Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Studenti medicine ECTS bod plaćat će 924 kune Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7]  :| |:

#91:   Autor: domba57 Post Postano: 19.05.2010. 14:12

mraf je napisao/la: ›
domba57 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mraf je napisao/la: ›
domba57 je napisao/la (Pogledaj post): › Studiram u zgu i zgu ovo postoji već jako dugo, tko nema para da plati neka se prihvati knjige i neka zagrije stolac i neće ništa platiti.


ma gdje ti to studiraš? za medicinu znam da nije tako...doduše znam i da se na nekim fakultetima plaća nešto simbolično, ali sigurno ne 900 i nešto kuna za JEDAN ECTS bod!


geodeziju, kao što rekoh učite ljudi pa nećete ništa plaćat, što se toliko bunite


i koliko plaćaš 1 bod? ako nije tajna..


nije nikakva tajna, kod nas imaš neki program koji ti kaže koliko moraš plaćat a uzimaju ti se prosjek i koliko ects bodova upisuješ, kod nas nema točno koliko 1ects vrijedi. ja sam platio 7 ects, prosjek 3 oko 1500kn

#92:   Autor: mraf Post Postano: 19.05.2010. 14:17

domba57 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mraf je napisao/la: ›
domba57 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mraf je napisao/la: ›
domba57 je napisao/la (Pogledaj post): › Studiram u zgu i zgu ovo postoji već jako dugo, tko nema para da plati neka se prihvati knjige i neka zagrije stolac i neće ništa platiti.


ma gdje ti to studiraš? za medicinu znam da nije tako...doduše znam i da se na nekim fakultetima plaća nešto simbolično, ali sigurno ne 900 i nešto kuna za JEDAN ECTS bod!


geodeziju, kao što rekoh učite ljudi pa nećete ništa plaćat, što se toliko bunite


i koliko plaćaš 1 bod? ako nije tajna..



nije nikakva tajna, kod nas imaš neki program koji ti kaže koliko moraš plaćat a uzimaju ti se prosjek i koliko ects bodova upisuješ, kod nas nema točno koliko 1ects vrijedi. ja sam platio 7 ects, prosjek 3 oko 1500kn



evo recimo da uzmem sebe za primjer, da nekim slučajem prenesem 7 bodova, imam prosjek 5, platila bi 6468 kn...dakle ne možeš uspoređivat... ne kažem ja da se neko plaćanje ne treba uvest ako baš moraju (a ne moraju) ali ovo je čista i očita pljačka...

#93:   Autor: yoyocro Post Postano: 19.05.2010. 19:21

prije se uopće nisu mogli prenositi bodovi i ipak su ljudi diplomirali. sad kad smo se navikli na to da možemo prenositi bodove, svima je problem platiti to. nije mi to uopće jasno.
Osijek031.com » Vijesti » Studenti medicine ECTS bod plaćat će 924 kune Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 7 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::