Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek zameten – Bubalo u Mostaru [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2013. 15:55 
Naslov:  Osijek zameten – Bubalo u Mostaru [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predsjednik osječkog HDZ-a Damir Kramarić na konferenciji za novinare prozvao je gradonačelnika Krešimira Bubala zbog napuštanja grada u trenucima snježnog kaosa. Naime, kako je Kramarić izvjestio javnost, gradonačelnik Bubalo danas je hitno otputovao po instrukcije u Mostar. Kramarić se upitao je li Krešimir Bubalo gradonačelnik Osijeka ili Mostara, obzirom na činjenicu da je usred snježne mećave napusti svoj grad i otišao u susjednu državu. Ujedno je pozvao državne institucije da provjere gradonačelnikove putne troškove koji se odnose na putovanja u Mostar.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- snijeg iznenadio Slavonce
- HSS i HSLS započeli kampanju za EU parlament
- novi problemi oko biljskog vrtića



Osječka televizija - Vijesti, 26.03.2013.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2013. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd dosta priče prodajete ljude u HDSSB sada pljujete po gradonačelniku ustvari svi bi trebali bi imati novo ime HDZHDSSB jedna stranka. Osijeku je pod hitno potrebno novo ozračje vi ste vaše pokazali zaista je lijep život u gradu kraj vas..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2013. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bitno je da je Vodenička čista. A i ostavio je grad u dobrim rukama, neda Tomica pardona ni snijegu. Samo treba dojaviti Unikomu koju ulicu treba očistiti.

Čisti se po prioritetu:

1. članovima stranke "za svoje",
2. političkim istomišljenicima,
3. svima od kojih imaju koristi,
4. građanima,
5. a ako snijeg ne okopni za 10 dana, i političkim protivnicima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2013. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ! Sad ste već degutantni s prozivanjem Bubala za svaki pokret. Dajte se malo sjetite kud ste vi odveli cijelu državu. Kritikujte zbog ozbiljnih stvari ili propusta, a ne ispadajte smiješni. Koja mećava??? Nekoliko cm snijega ... moš mislit' , a i topi se odmah....
Čiste se sad i ulice u mom naselju, i ne samo u njemu, koje se prije nisu ni solile, a u susjedstvu ne znam nikoga tko je u HDSSB-u, ali znam da ima HDZ-ovaca i HSP-ovaca.
Vozite se tramvajem (ako je vaša ulica toliko silno zametena) - on redovno prometuje.

Nekima je bitno tek da pišu pogrdno o političkim protivnicima, a nije važno ima li za to potrebe ili bilo kakvog razloga. Rolling Eyes

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2013. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedino što je gore od toga da vlast ne učini nešto je kad rade samo zbog osobne koristi. A HDZ-u tu nema ravnih.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2013. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Jedino što je gore od toga da vlast ne učini nešto je kad rade samo zbog osobne koristi. A HDZ-u tu nema ravnih.

Eto Simo, vidiš kako mi ocijene post kad im kažem istinu. Kad nema argumenata za odgovoriti - onda barem dijele kisele jabuke, hahaha

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2013. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zameten! A gdje to?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2013. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Jedino što je gore od toga da vlast ne učini nešto je kad rade samo zbog osobne koristi. A HDZ-u tu nema ravnih.

Eto Simo, vidiš kako mi ocijene post kad im kažem istinu. Kad nema argumenata za odgovoriti - onda barem dijele kisele jabuke, hahaha

Znaš gdje si mogu nabiti to voće... I kad ga nabiju, nek si ga malo petom poguraju.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pastella
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2013. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, gdje to zameteni i koji to snježni kaos??? A gospodine Damire Kramariću...gdje su vam direktori kumunalnih poduzeća kada vladaju snježno kaosi....na GO na skijanju!!!...Provjerite kada i koji!! Nemojte bacati kamen ako imate na glavi više grijeha od -napuštanja grada na jedan dan....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.03.2013. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › HDZ! Sad ste već degutantni s prozivanjem Bubala za svaki pokret. Dajte se malo sjetite kud ste vi odveli cijelu državu. Kritikujte zbog ozbiljnih stvari ili propusta, a ne ispadajte smiješni. Koja mećava??? Nekoliko cm snijega ... moš mislit' , a i topi se odmah....
Čiste se sad i ulice u mom naselju, i ne samo u njemu, koje se prije nisu ni solile, a u susjedstvu ne znam nikoga tko je u HDSSB-u, ali znam da ima HDZ-ovaca i HSP-ovaca.
Vozite se tramvajem (ako je vaša ulica toliko silno zametena) - on redovno prometuje.

Nekima je bitno tek da pišu pogrdno o političkim protivnicima, a nije važno ima li za to potrebe ili bilo kakvog razloga. Rolling Eyes


Mislim da nisi u pravu. Oni ne kritikuju nikoga, oni kritiziraju. Velika je razlika Wink, a da je kaos u prometu bio, istina je. Jutros prometna kod kruznog i jos jedna teska kod Tenje zbog neociscene ceste. Tako da vojsko mostarska oladite, u pravu su. Niti jedan jedini put zimske sluzbe pod bubalom i glavasem nisu odradile posao.


Zadnja promjena: mapatil; 26.03.2013. 21:18; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2013. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la: › Mislim da nisi u pravu. Oni ne kritikuju nikoga, oni kritiziraju. Velika je razlika Wink, a da je kaos u prometu bio, istina je. Jutros prometna kod kruznog i jos jedna teska kod tenje zbog neociscene ceste. Tako da vojsko mostarska oladite, u pravu su. Niti jedan jedini put zimske sluzbe pod bubalom i glavasem nisu odradile posao.

Ma daj molim te...reci kad to nije i prije Bubala bio kaos u prometu ako je i snježak pao????
Prometne se najčešće ne događaju zbog neočišćene ceste nego zbog toga što se ne vozi primjereno uvjetima na cesti. Kad pada snijeg - krenite 15 minuta ranije i ne srljajte po cesti.
Ne tituliraj me s "vojsko mostarska" jer ja to nisam, a ako ćemo o pravopisu - Tenja, Glavaš i Bubalo se piše velikim slovom Wink

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.03.2013. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tenja ispravljena, ispricavam se, zaista mi je drago Tenje. Ovu dvojicu ne ispravljam jer velikim slovom pisem samo one koje postujem Wink


Zadnja promjena: mapatil; 26.03.2013. 21:26; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2013. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la: ›
Tenja isprvaljena, ispricavam se, zaista mi je drago Tenje. Ovu dvojicu ne ispravljam jer velikim slovom pisem samo obe koje postujem Wink

aha... to je onda po najnovijem pravopisu Wink

I opet malo ja: Nije "ovo Tenje", nego Tenja , hihi

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.03.2013. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa i pise ti Tenja Smile

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2013. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › HDZ! Sad ste već degutantni s prozivanjem Bubala za svaki pokret. Dajte se malo sjetite kud ste vi odveli cijelu državu. Kritikujte zbog ozbiljnih stvari ili propusta, a ne ispadajte smiješni. Koja mećava??? Nekoliko cm snijega ... moš mislit' , a i topi se odmah....
Čiste se sad i ulice u mom naselju, i ne samo u njemu, koje se prije nisu ni solile, a u susjedstvu ne znam nikoga tko je u HDSSB-u, ali znam da ima HDZ-ovaca i HSP-ovaca.
Vozite se tramvajem (ako je vaša ulica toliko silno zametena) - on redovno prometuje.

Nekima je bitno tek da pišu pogrdno o političkim protivnicima, a nije važno ima li za to potrebe ili bilo kakvog razloga. Rolling Eyes


Mislim da nisi u pravu. Oni ne kritikuju nikoga, oni kritiziraju. Velika je razlika Wink, a da je kaos u prometu bio, istina je. Jutros prometna kod kruznog i jos jedna teska kod Tenje zbog neociscene ceste. Tako da vojsko mostarska oladite, u pravu su. Niti jedan jedini put zimske sluzbe pod bubalom i glavasem nisu odradile posao.

Nitko nije "odradio posao" kao HDZ pod Sanaderom.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: