Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » smokva,iskrica Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6, 7  Sljedeća  :| |:

#61:   Autor: Osječanin Post Postano: 06.10.2007. 12:53

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Naravno! Forum 031 već odavno "smrdi" na sex Laughing
ispravak netočnog navoda - sex ne smrdi. sex miriši. osijek031.com smile


Da? osijek031.com smile

#62:   Autor: chaknoris Post Postano: 07.10.2007. 10:06

Wink

Zadnja promjena: chaknoris; 06.08.2010. 21:51; ukupno mijenjano 1 put.

#63:   Autor: dadicster Post Postano: 21.10.2007. 13:47

saba je napisao/la (Pogledaj post): › jel neko od vas bio s nekim sa iskre ili smokve?


Bio sa jednom curom sa iskrice,sve 5...

#64:  Re: smokva,iskrica Autor: 1step2far Post Postano: 24.10.2007. 11:16

Nisam nikad bila sudionik u tome jer sam vidjela koliko na običnom chatu ima perverznjaka i idiota koji pišu tko zna što o sebi. Ne vjerujem u takva spajanja parova. A opet, možda i ima takvih koji su pronašli nekakvu normalnu osobu.

#65:   Autor: Osječanin Post Postano: 24.10.2007. 11:50

Ja znam dosta parova koji su se ne samo upoznali na smokvama,iskricama,chatu, forumima, nego su se i vjenčali, imaju djecu... osijek031.com smile

#66:   Autor: tamna strana Post Postano: 24.10.2007. 16:24

1step2far je napisao/la: ›
Nisam nikad bila sudionik u tome jer sam vidjela koliko na običnom chatu ima perverznjaka i idiota koji pišu tko zna što o sebi. Ne vjerujem u takva spajanja parova. A opet, možda i ima takvih koji su pronašli nekakvu normalnu osobu.



....zacudila bi se koliko ovdje ima osoba koje su i na iskrici i na smokvici (iako nisu svi hrabri priznati)....al ovdje kad citaš nešto od te iste osobe....onda sasvim drugacije gledaš na tu osobu.....sve je stvar predrasuda....
...vjerujem da se meni prva ne bi javila kad bi znala koji je moj nick na iskrici.....Cool

#67:   Autor: dadicster Post Postano: 01.11.2007. 11:47

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
Nisam nikad bila sudionik u tome jer sam vidjela koliko na običnom chatu ima perverznjaka i idiota koji pišu tko zna što o sebi. Ne vjerujem u takva spajanja parova. A opet, možda i ima takvih koji su pronašli nekakvu normalnu osobu.



....zacudila bi se koliko ovdje ima osoba koje su i na iskrici i na smokvici (iako nisu svi hrabri priznati)....al ovdje kad citaš nešto od te iste osobe....onda sasvim drugacije gledaš na tu osobu.....sve je stvar predrasuda....
...vjerujem da se meni prva ne bi javila kad bi znala koji je moj nick na iskrici.....Cool


Baš tako,svi se prave fini,a mrljaju po iskrici!Jedina razlika je ko ima hrabrosti poslat neku poruku na PM i na kraju eventualno naći se s tom osobom...

#68:   Autor: Loona Post Postano: 01.11.2007. 21:31

Nemam profil niti na jednoj od tih stranica a inače sam upoznala samo jednu osobu s neta.. i to smo se slučajno našli preko ICQ-a, chatali i chatali i na kraju se odlučili čisto prijateljski upoznati.. susret je prošao sasvim ok, chatali smo i dalje i ništa više od toga..
chatamo i sad ponekad, al tu na ovom forumu.. Wink
Ako pročita sad ovaj tekst, prepoznat će se odmah.. Very Happy

#69:   Autor: tamna strana Post Postano: 01.11.2007. 21:41

Loona je napisao/la: ›
Nemam profil niti na jednoj od tih stranica a inače sam upoznala samo jednu osobu s neta.. i to smo se slučajno našli preko ICQ-a, chatali i chatali i na kraju se odlučili čisto prijateljski upoznati.. susret je prošao sasvim ok, chatali smo i dalje i ništa više od toga..
chatamo i sad ponekad, al tu na ovom forumu.. Wink
Ako pročita sad ovaj tekst, prepoznat će se odmah.. Very Happy



ja se nisam prepoznao.....Cool

#70:   Autor: dadicster Post Postano: 02.11.2007. 18:51

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
Loona je napisao/la: ›
Nemam profil niti na jednoj od tih stranica a inače sam upoznala samo jednu osobu s neta.. i to smo se slučajno našli preko ICQ-a, chatali i chatali i na kraju se odlučili čisto prijateljski upoznati.. susret je prošao sasvim ok, chatali smo i dalje i ništa više od toga..
chatamo i sad ponekad, al tu na ovom forumu.. Wink
Ako pročita sad ovaj tekst, prepoznat će se odmah.. Very Happy



ja se nisam prepoznao.....Cool



Rolling Eyes
NI JA!!!

#71:   Autor: tamna strana Post Postano: 24.11.2007. 13:51

...sigurno su mnogi upoznati kako na smokvi da bi slali poruke, chatali, pregledavali razne video uradke....morate po novome.....kupiti 14-znamenkasti kod....te tek onda možete koristiti sve opcije....
ne znam zbog cega je napravljen takav potez...jer se proj aktivnih clanova prepolovio....i ostali su samo oni likovi koji imaju ženske profile.....jer jedino ženske mogu bez ikakve naknade sudjelovati u svemu....Cool

...no kao djelomicna posljedica odlaska mnogih sa smokve.....isrica je postala okuplalište svakojakih perveznjaka....koji su do sad barem vecinom bili na smokvi....te samim tim vjerujem kako ce i iskrica uskoro morati poduzeti određene korake....ako ne žali da od tamo se ljudi pocmu seliti na druge razno razne stranice.....iste tematike....kao što su netopolis, simpatija, spojak...itd....

...e sad ima jedna nova stranica koja se meni osobno sviđa....iz vrlo jednostavnog razloga....zato što je to osjecka stranica....i za sad okuplja vrlo malo clanova....te nije još navukla na sebe i one koji u svemu žele narušiti ljepotu necega.....

eto ako netko voli takve stranice tipa...druženja, dopisivanja,upoznavanja virtualnim putem.....stranicu možete pronaci ovdje

P.S. ne bi volio da se ovo protumaci kao nekakava reklama.....jer se ova stranica definitivno u mnogocemu rezlikuje od ovog foruma.....jedina poveznica je ta što je ta stranica osjecka....te rasterecana klasicnim purgerskim forama.....

#72:   Autor: Ingo Post Postano: 30.11.2007. 14:22

smokvica, rotkvica, kupus, grincajg ...

Zadnja promjena: Ingo; 03.08.2008. 9:30; ukupno mijenjano 1 put.

#73:   Autor: ozana Post Postano: 30.11.2007. 14:33

Ja čekam da se otvori banana [mrkva?? krastavac??].com Embarassed

#74:   Autor: Ingo Post Postano: 30.11.2007. 14:36

pa rotkvica ti moze isto posluziti

#75:   Autor: ozana Post Postano: 30.11.2007. 14:42

Ingo je napisao/la: ›
pa rotkvica ti moze isto posluziti



Okruglo i kratko?!?!?!?! Cccc... Twisted Evil
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » smokva,iskrica Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::