Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7], 8  Sljedeća  :| |:

#97:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.12.2008. 14:42

Probudio sam se oko 8 to jutro, vidio u ovom topicu da je objavljeno da se karte djele od 9-12 i poslao sam prijatelja po karte, i on je pokupio 2.

#98:   Autor: tonka_21 Post Postano: 28.12.2008. 14:45

u kojem djelu grada je poupio? kak je mogao 2 uzeti kad tebe nema? znaci mogao si uzeti koliko si htjeo...kakva glupost!!

#99:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.12.2008. 14:46

Ne moglo se uzeti 2 po osobi.

#100:  Re: Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija Autor: Evil Poodingh Post Postano: 28.12.2008. 14:51

peroosijek je napisao/la (Pogledaj post): › imam kartu...cijena 150kn...red 3,sjedalo 30...zapadna tribina...


150kn? moze te biti sram!

#101:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.12.2008. 14:57

Evil Poodingh je napisao/la: ›
peroosijek je napisao/la (Pogledaj post): › imam kartu...cijena 150kn...red 3,sjedalo 30...zapadna tribina...


150kn? moze te biti sram!

To sam i ja pomislio, uopće prodavati besplatnu kartu je sramotno, još za ovolku cijenu..

#102:   Autor: Freya_os Post Postano: 28.12.2008. 15:34

tonka_21 je napisao/la (Pogledaj post): › u kojem djelu grada je poupio? kak je mogao 2 uzeti kad tebe nema? znaci mogao si uzeti koliko si htjeo...kakva glupost!!


u nekim cetvrtima su se djelile dvije,negdje po jedna...i nemoguce da si bila tamo u sedam,a nisi dobila... Rolling Eyes

#103:   Autor: Freya_os Post Postano: 28.12.2008. 15:35

I da,zaboravih,pisalo je u Glasu Slavonije

#104:   Autor: rale Post Postano: 28.12.2008. 16:08

Freya_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
tonka_21 je napisao/la (Pogledaj post): › pa sve karte su pokupili mladeži raznih stranaka i eto navijaci i djeca od posebnih,a mi obicni nismo ni mogli doci do karata...sramota


Sasvim obični su rano ustali i prije devet sati bili u svom mjesnom odboru...i tako dobili karte...najlakse je sad kukati...


exactly.

#105:   Autor: marioneta Post Postano: 28.12.2008. 16:27

Freya_os je napisao/la: ›
tonka_21 je napisao/la (Pogledaj post): › pa sve karte su pokupili mladeži raznih stranaka i eto navijaci i djeca od posebnih,a mi obicni nismo ni mogli doci do karata...sramota


Sasvim obični su rano ustali i prije devet sati bili u svom mjesnom odboru...i tako dobili karte...najlakse je sad kukati...


neki sasvim obični su u to vrijeme radili i sad bi kupili kartu, i na stranu sva moralna načela, ako netko prodaje karte neka mi pošalje privatnu poruku

#106:   Autor: tux Post Postano: 28.12.2008. 17:28

peroosijek je napisao/la: ›
imam kartu...cijena 150kn...red 3,sjedalo 30...zapadna tribina...
sramota

tonka_21 je napisao/la: ›
pa sve karte su pokupili mladeži raznih stranaka i eto navijaci i djeca od posebnih,a mi obicni nismo ni mogli doci do karata...sramota
ne pricaj gluposti,najlakse je sad srat,ne budi ljut sto nisi dobio kartu.

tonka_21 je napisao/la: ›
u kojem djelu grada je poupio? kak je mogao 2 uzeti kad tebe nema? znaci mogao si uzeti koliko si htjeo...kakva glupost!!
pokupio sam na jugu i djelilo se po 2 karte.

#107:   Autor: Freya_os Post Postano: 28.12.2008. 18:03

marioneta je napisao/la (Pogledaj post): ›
Freya_os je napisao/la: ›
tonka_21 je napisao/la (Pogledaj post): › pa sve karte su pokupili mladeži raznih stranaka i eto navijaci i djeca od posebnih,a mi obicni nismo ni mogli doci do karata...sramota


Sasvim obični su rano ustali i prije devet sati bili u svom mjesnom odboru...i tako dobili karte...najlakse je sad kukati...


neki sasvim obični su u to vrijeme radili i sad bi kupili kartu, i na stranu sva moralna načela, ako netko prodaje karte neka mi pošalje privatnu poruku



ja sam imala kartu viska i poklonila prijatelju...a ove sto prodaju nek je sramota...

#108:   Autor: marioneta Post Postano: 28.12.2008. 18:43

Freya_os je napisao/la: ›
marioneta je napisao/la (Pogledaj post): ›
Freya_os je napisao/la: ›
tonka_21 je napisao/la (Pogledaj post): › pa sve karte su pokupili mladeži raznih stranaka i eto navijaci i djeca od posebnih,a mi obicni nismo ni mogli doci do karata...sramota


Sasvim obični su rano ustali i prije devet sati bili u svom mjesnom odboru...i tako dobili karte...najlakse je sad kukati...


neki sasvim obični su u to vrijeme radili i sad bi kupili kartu, i na stranu sva moralna načela, ako netko prodaje karte neka mi pošalje privatnu poruku



ja sam imala kartu viska i poklonila prijatelju...a ove sto prodaju nek je sramota...


olalala pa ti si osiječka majka Tereza

#109:   Autor: kyx Post Postano: 28.12.2008. 20:56

nista bez tonsona na utakmicama reprezentacije a?

#110:   Autor: Petar S Post Postano: 28.12.2008. 21:09

da skuzio sam i ja to hehehe

#111:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 29.12.2008. 0:15

Vidjelo se kakvi su ljudi dobili karte...Po atmosferi na TVu se cinilo kao da su dosli gledati Straussovog Šišmiša. Da su karte išle u prodaju po 50kn, nekome bi pomoglo od darovane love, a i dvorana bi orila...
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7], 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 7 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::