Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gregorian u Osijeku! [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
soulrelic
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2011. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cekam ih 10 godina da dodju u osijek tako da se ovo ne propusta Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2011. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolje od ovog ne može ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2011. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2011. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko ima novaca i vremena, svakako treba ovo posjetiti. Svaka čast na dovođenju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.09.2011. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bih si mogao poželjeti bolji poklon za rođendan no ne mogu si priuštiti uživo da ih pratim no oslušnem negdje oko dvorane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Aquarius
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Drvengrad - prva ljuljačka ljevo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2011. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odlično. Jedva čekam Smile

_________________
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Ako moraš lagati, budi kratak...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
EKVATOR
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2011. 9:10 
Naslov:  Re: Gregorian u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh sad , poslušao sam izvedbe na youtubu , svaka čast vokalima i toj glazbenoj strani ! ali !
ćemu taj znak đavla uperen sa plakata na nas, ćemu ta grozna scenografija , kostimi ? imaju oni obrade i onih pjesama uz koje to ne prilići .
ne neću ići , iako su mi ti stari hitovi dio moje duše , mladosti , prošlosti , i dao bih sve da mogu uživati u njima ! ali ne bih ni za što prodao svoju dušu !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2011. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije loše...zapravo uopce nije loše....valjalo bi ovo pogledati i poslušati Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2011. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

EKVATOR je napisao/la: ›
eh sad , poslušao sam izvedbe na youtubu , svaka čast vokalima i toj glazbenoj strani ! ali !
ćemu taj znak đavla uperen sa plakata na nas, ćemu ta grozna scenografija , kostimi ? imaju oni obrade i onih pjesama uz koje to ne prilići .
ne neću ići , iako su mi ti stari hitovi dio moje duše , mladosti , prošlosti , i dao bih sve da mogu uživati u njima ! ali ne bih ni za što prodao svoju dušu !
Da, zašto se ne obuku svi u papu i nosaju masivne križeve okolo, katastrofa, treba ih ukinuti odmah!! Rolling Eyes

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2011. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači svi koji idu na Gregorian prodaju dušu.....hmmmmm

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2011. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

EKVATOR je napisao/la: ›
eh sad , poslušao sam izvedbe na youtubu , svaka čast vokalima i toj glazbenoj strani ! ali !
ćemu taj znak đavla uperen sa plakata na nas, ćemu ta grozna scenografija , kostimi ? imaju oni obrade i onih pjesama uz koje to ne prilići .
ne neću ići , iako su mi ti stari hitovi dio moje duše , mladosti , prošlosti , i dao bih sve da mogu uživati u njima ! ali ne bih ni za što prodao svoju dušu !



bolje i taj znak đavla....nego stihovi poput.....

Nema slike , nema tona
nema brate više ja il ona
Bila bi nam lijepa beba
moje oči a na tebe cijela
pa da iz kolica vire crte tvoga lica

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2011. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Da, zašto se ne obuku svi u papu i nosaju masivne križeve okolo, katastrofa, treba ih ukinuti odmah!! Rolling Eyes


Zaboravio si u scenografiju staviti i male dečkiće. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2011. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Da, zašto se ne obuku svi u papu i nosaju masivne križeve okolo, katastrofa, treba ih ukinuti odmah!! Rolling Eyes


Zaboravio si u scenografiju staviti i male dečkiće. Very Happy
Nisam lega, ta scenografija ima ne ide na javnim nastupima... Samo u privatnim prostorijama Wink

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AuroraBorealisBlueMetalli
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2011. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To nije nikakav đavolji znak. to je izmišljeno zbog povezanosti sa nekom satanskom muzikom. to je krenulo od frontmena grupe Dio koji je to preuzeo od bake. To je znaćilo tjeranje zlih duhova i negativnih stvari. zaći, to je smao pozitiva


Redakcija 031 je napisao/la: ›
Svjetski poznata njemačka grupa Gregorian nastupit će u osječkoj dvorani Gradski vrt, u četvrtak 20. listopada 2011. u organizaciji tvrtke "Haarlem 2"

Cijene ulaznica:
Tribine – 130,00 kn
Parter – 150,00 kn

Prodajna mjesta:
Glas Slavonije – Ulica Hrvatske republike 20
Turistička zajednica Grada Osijeka – Županijska 2
Videoteka Cross – Ive Tijardovića 1C
Prodajna mjesta sustava Eventim

Ulaznice još nisu u prodaji. Informacjia o početku prodaje bit će objavljene na portalu Osijek031.com.

Gregorian je njemačko-engleska glazbena skupina, poznata po specifičnom stilu obrada modernih pop i rock skladbi u duhu starih gregorijanskih korala. Na sceni izvode obrade svjetskih hitova glazbenih imena kao što su: Guns 'n' Roses, U2, ABBA, Depeche Mode, Led Zeppelin, Snow Patrol, Coldplay, Cat Stivens, Deep Purple, Nirvana, Metalica… Svojim impresivnim scensko - glazbenim nastupom, već su odavno osvojili svjetsko glazbeno tržište. Osam vrhunskih pjevača odjevenih u odore monaha, pjevačica Amelia Brightman (inače sestra poznatije Sare Brightman), te njihov prateći bend stižu konačno i u Osijek u okviru svjetske turneje na kojoj promoviraju novi album „The dark side of the chant“, koji je za osam mjeseci prodaje dosegao platinastu tiražu.

Preko deset milijuna prodanih CD-a i DVD-a /a izdali su 13 CD-a i 8 DVD-a/ i preko dva milijuna oduševljenih posjetitelja njihovih live koncerata, nedvosmisleno govori da su „Gregorian“ tijekom 11 godina rada osvojili publiku različitih uzrasta u Europi, Južnoj Americi, Aziji, Južnoj Africi, Meksiku i Sjedinjenim Državama, te broj njihovih poklonika raste iz dana u dan. Vrhunsku kvalitetu vokalista ovog jedinstvenog zbora prepoznali su i svjetski filmski producenti, pa treba naglasiti da su „Gregorian“ prisutni i u filmskoj glazbi u blockbusterima poput „Harry Pottera“, „Gospodara prstenova“ i „Ratova zvijezda“. Treba napomenuti i da su u svibnju prošle godine povodom posjeta Pape Benedikta XVI Izraelu, nastupili na koncertu pomirenja u antičkom rimskom amfiteatru Beit She'an.

Mnoge međunarodne uspješnice, zlatne i platinaste ploče govore da Frank Peterson (genijalni producentski um koji stoji iza grupe „Gregorian“), itekako dobro zna što radi, što je već pokazao mega uspješnim projektom Enigma. Svojim producentskim umijećem vezan je i za imena kao što su Sarah Brightman, preminula izraelska zvijezda Ofra Haza, Josè Carreras, Alannah Myles, Placido Domingo, Andrea Bocelli i dr.


Koncertom u Osijeku, grupa „Gregorian“ nastavlja svoju turneju započetu 2. veljače 2011.g. u Hamburgu, Njemačka. Osim Njemačke, turneja obuhvaća Švicarsku, Austriju, Francusku, Rusiju, Poljsku, Estoniju, Litvu, Kinu, Hrvatsku i Sloveniju.

Rasprodane dvorane i ovacije u Zagrebu i Splitu (u ožujku ove godine), dokaz su sjajne produkcije koju će konačno moći upoznati i osječki gledatelji. Treba naglasiti da ova turneja ima najveći i najrazrađeniji scenski nastup od početka projekta, atraktivan i do sada neviđen u Osijeku!



EKVATOR je napisao/la: ›
eh sad , poslušao sam izvedbe na youtubu , svaka čast vokalima i toj glazbenoj strani ! ali !
ćemu taj znak đavla uperen sa plakata na nas, ćemu ta grozna scenografija , kostimi ? imaju oni obrade i onih pjesama uz koje to ne prilići .
ne neću ići , iako su mi ti stari hitovi dio moje duše , mladosti , prošlosti , i dao bih sve da mogu uživati u njima ! ali ne bih ni za što prodao svoju dušu !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mayhem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 75
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2011. 12:35 
Naslov:  Re: Gregorian u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

EKVATOR je napisao/la (Pogledaj post): › eh sad , poslušao sam izvedbe na youtubu , svaka čast vokalima i toj glazbenoj strani ! ali !
ćemu taj znak đavla uperen sa plakata na nas, ćemu ta grozna scenografija , kostimi ? imaju oni obrade i onih pjesama uz koje to ne prilići .
ne neću ići , iako su mi ti stari hitovi dio moje duše , mladosti , prošlosti , i dao bih sve da mogu uživati u njima ! ali ne bih ni za što prodao svoju dušu !


ako su hitovi dio tvoje mladosti , onda si vjerovatno star ko biblija i totalno ne upucen u glazbene grane, i vjerovatno ti je ABBA svirala iznad uha zadnjih 40 godina,i Agnetha Fältskog ti milila kroz oci u svjetlucavim kostimima...
De se obrazuj malo,nije ti kasno nikad ! A ne napadat grupu za koju si cuo prije 15min...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: