Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Veze na daljinu? So near, and yet so far... Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:

#61:  Re: So near, and yet so far... Autor: 1step2far Post Postano: 19.10.2007. 10:47

Moj slučaj: dečko živi 750 km daleko od mene, dijele nas dvije države, ali veza nam odlično funkcionira. Imamo potpuno povjerenje jedan u drugoga, imamo slobodu izlaziti kuda hoćemo. Naravno da bih voljela da je više kraj mene, pogotovo kad sam tužna, ali čovjek se naviknei na to. Ako veza može izdržati daljinu onda je to prava stvar. Moram spomenuti i trenutke kad smo zajedno, nešto posebno i predivno.

#62:   Autor: insomnia Post Postano: 19.10.2007. 10:56

1step2far je napisao/la: ›
Ako veza može izdržati daljinu onda je to prava stvar.

da, slažem se.. to se može shvatiti i kao neka vrsta ''testa'' za vezu.. iako je nevjerojatno koliko sam (nakon otvaranja ovog topica) čula negativnih iskustava.. ne znam zašto je ljudima tako teško raditi kompromise, i malo ''istrpiti'' kad je u pitanju ljubav?

#63:   Autor: cane Post Postano: 20.10.2007. 3:41

Imao sam i ja vezu kad sam bio 750km od Osijeka. I dvije su nas države dijelile. Prije nego sam otišao bili smo 4.5 godine u vezi. Izdržali smo još godinu na daljinu. A onda je sve puklo. Znaš kako se kaže: Daleko od očiju, daleko od srca...

#64:   Autor: insomnia Post Postano: 22.10.2007. 15:29

cane je napisao/la: ›
Imao sam i ja vezu kad sam bio 750km od Osijeka. I dvije su nas države dijelile. Prije nego sam otišao bili smo 4.5 godine u vezi. Izdržali smo još godinu na daljinu. A onda je sve puklo. Znaš kako se kaže: Daleko od očiju, daleko od srca...

a joj.. nakon 4,5 god veze.. tužno.. Sad a šta je bilo ona ''presudna točka'' ?

#65:   Autor: fairy Post Postano: 22.10.2007. 15:53

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
cane je napisao/la: ›
Imao sam i ja vezu kad sam bio 750km od Osijeka. I dvije su nas države dijelile. Prije nego sam otišao bili smo 4.5 godine u vezi. Izdržali smo još godinu na daljinu. A onda je sve puklo. Znaš kako se kaže: Daleko od očiju, daleko od srca...

a joj.. nakon 4,5 god veze.. tužno.. Sad a šta je bilo ona ''presudna točka'' ?

Paaa daleko od očiju, daleko od srca...

#66:   Autor: insomnia Post Postano: 22.10.2007. 16:12

fairy je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
cane je napisao/la: ›
Imao sam i ja vezu kad sam bio 750km od Osijeka. I dvije su nas države dijelile. Prije nego sam otišao bili smo 4.5 godine u vezi. Izdržali smo još godinu na daljinu. A onda je sve puklo. Znaš kako se kaže: Daleko od očiju, daleko od srca...

a joj.. nakon 4,5 god veze.. tužno.. Sad a šta je bilo ona ''presudna točka'' ?

Paaa daleko od očiju, daleko od srca...

ne, ma mislila sam.. što je to bilo da su prekinuli, nakon tako duge veze.. jel se to razvodnilo zbog te udaljenosti, zbog udaljenosti su shvatili da se ne vole, netko od njih je odlučio svoju tugu zbog udaljenosti ''zaliječiti nečim drugim'', nije im se dalo više truditi.. ? što točno znači to -daleko od očiju, daleko od srca- ? reći će nam @cane Wink

#67:  Re: So near, and yet so far... Autor: 1step2far Post Postano: 23.10.2007. 10:54

Daljina je gadna stvar za vezu, ali tada oboje nauče neke kompromise i više se cijene. Barem je tako u mojoj vezi.

#68:  Ljubav na daljinu? Autor: maya333 Post Postano: 12.10.2008. 2:17

Studiram u drugoj drzavi i u vezi smo 3 mj. cujemo se svaki dan telefonom i smsom: jako sam zaljubljena i zanima me vase misljenje dali to moze uspjeti? ah da za stalno se vracam tek krajem iduce godine Crying or Very sad

#69:   Autor: zlusch Post Postano: 12.10.2008. 8:05

Naravno da može, ako imate oboje dobru volju da uspije. Poslovica veli - udaljenost je za ljubav isto što i vjetar za vatru, gasi malenu, a raspiruje veliku.

#70:  Re: Ljubav na daljinu? Autor: 1step2far Post Postano: 12.10.2008. 10:44

Moja ljubav na daljinu je prekinuta prije dva dana. Zaista sam vjerovala u tu vezu i trudila se oko nje, ali sam, nažalost bila jedina koja se trudi. I u jednom danu mi se okrenulo sve, prekinula sam bezbolno.

#71:   Autor: fairy Post Postano: 12.10.2008. 11:33

Osobno ne vjerujem u veze na daljinu. Dobro, ovisi o okonostima. Recimo, ako se nakon godine ili dvije netko mora privremeno odseliti iz nekog razloga, naravno da bih ostala s tom osobom. Međutim održavati od početka s nekim vezu na daljinu, hmm..ne...
Kod mene stoji ona stara, daleko od očiju...

#72:  Re: Ljubav na daljinu? Autor: lavic Post Postano: 12.10.2008. 11:58

maya333 je napisao/la (Pogledaj post): › Studiram u drugoj drzavi i u vezi smo 3 mj. cujemo se svaki dan telefonom i smsom: jako sam zaljubljena i zanima me vase misljenje dali to moze uspjeti? ah da za stalno se vracam tek krajem iduce godine Crying or Very sad


dok ti skroz o njemu mislis, on u narucju druge tebi odgovara na sms Rolling Eyes

#73:   Autor: Circa Post Postano: 12.10.2008. 12:13

Muška svinja!!! Vara te tamo i samo šara okolo 100%... Nema od toga kruva!

#74:   Autor: maya333 Post Postano: 12.10.2008. 12:37

Sad sam bas lose uzasno lose. ali sto onda napraviti? molim par pametnih i bezbolnih savjeta!!!!
napomena: jako sam zaljubljena i mislim da ga volim

#75:  Re: Ljubav na daljinu? Autor: 1step2far Post Postano: 12.10.2008. 17:41

Da nije Maya Vampire princess???
Ionako je ovakva tema već bila. Pa bih molila da se provjeri tema: so near and yet so far.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Veze na daljinu? So near, and yet so far... Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::