Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » [Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:
Poll :: Na prosvjed...

ću izaći jer [nadopišite u poruci]
62%
 62%  [ 33 ]
neću izaći jer [nadopišite u poruci]
26%
 26%  [ 14 ]
ne znam/ne zanima me
11%
 11%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 53



#65:   Autor: anakonda Post Postano: 26.02.2011. 20:18

...problem u raspisivanju izbora je što nema treće opcije...zapravo, uopće nema nove opcije, već samo one već vidjene u proteklih dvajst godina...

#66:  Re: [Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH Autor: evil monkey Post Postano: 26.02.2011. 20:49

blackbloc je napisao/la (Pogledaj post): ›
a vi beskicmenjaci koji ste protiv nasilja, recite mi koji nenasilni prosvjed u povijesti covjecanstva je promjenio stvari???
imaš rupe u znanju glede najnovije europske povijesti - Peaceful Revolution (East Germany)

nasilje nije potrebno, ne u hrvatskoj u ovom trenutku. Libijci trenutno ginu jer imaju krvoločnog diktatora - mi još uvijek ne znamo je su li tako krvoločni bjeloglava kokoš i njezina bulumenta. a dok to ne saznamo, nasilju nema ama baš nikakvog mjesta na ovim prosvjedima. kada se u zagrebu skupi 500 000 ljudi na mirnom prosvjedu, vidjet ćemo može li to politička gamad ignorirati...

#67:  Re: [Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH Autor: blackbloc Post Postano: 27.02.2011. 0:22

"U masi koja je krenula put Markovog trga bio je velik broj običnih mladih ljudi, koji možda nemaju do detalja artikulirane stavove, ali su dovoljni bistri da vide mračnu hrvatsku svakodnevicu. Jednako su mladi, recimo, kao Libijci kojima se tjednima tepa da su heroji. Hrvatska nipošto nije Libija, ali smo se danas uvjerili da je užasno depresivna. A takva je od temeljite pljačke onih čije je dvore policija danas branila barikadama."


mi nemamo vladu sastavljenu od normalnih ljudi koji su napravili neke greske pa eto sad mi odemo na trg i mirno ih ispratimo s vlasti.
Mi imamo kriminalce,nasilnike,lopove...to je skup najgoreg ljudskog sljama.
Pasti ce..studenti,radnici,mladi..stati cemo skupa i zbacit cemo ih dolje..nenasilno ili nasilno!
a ti i ostatak formuskih patuljaka...pisite i pisite, pa jos malo pisite..onda opet pisite..pricajte,pricajte...pa opet malo pisite i pricajte kako vam je nasilje fuj.

off,sluzbeni put sutra..jebiga,mora se.mora netko i prehraniti vojsku miroljubivih nezaposlenika bez ikakve perspektive i buducnosti.
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » [Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::