Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Imam nazi majicu! Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:

#76:   Autor: tyler_durden Post Postano: 09.05.2007. 17:12

8 je napisao/la: ›
Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › A što se tiče rata i svega toga - [b]Zaboraviti nikada,oprostiti čak ni tada!


Ako oprosti ona mater koja je izgubila dijete, onda bi se i ti trebao ohladiti. Samo neka se ne instrumentaliziruju žrtve, a neka se istraže slučajevi. To ja želim. Pa ćeš vidjeti kako će se stvari brzo mijenjati.
Onda srbijanskoj javnosti neće biti krivi "Hrvati"="ustaše"="krvati" - nego X.Y. - Z.
Onda hrvatskoj javnosti neće biti krivi "Srbi"="četnici", nego će zločinci dobiti svoje ime.
Na žalost, to ti otprilike naš narod razumije kao što kraljević Marko razumije dvotarifno brojilo, a saznanja o zločinima se kriju, i samim tim - zločin nacionalizira.

S obzirom da je rat skup pojedinačnih činova nasilja, neka o oprostu govore žrtvei njihovi nasljednici - ali s humanog aspekta, a ne HDSSBovskog ili HČČSPovskog.




Sada sam definitivno siguran da je 8=drago hedl (namjerno pisano malim slovima).

#77:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 09.05.2007. 17:55

tyler_durden je napisao/la: ›
Sada sam definitivno siguran da je 8=drago hedl (namjerno pisano malim slovima).


Tko god da je, u postu u kojemu si ga citirao - potpuno je u pravu.

#78:   Autor: 8 Post Postano: 09.05.2007. 18:34

tyler_durden je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sada sam definitivno siguran da je 8=drago hedl (namjerno pisano malim slovima).


Vremena kad se političko opredjeljenje manifestiralo brutalnim nastrtajima na prirodu hrvatskoga jezika je - aorist ili pluskvamperfekt.

S obzirom da ja Hedl nisam, to znači smo jedno: "godinama pričaju, ima nas malo, a sve nas je više."

S obzirom da je na političkoj sceni onih koji bi me u nedostatku argumenta voljeli, kao i Hedla, vidjeti "onesposobljenog za javno djelovanje", ne znam s kim da te usporedim?

Š Đapićem, Bubalom? Matkovićem, Borasom, Glavašem, Šišljagićem?

Ajde sine, idi s mirom, brzo će doći ova jesen pa ćeš vidjeti koliki su politički kapaciteti i dometi te bagre.

#79:   Autor: Metalucifer Post Postano: 09.05.2007. 22:20

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Metalucifer je napisao/la: ›
Svi smo mi samo ljudi i reagiramo svako na svoj način u nekim trenutcima,ali jel bi razmišljao o tome šta je ok,a šta nije dok gledaš sve to što ti je neko napravio?


Razlike rat/mir, zakon/bezakonje i čovjek/životinja prilično su velike. Već sam te savjetovao da potražiš pomoć, zar ne?


De molim te ,ovo se podrazumijeva u ratno doba,ok?
Jel ti treba crtat?

Odustajem od ove rasprave,nema smisla...

#80:   Autor: aethur Post Postano: 21.08.2007. 17:58

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › dam se kladit da je 90 posto vas ovdje dobrih katoličkih vjernika i vjerovatno nostite križ oko vrata...

ja nosim prsten na lančiću oko vrata...

#81:  Re: Imam nazi majicu! Autor: Mladjo Post Postano: 22.08.2007. 16:58

ja samo mogu reći da se divim osmicinim proročanskim postovima. puca debelo-mršava koalicija. i da, politički sam izmanipuliran - količinom gluposti dotične žgadije.

#82:   Autor: fairy Post Postano: 23.08.2007. 7:54

de koji vam je,,,proradila mi nervoza u želudcu dok sam ovo čitala,,,,,
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Imam nazi majicu! Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::