugačije, nastavljen i s puno više žrtava, ne sumnjam da bi danas bilo još pametnijih komentara.
govorilo se još u vrijeme dok se to dešavalao, al su bili nedodirljivi
10. Svaki ratni vođa, a Glavaš to jest bio, zaslužuje zahvalnost za ono što je učinio. Jednostavno se trebaju zatvoriti ljudi koji su to učinili, pa i poticali. Ovako se zaista može zaključiti, očito je, ovo politički uvjetovan proces.
eto mu zahvalnost u Zenici, dio "zasluga" je dobio, nadam se da će uskoro dobit sve "zasluge"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2010. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la (Pogledaj post): › Pero Mlinarević Smile Glavaš je o(t)kupio sve obavještajce iz 3 GBR. Hm, ja sam bio uvjeren da Mlinarević ima malo više mozga u glavi. Iako sad više nisam siguran, Mlinarević je pred kraj bio u TRD-u u Đakovu...nije bitno.


gle, ja sam 22.05.1995. časno otpušten iz redova Treće (odradio ugovor do kraja i nisam ga namjeravao produživati) a Mlinarević je tada bio gazda TRD-a. ne mogu vjerovati da je takav lik postao obavještajac.

crveni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajde, barem je Gradištanac u poštenoj i zasluženoj mirovini. Još je jedino Gradištanac ostao izvan HDSSB kriminalne skupine. Nadam se.


razlika između Marka i Pere je nebo i zemlja. prvi nije bio sirovina.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gazda TRD-a je bio...e sad se ne sjećam...nosio je onu smiješnu krunicu. Mislim da se prezivao Dumančić, Dumba. Pero je bio dozapovjednik. Penicilin za Galovića, onog krakatog idiota koji je onanirao na pomisao da je zapovjednik TRD-a. Pero ga je zamjenio kad je Dumba otišao za načelnika topništva. Mislim....starim, tak da ne pamtim više tko što i gdje... Smile
I da, Marko Gradištanac je bio gospodin časnik. Slažem se. Izuzetno inteligentan i kulturan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.09.2010. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la (Pogledaj post): › Malo bih se osvrnio na postove likova kao što je chager i slični. Naime, kako sam sa 18 bio pripadnik 106. 3 bat. A malo kasnije i 3 gbr te sam a eto skupio cca 11 godina u odori. I kako poznajem ekipu koja je oko Glavaša (Kolobarić i društvo) te se smatram dovoljno upoznatim sa „likom i djelom“ Branimira. Odmah ću reći da mi je chagerov post konfuzan i zbrkan a kasnije kada sam obratio pozornost na starost chagera (32) bilo mi je jasno da nije upućen u tematiku.
Dakle, kada je 106. 3 bat. Bio negdje u 10 ili 11 mjesecu prepolovljen, a kada je Vukovar pao, Branimir je (gle slučaja), bio na hitnom sastanku u Zagrebu. Toliko o Branimiru kao zapovjedniku. Kasnije, u tijeku suđenja, Branimir se vadio da je on u stvari bio samo politički djelatnik. Što je, u vojnom smislu i bio. Mislim, toliko o njegovom vojnom znanju. A u međuvremenu je imao pod sobom samo one šminkere što su trčkarali po trgu u Osijeku u crnim džemperima i koji su se opijali u diskoteci prek puta županije u podrumu.
Kasnije, Branimir nije nikada bio smatran vojnikom. To se iščitava iz činjenice da nikada nije bio u kontaktu sa niti jednom gardijskom brigadom. Činjenica je da nikada nije pozvan niti na jednu proslavu dana 3 gbr. Zašto? Pa zato što Branimi nikada nije bio vojnik. Bio je politički aparatčik. Na kraju krajeva, Branimir je jedan i jedini inspektor GS koji nikada niti jednoj brigadi bio u inspekciji. Nema pisanog traga da je obavio bio kakvu inspekciju.
Kolobarić to jako dobro zna, i čudim mu se što on tamo radi. Vjerujem da ima interes. Kao i svi oko Branimira. Valjda tako čuva poziciju šefa HVIDR-e, ne znam.
Malo se rastužim što dotični chager vjerojatno nikada nije sudjelovao u fajtu u okolici Osijeka. Niti je bio uključen u akciju izvlačenja 2 voda 3 bataljuna 106 br a koju je vodila ekipa sa Zuluom. Niti je 2 x vraćao Antunovac, nakon bijega policije. Niti je nositelj značke Kuna za 10 godina časne (čast je ono što uključuje Haašku, Ženevsku konvenciju, službovnik i stegovnik OS RH te sve pozitivne zakonske propise u RH) službe.
Žalosno je što chager i ekipa nikad nije zapalila svijeću ekipi na spomen obilježje u Rokovoj ulici. A veliki su domoljubi. Forumski dakako.
Posljeratno djelovanje Branimira znate manje više svi. Od ekipe koja je devastirala Slavonsku banku, pa sada porezni obveznici plaćaju milijunski iznos HAB-u pa sve do Branimirove uključenosti u privatizaciju Šibicare, Svilane, OLT-a.
Povezanost Branimira sa ekipom iz Čepina a koja je švercala oružje u države EU-a. Sve je to Branimirova ekipa.
I sad da se osvrnem na chagerove diskvalifikacije žrtava Branimirovog debilizma. Radoslav Ratković je bio djelatnik tehničke službe u KBC Osijek. Čovjek koji po godinama i po svemu može biti chagerov ili bilo čiji otac. Njegova jedina mana je bila što je bio druge nacionalnosti. Opravdavanje zločina a pravdajući ga da je žrtva bila druge nacionalnosti i/ili vjeroispovjesti nije civilizacijski napredak.
I što da dalje napišem, nego da sam se maknio iz Osijeka kada sam uvidio da dobar dio ljudi uživa u epskim superherojskim podvizima klasičnih warlordova, kakve možemo još vidjeti samo u RH i prosječnoj Afričkoj državi. Ekipa koja je oko Banimira su tijekom rata prisvojili moć. U privatizaciji su materijalizirali svoje domoljublje. Sada direktno ili indirektno za njih radi vojska siromašnih za iznos od 3000 kn. Mene to stvarno podsjeća na nekakvu Afričku diktaturu. I ti isti gladni kmetovi kliču Branimiru i ekipi iz HDSSB-a. A ekipa iz HDSSB-a stopira bilo kakvo ulaganje u Osijek. Jer im odgovara ovakvo stanje. Što više siromašnih podanika – to bolje. Slavonija je postala njihova privatna prčija. Branimirov pašaluk.
Tko god ima šanse, nek bježi glavom bez obzira. Jer neće nikada biti bolje u Osijeku.



uf ... namjerno quotam za one kojima se ucinilo da je post predug i da su lijeni procitati ga ... SVAKAKO PROCITATI !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: