Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » neugodno Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:

#76:   Autor: Circa Post Postano: 08.01.2008. 21:20

minika12 je napisao/la: ›
poslusala sam neke pametnije komentare i savjete i prekinula sam s tim deckom. ali sada mi je jako zao jer bez obzira na sve stalno mi se svidjao i sada ne znam sta da radim. mislim da sam se zaljubila u njega. medutim, nisam pristala na seks, a on je to malo losije prihvatio, ap sam morala prekinuti.

Bravo!!!
Sada trk izjebat nekog prdonju...

#77:   Autor: cane Post Postano: 08.01.2008. 21:37

A jebiga šteta. Sad će ovaj topic zamrijeti...

#78:   Autor: 031maja Post Postano: 08.01.2008. 21:42

cane je napisao/la: ›
A jebiga šteta. Sad će ovaj topic zamrijeti...
možda na malu baci oko neki drugi "čiko" .. e u tom slučaju ju trebamo zaolliti da nas informira o svojoj spolnoj situaciji xD

#79:   Autor: MissTake Post Postano: 08.01.2008. 23:15

pa ne jesi ti normalna

sad više neće biti komentara, sad više neće biti santa barbare od postova... de što ću čitati na poslu i umirati od smijeha kako glup možeš biti


de ajd si odi naći nekog novog.... još starijeg..

ne bi me čudilo da za 3 mj otvoriš topic. trudna sam, a izbrisala sam njegov broj moba. može li mi netko reći gdje živi xy

#80:  Re: neugodno Autor: 1step2far Post Postano: 09.01.2008. 7:41

Minika, svaka ti čast. Eto, ako on nije mogao pričekati još malo ili barem tolerirati tvoj stav onda te stvarno nije volio, već je želio mladu picu koju će zapisati u svoju bilježnicu. Vjerujem da bi te ostavio vrlo brzo i da si pristala na seks, stoga nemoj žaliti, više bi patila da se dogodila obrnuta situacija. Koliko god moderan ovaj svijet bio, treba imati nekakve ozbiljne i pomalo staromodne stavove.

#81:   Autor: minika12 Post Postano: 26.01.2008. 23:40

i prije dva dana sam mu se ipak vratila ne mogu bez njega jednostavno ali josh nisam odlucila se na seks

#82:   Autor: zeros Post Postano: 26.01.2008. 23:44

minika12 je napisao/la: ›
i prije dva dana sam mu se ipak vratila ne mogu bez njega jednostavno ali josh nisam odlucila se na seks


pametan potez...nemaš šta razmišljat o seksu, raširi noge i daj mu...svi sretni i zadovoljni

#83:   Autor: marrai Post Postano: 26.01.2008. 23:44

Sve mi se čini da su ovo pošalice jednog komedijaša s foruma,stil mu je tako profinjen Smile

#84:   Autor: zeros Post Postano: 27.01.2008. 0:07

marrai je napisao/la: ›
Sve mi se čini da su ovo pošalice jednog komedijaša s foruma,stil mu je tako profinjen Smile

Misliš?

#85:   Autor: marrai Post Postano: 27.01.2008. 0:14

sve više uvjerena. ma neka,malo smo se i nasmijali zar ne?Smile

#86:   Autor: MissTake Post Postano: 27.01.2008. 17:53

opopopop

de de pa to je real life

zar vi ne vidite te maloljetnice u tvrđi subotom

#87:   Autor: plain_me Post Postano: 16.02.2008. 4:38

ajme, koja luda tema...pa kao da ona nije svjesna da je premlada, možda je to već i napravila, ali se onak iz štosa došla raspitati, pa sada u biti mrzi ovaj forum, jer OMG kako ste ju lijepo obrazovali. sa 15 godina trebaš razmišljati o tome kako će te dečko čvrsto zagrliti, peljati za ručicu kroz grad, a ne skiniti na zadnjem sjedištu auta:(
svakako, ako ti ništa što su ovi ljudi napisali nije došlo u glavi i odlučiš se nagovoriti na sex barem koristite kondom za nedajBože...nisi dovoljno zrela ni za prvi put, a kamoli za malo dijete...ae, pamet u glavu i ako se predomisliš u zadnji tren, nemoj se gristi iako će ti on vjerovatno probat nabit krivnju, ali ne daj mu...to je tvoje tijelo, tvoj hram...ne moraš otvoriti vrata svakome tko želi ući Laughing
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » neugodno Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::