Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » NK Osijek s.d.d. bez tekućih dugova i živog kapitala prema boljoj budućnosti? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:

#61:   Autor: audiworld Post Postano: 02.04.2013. 13:47

Neka klince koji igraju za NK Osijek financiraju mama i tata. Lijepo je što se djeca bave sportom, ali neka to plate mama i tata. Naravno treba podrzavati sport, ali da im platim svako putovanje? Svaku loptu? Daj molim te... I druga djeca su talentirana pa tko ih sponzorira? hdzssb se stvarno igra Abramovića... Ako tu uleti inspekcija tko na što će naći...

#62:   Autor: milo_moje Post Postano: 02.04.2013. 15:39

audiworld je napisao/la: ›
... Ako tu uleti inspekcija tko na što će naći...


koja inspekcija, vidiš da spavaju zimski san, čak su se i medvjedi prije njih probudili

#63:   Autor: milo_moje Post Postano: 02.04.2013. 15:44

mlpokn je napisao/la: ›
Niste shvatili.
Stečajem bi Grad zauvijek izgubio ta potraživanja prema klubu.
Ovako Grad ima šansu dobiti tu lovu nazad ukoliko proda klub za 2-3 ili 5 godina nekom investitoru. da je klub otišao u stečaj nebi niakd taj novac vidjeli!


evo, imaju šansu. http://www.24sata.hr/nogomet/nk-osijek-novi-psg-seik-se-raspitivao-za-kupnju-dionica-297011

ali, problem je što onda ovi naši lokalni šerifi mogu odje*ati od nk osijeka

#64:   Autor: simo031 Post Postano: 02.04.2013. 17:49

milo_moje je napisao/la: ›
mlpokn je napisao/la: ›
Niste shvatili.
Stečajem bi Grad zauvijek izgubio ta potraživanja prema klubu.
Ovako Grad ima šansu dobiti tu lovu nazad ukoliko proda klub za 2-3 ili 5 godina nekom investitoru. da je klub otišao u stečaj nebi niakd taj novac vidjeli!


evo, imaju šansu. http://www.24sata.hr/nogomet/nk-osijek-novi-psg-seik-se-raspitivao-za-kupnju-dionica-297011

ali, problem je što onda ovi naši lokalni šerifi mogu odje*ati od nk osijeka

Ne samo da se raspitivao, nego je natovario devu parama, i krenuo put Osijeka.

#65:   Autor: milo_moje Post Postano: 02.04.2013. 18:49

simo031 je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la: ›
mlpokn je napisao/la: ›
...

...

Ne samo da se raspitivao, nego je natovario devu parama, i krenuo put Osijeka.

u svakom slučaju, ja bih radije da šeik troši svoje pare na nk osijek, nego da ovi naši šeici troše naše pare...

#66:   Autor: lehi Post Postano: 02.04.2013. 20:24

Priča se da stiže ekipa iz Dubajija da potroši novac vjerujem zasigurno da će ih dioničari spremno dočekati. Zasigurno da će se vrlo lako nagoditi za prodaju dionica..
Osijek031.com » Vijesti » NK Osijek s.d.d. bez tekućih dugova i živog kapitala prema boljoj budućnosti? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::