Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko ljeto kulture OLJK 2011. [program]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
VTK
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2011. 12:56 
Naslov: Question Osječko ljeto kulture
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel neko radio prošle godine na OLJKu preko stuca?
Zanima me kolika je dnevnica,šta se sve može raditi i koji su poslovi najbolje plaćeni.
Pozz!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruprecht
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2011. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Program OLJK-a je iz godine u godinu sve jadniji i jadniji... Isprika više ne može bit ni besparica... Strašno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimical
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2011. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

900.000 kn !?!? pa to je zarada za cijeli nečiji radni vijek....šta se sve naziva kulturom za tolika sredstva!?!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pennywiser
Offline
Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto ove godine nema otvorenog kina u dvorištu Vege?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shetach
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem prethodna 2 pitanja: zašto nema ove godine otvorenog kina u dvorištu Vege? To barem ne bi trebao biti problem organizirati i ne bi trebalo puno koštati. I šta je tu koštalo 900.000 kn!?! Sve se bojim da taj novac, ili barem jedan njegov dio, nije i opet "opran" u džepove nekih "nadležnih"... Rolling Eyes

I zašto nema nekog podronijeg opisa svake od predstava? Mislim, "Projekt 12/2 [stand-up solilokvij]" ili "Preko trnja do zvijezde [komad s pjevanjem]" mi malo šta u životu znači, a nemam vremena niti uvjeta dolaziti svaki dan i provjeravati je li to nešto što bi mi se svidjelo... osijek031.com smile
Može li se nekako stupiti u kontakt s gđom/gđicom Tanjom Grganović, te joj postaviti ova pitanja?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2011. 9:25 
Naslov:  Re: Osječko ljeto kulture OLJK 2011. [program]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isječak sa sinoćnjeg Gala koncerta opernih arija.


Ako netko zna koje se djelo izvodi i tko je pjevačica, neka mi javi da mogu dopuniti opis videa. Sopranistica Jelena Štefanić izvodi 'Una voce poco fa' iz Rossinijeve opere 'Seviljski Brijač' .
Video sam želio staviti pod Creative Commons licencom ali ga je youtube označio kao ne primjeren jer navodno sadrži ne licencirani sadržaj (!?).
Ujedno se ispričavam dirigentu jer sam mu nehotice zaklonio kameru Sad


Zadnja promjena: Cruz031; 30.06.2011. 11:18; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tanja grganovic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2011. 10:29 
Naslov:  Re: Osječko ljeto kulture OLJK 2011. [program]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poštovani g. shetach ako odete na SLUŽBENU STRANICU osječkoga ljeta kulture http://ljetokulture.osijek.hr pronaći ćete sve informacije o programima na ovogodišnjemu ljetu. Samo treba kliknuti na link "pročitaj više". Ako vas bilo što o ljetu zanima slobodno me možete kontaktirati na službeni mejl OLJK-a koji se također može pronaći na službenoj stranici. Zahvaljujem vam na vašem pitanju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shetach
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2011. 11:17 
Naslov:  Re: Osječko ljeto kulture OLJK 2011. [program]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tanja grganovic je napisao/la (Pogledaj post): › poštovani g. shetach ako odete na SLUŽBENU STRANICU osječkoga ljeta kulture http://ljetokulture.osijek.hr pronaći ćete sve informacije o programima na ovogodišnjemu ljetu. Samo treba kliknuti na link "pročitaj više". Ako vas bilo što o ljetu zanima slobodno me možete kontaktirati na službeni mejl OLJK-a koji se također može pronaći na službenoj stranici. Zahvaljujem vam na vašem pitanju.


Nema na čemu, i drugi put! Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 66407
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2011. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shetach je napisao/la: › I zašto nema nekog podronijeg opisa svake od predstava? Mislim, "Projekt 12/2 [stand-up solilokvij]" ili "Preko trnja do zvijezde [komad s pjevanjem]" mi malo šta u životu znači, a nemam vremena niti uvjeta dolaziti svaki dan i provjeravati je li to nešto što bi mi se svidjelo... osijek031.com smile
Azurirani opisi predstava/zbivanja.

Možda bi Tanja mogla i ovdje odgovoriti (da sad ne šaljemo mail) na pitanje o izostanku kino-programa u Vegi. Hvala ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shetach
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2011. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Shetach je napisao/la: › I zašto nema nekog podronijeg opisa svake od predstava? Mislim, "Projekt 12/2 [stand-up solilokvij]" ili "Preko trnja do zvijezde [komad s pjevanjem]" mi malo šta u životu znači, a nemam vremena niti uvjeta dolaziti svaki dan i provjeravati je li to nešto što bi mi se svidjelo... osijek031.com smile
Azurirani opisi predstava/zbivanja.

Možda bi Tanja mogla i ovdje odgovoriti (da sad ne šaljemo mail) na pitanje o izostanku kino-programa u Vegi. Hvala ;-)


A o transparentnosti utrošenih 900.000 (bože, skoro milijun!) kuna? Ili ipak tražimo previše, za sada? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tanja grganovic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2011. 11:47 
Naslov:  Re: Osječko ljeto kulture OLJK 2011. [program]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poštovani g. Shetach moj doprinos Osječkome ljetu kulture jest da svi građani i kolege novinari imaju sve potrebne podatke o programima na ovogodišnjoj manifestaciji (sadržaj programa, eventualne izmjene u mjestu održavanja, fotografije i tekstove sa održanih programa) što možete, složit ćete se, pronaći na službenim strancama ljeta. Nadam se da će vas neki od programa zainteresirati, te vas s radošću očekujemo Smile Javite se, bit će mi drago da vas upoznam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shetach
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2011. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači, ne možete nam (ili niste ovlašteni) odgovoriti na prethodna pitanja (razlog izostanka nekih omiljenih programa od prethodnih godina, kao npr. otvorenog kina u dvorištu kluba "Vega", ili na što se potrošila tolika suma novca)?
Tko nam onda može odgovoriti na ta pitanja?

Priznat ćete da imamo prava znati odgovore na iste, pogotovo zadnje, jer iako je novac osiguran iz raznih izvora (Županija, grad, Ministarstvo kulture), pravi smo financijski izvor organizacije ovakvih događaja zapravo MI, građani Osijeka i RH, i to kroz naše poreze & prireze. Stoga smatram da imamo apsolutno pravo na transparentnost financiranja ovakvih događaja, baš zbog svega što se u prošlosti događalo u našoj državi i skandala koji se tek nedavno počinju otkrivati, a uvijek kada je u pitanju javni novac i njegova (pravedna i pravo-namjenska) raspodjela...
Složit ćete se i vi? Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.06.2011. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ako smijem ja iskoristiti ovu priliku kada je već mlada dama prisutna (što je pohvalo, jer relativno je teško doći do nekog odgovornoga u bilo čemu putem net-a) pa priupitati sljedeće: Jeli istina da je Footloose, točnije njihovo gostovanje plaćeno/ treba se platiti 117 000 kn ili je to samo jedan u nizu ispraznih tračeva u ovom gradu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2011. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kolko je uopće ljudi dolazilo na te projekcije u Vegi?
Sigurno isto kao i na one perfomanse iknjiževne večeri koji kao popunjavaju program i daju dužinu ljetu kulture a zarpavo su bacanje love.

bolje kupit 2-3 prave predstave i dovuć gradove prijatelje sa nekim njihovim hitovima nego prodavat maglu kao prije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tanja grganovic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2011. 16:34 
Naslov:  Re: Osječko ljeto kulture OLJK 2011. [program]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što sam i gore napisala vrlo rado ću vas izvjestiti opširnije o programima ljeta, svakodnevno možete pročitati nove tekstove na službenoj stranici, a i na stranici osijek031 koja nas redovito prati. I još jednom vas pozivam da dođete na programe Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: