Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » ''volim te'' prebrzo? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7], 8  Sljedeća  :| |:

#91:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 24.09.2007. 19:57

insomnia je napisao/la: ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
Ja sam definitivno za to da se pokazuje, ali, kao sto sam rekla u jednom postu, moze se dogoditi da ne kazes, a poslije ti bude zao.

Kad je zadnja recenica koju si uputio nekome koga volis bila "Cujemo se kasnije", a onda se dogodi nesreca i on "kasnije" vise nije medju zivima...Onda ti nekako bude zao sto ta zadnja recenica nije bila "Volim te"...Sad
Bez obzira sto je on znao da ga volim...

ovo me sad podsjeća na ono u filmovima, tipa kad netko umre, jedna osoba kaže-ah, da sam mu barem rekla da ga volim dok je bio živ, a druga kaže- ma znao je on to.. heh, ali možda on to nije znao, tj. sasvim sigurno nije - JER MU NITKO NIJE REKAO!!!
odlično, Maco, odlična konstatacija!


hvala,hvala:)

nazalost, ja to iz iskustva (vlastitog), a ne iz filma...i rekla sam mu, bezbroj puta...ali, eto, taj zadnji put nisam...no, nije mi bila namjera bedirati, samo htjedoh napomenuti kako nikada ne znas...da sutra mozda nece doci...

#92:   Autor: insomnia Post Postano: 24.09.2007. 21:57

MacaPapucharica je napisao/la: ›
nazalost, ja to iz iskustva (vlastitog), a ne iz filma...i rekla sam mu, bezbroj puta...ali, eto, taj zadnji put nisam...no, nije mi bila namjera bedirati, samo htjedoh napomenuti kako nikada ne znas...da sutra mozda nece doci...

ajoj, pa to je tužno jako...

#93:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 24.09.2007. 23:51

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
nazalost, ja to iz iskustva (vlastitog), a ne iz filma...i rekla sam mu, bezbroj puta...ali, eto, taj zadnji put nisam...no, nije mi bila namjera bedirati, samo htjedoh napomenuti kako nikada ne znas...da sutra mozda nece doci...

ajoj, pa to je tužno jako...


ma, nema beda...
tuzno je i bilo je jako tesko, ali ne bih ja to spomenula da ne mogu o tome...
no, kao sto rekoh, nije mi bila namjera bedirati...

Zivot je lijep!!!Smile
(i to zaista mislim:))
Treba ga zivjeti punim plucima:)

#94:   Autor: insomnia Post Postano: 25.09.2007. 0:27

MacaPapucharica je napisao/la: ›
ma, nema beda...
tuzno je i bilo je jako tesko, ali ne bih ja to spomenula da ne mogu o tome...
no, kao sto rekoh, nije mi bila namjera bedirati...

Zivot je lijep!!!Smile
(i to zaista mislim:))
Treba ga zivjeti punim plucima:)


that's the spirit!! Bravo

#95:  Re: ''volim te'' prebrzo? Autor: honey Post Postano: 20.11.2007. 2:54

riječi "volim te" ne silaze brzo sa usana iskrenog čovjeka...

#96:  Re: ''volim te'' prebrzo? Autor: 1step2far Post Postano: 15.10.2008. 20:49

Reći "volim te" je izuzetno teško čak i kad osjećaš ljubav. Ali, ako ćemo ikada reći te dvije magične riječi, onda ih treba reći kad zaista budemo voljeli. To su skupe riječi. Ponekad se shvaćaju olako. Ne bi smjele.

#97:   Autor: Circa Post Postano: 15.10.2008. 22:53

To se kaze kad imas potrebu to reci. Ne moze biti prerano ili prekasno, moze samo bit upuceno osobi koja ce uzvratit ili nekoj koja nece...

#98:  Re: ''volim te'' prebrzo? Autor: marrai Post Postano: 15.10.2008. 22:56

honey je napisao/la (Pogledaj post): › riječi "volim te" ne silaze brzo sa usana iskrenog čovjeka...

Ma baš tako... bravo honey!

#99:   Autor: tonya Post Postano: 16.10.2008. 0:38

Ma ja vas sve volim!!! Embarassed

#100:   Autor: Frost Post Postano: 16.10.2008. 9:17

volimo i mi tebe Very Happy

#101:   Autor: tonya Post Postano: 16.10.2008. 11:18


#102:   Autor: insomnia Post Postano: 16.10.2008. 18:19

Treba to jednostavno reći. Kad ti dođe da to kažeš. Eto.

#103:   Autor: hyppolita Post Postano: 16.10.2008. 18:24

Jednostavno kad to osjetim i kad stvarno budemo sigurani da nekoga volimo onda kažemo! A ovo tjedan- dva pa ne stignemo se ni zaljubiti a kamo li nekoga zavoljeti i onda se dogodi propast veze ak kažemo ranije a da to ne osjećamo!

#104:   Autor: insomnia Post Postano: 16.10.2008. 18:27

hyppolita je napisao/la: ›
Jednostavno kad to osjetim i kad stvarno budemo sigurani da nekoga volimo onda kažemo! A ovo tjedan- dva pa ne stignemo se ni zaljubiti a kamo li nekoga zavoljeti i onda se dogodi propast veze ak kažemo ranije a da to ne osjećamo!

Odlično, ajde sada to još i argumentiraj.. to iz svog iskustva ili?

#105:   Autor: hyppolita Post Postano: 16.10.2008. 18:32

Ne, kažem svoje mišljenje... Mislim ono kad ti netko nakon tjedan dana veze kaže da te voli, jednostavno te dovede u neugodnu i nelagodnu sitoaciju da ne znaš što bi rekla, jer skužiš u tom trenu da je to nemoguće- malo vremena!
Osijek031.com » Ljubav, romantika » ''volim te'' prebrzo? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7], 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 7 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::