Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7]  :| |:

#91:   Autor: lancelott Post Postano: 15.02.2010. 9:34

BRAVO majstori/inženjeri/direktori/akademici!

Igori RAZMIŠLJAJU i rade tako svježe Osječki, da je to orgazmično svima koji nemaju granica ljubavi za ovaj grad.
U stvari, hebeš nepotrebne hvalospjeve i Igorima i Koci i cijeloj ekipi, oni su u pokretu, rolaju i bez tapšanja i bez velike love i znaju pokazati kako...(bila je slična energija u drugoj polovici osamdesetih u ekipi omladinskog lista TEN, oko birtije Valentina, STUC-a, Os rock scene...)
I evo ponovo Osječka scena kreativnih ljudi koji niti u primisli ne žive mentalitetom "Grada slučaja", bilo prošlom, sadašnjem ili budućem ... i ambivalentni su na izjave kako je teško i nema se i jadni mi i usamljeni dobri koji spašavamo grad od onih loših...
Rolajte ekipa! Možda trgnete one jadne uspavanouplašene samodopadne intelektualce grada Osijeka, da vidimo dišu li još!
Za političare...nema šanse...

#92:   Autor: muvifrik Post Postano: 15.02.2010. 11:13

svala čast dečki, ali meni je butraković/tabaković tim bolji...NHF

#93:   Autor: krajken Post Postano: 15.02.2010. 13:08

Evo još jednom (ali stvarno zasluženo): Svaka čast majstori!

I svaka čast Ružaru! Kupim povremeno curi od njega ružu u gradu (i ne venu i do 4-6 dana!!), a ako i ne, uvijek malo popričamo i smatram da je čovjek osječki brend te je zaslužio ekranizaciju, možda i još koju!

U međuvremenu, ne treba zaboraviti ni Tlakomjerača, to je isto legenda grada. Čovjek je navodno bio medicinski brat ili čak i doktor, a sad za kunu mjeri ljudima tlak i tako preživljava, često oskudno obučen...

#94:   Autor: koko Post Postano: 15.02.2010. 13:27

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): › svala čast dečki, ali meni je butraković/tabaković tim bolji...NHF


To je indiskutabilno!

Igorima sve pohvale na trudu i lokal patriotizmu - nažalost grani koja cvijeta često i sa slabijom tehničkom izvedbom.
Neki kadrovi su odlični, neki dijelovi priča krenu s profesionalnom decentnošću.
No neki rezovi primjerice znaju biti i zbunjujući i nelogični.

Na dobrom ste putu, ali dug je put do zasluživanja ovih epiteta kojima se ljudi razbacuju!
Također NHF i sve najbolje u budućem radu.

#95:   Autor: lancelott Post Postano: 15.02.2010. 13:39

koko je napisao/la: ›
muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): › svala čast dečki, ali meni je butraković/tabaković tim bolji...NHF


To je indiskutabilno!

Igorima sve pohvale na trudu i lokal patriotizmu - nažalost grani koja cvijeta često i sa slabijom tehničkom izvedbom.
Neki kadrovi su odlični, neki dijelovi priča krenu s profesionalnom decentnošću.
No neki rezovi primjerice znaju biti i zbunjujući i nelogični.

Na dobrom ste putu, ali dug je put do zasluživanja ovih epiteta kojima se ljudi razbacuju!
Također NHF i sve najbolje u budućem radu.


koko, blato iz kojeg virimo nije baš mjesto za cijepanje dlaka.
Energija i srce je ovdje glavna tema...bar po mom sudu, tj. prioritetima mogućeg.
Zanatsko kreativni perfekcionizam dolazi u fokus kada se izdignemo na malo višu razinu bivstvovanja u Osijeku.

#96:   Autor: koko Post Postano: 15.02.2010. 13:53

lancelott je napisao/la (Pogledaj post): ›

koko, blato iz kojeg virimo nije baš mjesto za cijepanje dlaka.
Energija i srce je ovdje glavna tema...bar po mom sudu, tj. prioritetima mogućeg.
Zanatsko kreativni perfekcionizam dolazi u fokus kada se izdignemo na malo višu razinu bivstvovanja u Osijeku.


Slažem se. Samo ne bi volio da se zbog silne ljubavi predugo zadržimo u tom "blatu".
Jer smo dugo već u njemu i nikad ne škodi napraviti korak dalje prema čvrstom tlu.

A također, ako se radi o profesionalcima (a i zaljubljenicima) svoga zanata, mislim da su oni otvoreni za kritike i na kraju, za napredovanje u svom radu.

Da ponovimo; sve naj i NHF.
Wink

#97:  Re: Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora Autor: alstromeria Post Postano: 15.02.2010. 21:30

Sve pohvale Igoru i Igoru, super čestitka za valentinovo, ...

#98:  Re: Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora Autor: Ingo Post Postano: 23.02.2012. 16:11

Sad

#99:   Autor: !nnovation Post Postano: 23.02.2012. 17:10

Sto bi?

#100:   Autor: malena_os Post Postano: 23.02.2012. 17:57

preminuo je... osijek031.com smile

#101:   Autor: !nnovation Post Postano: 23.02.2012. 18:11

ajoj...
r.i.p!

#102:   Autor: markonato Post Postano: 23.02.2012. 22:59

Uvijek ovakva vijest neugodno iznenadi mada sam znao da je jako bolestan, ali kada sam ga sretao u zadnje vrijeme optimizam i smiješak na licu nisu ga napuštali. Ostat će zapamćen kao dobra duša Osijeka i nedostajat će mnogima. Iskrena sućut obitelji Sad
Osijek031.com » Vijesti » Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 7 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::